Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Zedem farma jest strasznie łatwa , to samo talonem bo masz sporo ad i łatwo wychwycić moment w którym zadać ostatni cios ( zedem najłatwiej bo pasywka ) Mi farma zawsze najgorzej szła fizzem ( ale sporo grałem i się nauczyłem ) . A jak nie lubisz jak ktoś ranged Cie bije z daleka to kupuj potiony na start ( Mój startowy build Talonem i fizzem zaczynał się Crystalline Flask 2 hp potków i 1 do many ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeda nie posiadam, zresztą jak widzę sporo zależy od wymasterowania cienia, więc to nie dla mnie.

Też zaczynam z flaszką i potami, tylko jak ktoś jest ogarnięty to wie, że assasyn na początku jest piekielnie słaby i będzie parł do przodu (typowa taktyka jak wezmę Fizza - push linii pod wieżę i nic nie mogę zrobić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 13:42, NeroNarmeril napisał:

Zeda nie posiadam, zresztą jak widzę sporo zależy od wymasterowania cienia,

Był moim mainem w Sezonie 3 , później trochę nim przestałem grać i niedawno wróciłem , i sporo muszę sobie przypomnieć itd. bo tak ogarnięcie go w zadowalającym stopniu jest trudne

Dnia 26.08.2014 o 13:42, NeroNarmeril napisał:

(typowa taktyka jak wezmę Fizza - push linii pod wieżę i nic nie mogę zrobić).

No fizzem na początku jest cięzko ( nie licząc sytuacji gdy przeciwnik weźmie np Twisted fate to wtedy masz zawzyczaj Ty free killa na 3 lvlu ) i trzeba się przyzywczaić ew. powiedzięc jnglerowi żeby zgankował z raz czy dwa na pierwszych lvlach . Im dalej tym robi się już coraz lepiej bo nadchodzą wycieczki na bota i ogólnie . W late nafeedowany fizz jest praktycznie nie do zatrzymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 13:42, NeroNarmeril napisał:

Też zaczynam z flaszką i potami, tylko jak ktoś jest ogarnięty to wie, że assasyn na
początku jest piekielnie słaby i będzie parł do przodu (typowa taktyka jak wezmę Fizza
- push linii pod wieżę i nic nie mogę zrobić).


Jak ktoś Cię pushuję pod wieżę to przeważnie wypala się z many, do tego czasu starasz się nie przyjmować obrażeń. Na 3 lvlu robisz all in, wołasz junglera żeby Ci pomógł przepushować creepy pod wieżę przeciwnika i po powrocie masz przewagę expa i itemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 05:56, kulfonito napisał:

Może głupie pytanie ale kiedy brać na topa 9xAD marks a kiedy 9xArmPen?


ArmPena nie brać w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 05:56, kulfonito napisał:

Może głupie pytanie ale kiedy brać na topa 9xAD marks a kiedy 9xArmPen?

ArmPen daje ci dużo mniej przewagi w early game nad przeciwnikiem niż AD marks więc nie radzę Ci ich brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 13:08, revolt505 napisał:

Taka prośba. Podacie taki najbardziej uniwersalny zestaw run dla postaci AD i AP ?

Dla AD: ad marki i seals, armor glyphs + mr blues (ewentualnie możesz dac 6x cdr glyphs żeby mieć extra 5% cdr ale to droga sprawa- jakieś 5k ip)
Na ap: magic albo hybrid peny/ar/mr+ znowu może cdr + ap quints

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 12:13, Fanagir napisał:


Cholernie fajny update. Ciekawi mnie ten Azir, coś pomiędzy Yorickiem a Heimerem (choć imo tutaj Yorick jest poszkodowany, bo nie dość, że Azir ma swoich pomocników na dłużej, to jeszcze może nimi sterować). Pewnie trzeba będzie sporo się pobawić by go ogarnąć, ale imho warto (jego ult, którego w teorii można przeskoczyć jedynie flashem lub podobnymi do flasha umiejętnościami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pewnie trzeba będzie sporo się pobawić by go ogarnąć,
Daje 100% na to że w pierwsze dni po wyjściu będzie miał 33-34% win ratio jak Yasuo bo nikt go nie będzie ogarniał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować