Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2013 o 16:54, danielbr napisał:

Jeśli wejdziesz w sklep i o ile pamiętam w podpunkt Others możesz sobie kupić transfer
na dowolny serwer.Ja tą opcje miałem za darmo ponieważ kiedyś był (o ile dobrze pamiętam)
event ,że niektórzy gracze mogą się przenieść za free.Niestety przy przenoszeniu skasowały
mi się wszystkie statystyki.


Budo raczej jest zaskoczony że przeniosłeś się na nordica, bo zazwyczaj ludzie przechodzą z nordica na west :)
Jakby co to ja grywam czasem (zazwyczaj 1 gra dziennie dla 150ip) summoner name Nowicjusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te dzisiejsze mecze byly naprawde marne. Widac duze braki w umiejetnosciach u wszystkich 4 druzyn, kazdy mecz jakis taki "szarpany", zazwyczaj z duza iloscia killi po obu stronach. Widac, ze jakby ktoras z tych druzyn zostala sparowana z jakims mocnym teamem to by przegrali sromotnie.

No i niektore procesy myslowe zawodnikow sa nie do zrozumienia.. Haunting Guise na sonie czy zephyr+stinger only kayle.

Smuteczek, brak nowych obiecujacych druzyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 16:54, danielbr napisał:

Niestety przy przenoszeniu skasowały mi się wszystkie statystyki.


Jak to? Niedługo się chcę przenieść na west (jak wbiję gold). To znaczy, że stracę obecne elo i resztę statystyk (win/lose)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy przenosinach nie przechodzi match history. Elo, statystyki rankedów, w;l na normalach przenoszą się normalnie. Co najwyżej będziesz musiał się upomnieć do supportu o ramki z drugiego sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 18:15, luzac napisał:

Przy przenosinach nie przechodzi match history. Elo, statystyki rankedów, w;l na normalach
przenoszą się normalnie. Co najwyżej będziesz musiał się upomnieć do supportu o ramki
z drugiego sezonu.


Podobno pracują nad tym, żeby przy przeniesieniu z US nie stracić tej historii. Podobno. Pracują. Chyba już drugi miesiąc będzie, jak to słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 18:15, luzac napisał:

Przy przenosinach nie przechodzi match history. Elo, statystyki rankedów, w;l na normalach
przenoszą się normalnie. Co najwyżej będziesz musiał się upomnieć do supportu o ramki
z drugiego sezonu.


Wiesz może jeszcze czy przenoszą się te cztery punkty honoru? (friendly, honorable, helpful)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 18:12, BlackBomb napisał:

> Niestety przy przenoszeniu skasowały mi się wszystkie statystyki.

Jak to? Niedługo się chcę przenieść na west (jak wbiję gold). To znaczy, że stracę obecne
elo i resztę statystyk (win/lose)?

czemu chcesz sie przeniesc po wbiciu golda? to tylko sprawi ze w pierwszych meczach zaskoczy cie wzrost poziomu i spadniesz do jakiegos 1400~ i bedziesz musial to wbijac od nowa, tym razem lepiej przyzwyczajajac sie do wzrostu skilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 największych faworytów zaraz za Fnatic, czyli Millenium i MYM wypad, a do S3 weszły jakieś pierdoły w stylu Dragonborns, aAa czy Giants. Srsly? O ile u amerykańców o sukces będą walczyć 4 teamy tak w EU będzie to liga dwóch, Gambit i EG, Fnatic będzie coś mieszał pewnie, ale jakoś nie widzę ich na 1 miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 18:05, Yawei napisał:

Te dzisiejsze mecze byly naprawde marne. (...)

Cóż, w końcu dzisiaj do LCS wszedł ostatni zespół, który teoretycznie powinien być najsłabszy, więc można było się domyślić, że gry będą nieco odbiegały poziomem od czołówki. Poza tym pewnie stres zawodników miał jakiś wpływ. Najważniejsze, że były emocje. :P

@Ecko
Na szczęście miano faworyta nie czyni automatycznie, że dana drużyna od razu wygrywa mecz/turniej. Jak dla mnie SK będzie ostro walczyć o ostatnie miejsce w Europie. W ogóle to współczuję Ocelote''owi, bo jeśli mnie pamięć nie myli, to przez cały sezon nie będzie mógł co chwilę żonglować składem zespołu (chyba jedna zmiana na cały sezon, czy jakos tak?). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem na koncie kolegi, west i elo jakoś około 1700. Nie miałem problemu żeby grać jak równy z równym i wygrywać. Na nordic siedzę ciągle na 1400, ponieważ nie bawię się w tryhard. Ogólnie gram toplane, ale nie chce mi się grać ciągle championami typu jax/irelia i carrować/stresować (szczerze to nawet nie potrafię zrobić nowego buildu dla nich odkąt trinity jest względem nowych itemów jakieś bezużyteczne). Ostatnio na przykład próbowałem ap alistara na topie, farmić się da, killa dostałem przy ganku, ale później jest trochę słabo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 18:20, BlackBomb napisał:

Wiesz może jeszcze czy przenoszą się te cztery punkty honoru? (friendly, honorable, helpful)


Nie przenoszą się - info od supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 18:57, Ecko09 napisał:

2 największych faworytów zaraz za Fnatic, czyli Millenium i MYM wypad, a do S3 weszły
jakieś pierdoły w stylu Dragonborns, aAa czy Giants. Srsly? O ile u amerykańców o sukces
będą walczyć 4 teamy tak w EU będzie to liga dwóch, Gambit i EG, Fnatic będzie coś mieszał
pewnie, ale jakoś nie widzę ich na 1 miejscu.


Nie powiesz mi chyba, że Giants są pierdołami po obejrzeniu jak grali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te kwalifikacje pokazały, że jest wiele drużyn w Europie które większość lekceważy ( jak właśnie Giants czy DragonBorns ) a nie odstają od czołówki. I nie zgadzam się z tym, że europejskie LSC to będzie walka 3 drużyn o podium plus reszta która będzie im tylko asystować. Każdy kto w kwalifikacjach stawiał faworytów do S3 jak MYM i Milienium srogo się zawiódł więc równie dobrze może tak to wyglądać podczas LSC.

Edit: Olaf pickowany albo banowany w każdym meczu, szykuje się nerf jak nic;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować