Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2014 o 19:13, Fanagir napisał:

Sęk w tym, że Renekton nie dostaje nowych animacji, tylko model i tekstury tak samo jak
Cassiopeia. No ale EOT bo spam . :)

Różnicą jest to że u Renektona model będzie całkowicie nowy , natomiast u Cassio sa to poprawki do starego i jak to ktoś wyżej napisał to się zwie texture update ... przynajmniej tak to wg mie wygląda na razie i tak riot o tym mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie, czy wiecie co się stało z trybunałem? Od paru dni próbowałem wejść i zagłosować na parę spraw ale nieustannie widnieje komunikat "Trybunał ma aktualnie przerwę, proszę wrócić później, by głosować w sprawach przywoływaczy. " Czy trybunał już do lamusa odszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 22:42, Robert321 napisał:

Hej mam pytanie, czy wiecie co się stało z trybunałem? Od paru dni próbowałem wejść i
zagłosować na parę spraw ale nieustannie widnieje komunikat "Trybunał ma aktualnie przerwę,
proszę wrócić później, by głosować w sprawach przywoływaczy. " Czy trybunał już do lamusa
odszedł?


Jest wyłączony od kilku MIESIĘCY - wprowadzają zmiany / ulepszają / robią nowy. Dopóki nie skończą to się nie pośmiejemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 23:39, Robert321 napisał:

To kto się banami teraz zajmuje? Reporty to bezużyteczne przyciski czy riot je rozpatruje?


Tribunal to tylko pomoc dla Riotu, który i tak wszystkie sprawy przegląda i decyduje ostatecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 23:39, Robert321 napisał:

To kto się banami teraz zajmuje? Reporty to bezużyteczne przyciski czy riot je rozpatruje?


Mają system, który jest bardzo surowy i agresywny. Nie radzę fikać, bo daje chat restrict, a potem od razu dwa tygodnie bana :)
Także Ci co siedzą na restrikcie niech lepiej uważają co piszą ;]

sirufok---> Riot przyznał dawno, że w życiu wszystkich spraw nie przegląda z trybunału. Przeglądane jest kilka- kilkanaście procent, wszystkie permy na przykład, a oprócz tego wyrywkowo sprawy, które nie miały jednogłośnej decyzji. Większość jednak leci z automatu i nikt na to nie patrzy.

edzia- system zmierza też na europejskie serwery, efektem na ameryce jest płacz tego typu (jakieś losowe posty z dzisiaj):
http://forums.na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=4816800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do buildu Pantheona, którego robię pod off-tanka (z naciskiem na tanka). W obecnej chwili mój build prezentuje się następująco:
1. The Black Cleaver.
2. Spirit Visage.
3. Frozen Heart, które mam zamiar zamienić na Iceborn Gauntlet, gdyż jej pasywka będzie lepsza od +10% cooldown reduction.
4. Buty Tabi lub Merkury, Mobilki mnie nie przekonują.
5. Warmog''s Armor.
6. Jeżeli jestem w dżungli, Spirit of the Ancient Golem.

I teraz kilka pytań.

1. Czy zamiana Frozen Heart na Iceborn Gauntlet to dobry pomysł?
2. Jeżeli gram na topie lub midzie, co kupić jako szósty przedmiot? BotRK, żeby podstawowe ataki zadawały jakieś sensowne obrażenia, Last Whisper, by jeszcze efektywniej harassować przeciwników za pomocą dzidy, a może jeszcze coś innego?
3. W przypadku full buildu dżunglującego Pantheona, Spirit of the Ancient Golem daje mi ok. 700 HP, 10% cooldown reduction i 20 punktów pancerza. Zostawić go czy wymieniać na coś innego? Jeżeli tak, to na co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 18:57, Gumisiek2 napisał:

3. W przypadku full buildu dżunglującego Pantheona, Spirit of the Ancient Golem daje
mi ok. 700 HP, 10% cooldown reduction i 20 punktów pancerza. Zostawić go czy wymieniać
na coś innego? Jeżeli tak, to na co?


Już lepiej Lizarda na nim składać... Pomijam fakt, że tank Panth imho się nie sprawdza. On ma zgnoić topa/gankowane linie mocnym early, a nie bawić się w jakieś tankowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 18:57, Gumisiek2 napisał:

1. Czy zamiana Frozen Heart na Iceborn Gauntlet to dobry pomysł?

Hmm... AoE slow z Gauntleta jest fajny ale osobiście chyba wolałbym Frozen Heart bo daje 20% cdr. A to naprawdę dużo. Teoretycznie pasywka Iceborn Gauntleta jest fajna ale teraz:
- Jedyne autoataki jakie masz realne szanse by wykonać są na celach które trafiłeś z W. Potem zaczyna się kite.
- A kiedy jest kite to dobre jest Q a tutaj Frozen Heart bardziej pomaga.

Dnia 29.08.2014 o 18:57, Gumisiek2 napisał:

2. Jeżeli gram na topie lub midzie, co kupić jako szósty przedmiot? BotRK, żeby podstawowe
ataki zadawały jakieś sensowne obrażenia, Last Whisper, by jeszcze efektywniej harassować
przeciwników za pomocą dzidy, a może jeszcze coś innego?

Na upartego to możesz nawet Infinity Edge wsadzić. Sytuacyjne imho - jeśli to ty jesteś główną linią frontu dla twojej drużyny to wsadziłbym tam Randuin''s Omen - w połączeniu ze skokiem daje ci to naprawdę niezłą inicjację. BotRK raczej bym nie kupował, LW za to jest w porządku.

Dnia 29.08.2014 o 18:57, Gumisiek2 napisał:

3. W przypadku full buildu dżunglującego Pantheona, Spirit of the Ancient Golem daje
mi ok. 700 HP, 10% cooldown reduction i 20 punktów pancerza. Zostawić go czy wymieniać
na coś innego? Jeżeli tak, to na co?

Ja tam osobiście czasem (jeśli snowballuje jak diabli typu 6 killi w 6 minut) idę pod absurdalny armor pen - Elder Lizard + Brutalizer + Last Whisper - w mid game można tym wygrywać 1v2 bez większych problemów. Golem mnie tak bardzo nie przekonuje i jeśli już to wolę po zbudowaniu Lizarda pójść w stronę Randuin''s Omen (AoE slow i redukcja attack speeda to bardzo dużo).

Ot, mogę się mylić ale tak mniej więcej wygląda moje zdanie na temat Pantha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 19:05, NeroNarmeril napisał:

Już lepiej Lizarda na nim składać... Pomijam fakt, że tank Panth imho się nie sprawdza.
On ma zgnoić topa/gankowane linie mocnym early, a nie bawić się w jakieś tankowanie.

Jak go zrobisz w full ad to jedyne co osiągniesz w późniejszej fazie meczu to chyba dawanie darmowych killi przeciwnikowi . Z mojej strony powiem tak . Na początku meczu zbudować z 2 itemy full ofensywne żeby rozwalić przeciwnika , pózniej zainwestować w coś defensywnego żeby na koniec meczu mieć te przynajmniej >2.5 k hp i trochę resistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem se rankeda. Od razu prawdopodobny smerf u przeciwnika (w 12-13 minucie już latał z flarą, a w 15 zrobił barona Masterem), Nida na supie i report za rzekome bluzgi, mimo że odezwałem się dwa razy, mówiąc, żeby uważali. Znając moje szczęście wyląduję w brązie czy innym drewnie. Ot, typowy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2014 o 14:06, NeroNarmeril napisał:

Zagrałem se rankeda. Od razu prawdopodobny smerf u przeciwnika (w 12-13 minucie już latał
z flarą, a w 15 zrobił barona Masterem), Nida na supie i report za rzekome bluzgi, mimo
że odezwałem się dwa razy, mówiąc, żeby uważali. Znając moje szczęście wyląduję w brązie
czy innym drewnie. Ot, typowy dzień.

To nic złego być w brązie.
Przecież to tylko gra. I taka, w której nawet z takiego bagna da się wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2014 o 14:16, akwyx napisał:

To nic złego być w brązie.
Przecież to tylko gra. I taka, w której nawet z takiego bagna da się wyjść.


To prawda. Powiem nawet więcej ja bym chciał być w brązie w obecnej sytuacji bo obecnie kiedy przestałem grać tyle co kiedyś chciałbym sobie pograć dla relaksu a nie tryhardować ale nie mogę bo mam samych tryhardów w drużynach a feedować specjalnie żeby spaść nie chce a jak gram na luzie to po prostu srogie baty dostaje co też mnie z kolei denerwuje. Ot i taka robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2014 o 14:16, akwyx napisał:

To nic złego być w brązie.
Przecież to tylko gra. I taka, w której nawet z takiego bagna da się wyjść.


Tak, zwłaszcza jak masz kumpli, którzy nigdy w brązie nie byli, za teraz jakieś goldy czy inne platyny, a na forach z brązów się śmieją jak z jakichś błaznów. Dziękuję za taki los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować