Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2013 o 21:35, luzac napisał:

Did I say "I''m gay" or something? - xPeke 2013

Cóż, po obejrzeniu masy filmików, na których Carmac trolluje, też byłbym wobec niego nieufny. :P

Czyli wygląda na to, że w spotkaniu Fnatic - Amerykańskie prawo jest jak na razie 1:0. Typuję, że do LCS zakwalifikują się Millenium, Dragonborns, Giants, MYM i Fnatic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 21:42, matiz123 napisał:

>

Czyli wygląda na to, że w spotkaniu Fnatic - Amerykańskie prawo jest jak na razie 1:0.
Typuję, że do LCS zakwalifikują się Millenium, Dragonborns, Giants, MYM i Fnatic.



Zapewne ;/ Lipa, że Copenhagen Wolves najpewniej nie wejdą, ale nadal mam nadzieje, że jednak im się uda kosztem MYM, Fnatic lub Millenium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Czy mi się wydaje, czy Thresh jest trudny? Jego styl wydaje mi się taki nienaturalny, a skille niezgrane, nie ogarniam go. Mam tylko dwie gry na razie, więc nie mądrzę się, ale takie mam odczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 25.01.2013 o 21:58, Ecko09 napisał:

Zapewne ;/ Lipa, że Copenhagen Wolves najpewniej nie wejdą, ale nadal mam nadzieje, że
jednak im się uda kosztem MYM, Fnatic lub Millenium.


Copenhagen Wolves to były dla mnie pewniaki do grania w LCS ale po tym jak zmienili dwóch zawodników tuż przed turniejem to nie ma się co dziwić, że idzie im co najwyżej średnio :p.

Ja tylko miałem nadzieje, że Anexis coś więcej zagra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabiutka trzecia gra ze strony DB, zwłaszcza te pierwsze kille, które zdecydowanie były do uniknięcia, a potem już było tylko gorzej. Jak na razie oba moje typy okazały się nietrafione, ciekawe czy dalej też tak będzie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze nowych graczy o zakladanie konta klikajac w ten link : http://[m]

Dzieki wam dostane bonusowe influence points ;)

Z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować