Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2011 o 10:17, Stein napisał:

Czy wg was Jarvan IV jest op? 2 razy go widziałem w akcji i w pierwszym meczu mogę powiedzieć,
że sam wygrał grę (ale był troche nafeedowany) a w drugiej był dobry i tyle.


Bo on jest dobry. I tyle. Na pewno nie jest tak OP jak Xin po wyjściu. Wymaga więcej skilla, trzeba wiedzieć gdzie postawić sztandar żeby potem zrobić dobry dash. A ulti jakoś nie zrobiło na mnie wrażenia-tylko raz udało mi się nie zrobić dobą akcję, kiedy odciąłem tanka od reszty enemy team. Poza tym jakoś szału nie ma, raz feeduje, raz gram lepiej. Ale po wyrobieniu sobie skilla może być z niego niezły fighter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że go nie znerfują, bo fajnie się nim gra a podejrzewam że jak już by się do niego z nerfami dorwali to stał by się tak samo użyteczny dla drużyny jak Urgot przed buffem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 11:00, Nightdew napisał:

Dziwne, po kliknięciu ikonki lola wyskakuje menu główne i cały czas stoi na retrieving
version information... Więc nie mogę kliknąć play. Wtf?


LoL się dziś kaszani. ja miałem ciągle spadki fps, dźwięku praktycznie w ogóle nie miałem. Nie pomogły reconnecty i restarty gry. Po południu się pogra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 10:17, Stein napisał:

Czy wg was Jarvan IV jest op? 2 razy go widziałem w akcji i w pierwszym meczu mogę powiedzieć,
że sam wygrał grę (ale był troche nafeedowany) a w drugiej był dobry i tyle.


Wg mnie nie. Jest całkiem fajny, ma dobry escape, ciekawe ulti i spory damage. Ale zauważyłem, że bez zbudowania jakiegoś defa szybciutko schodzi, dużo szybciej niż twardsi fighterzy, np Xin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy urgot dostał buffa? Bo ja go kupiłem kiedyś grało mi sie średnio, a odświeżyłem tego champa i całkiem całkiem mi idzie. A może to kwestia lvla?:P W końcu lvl 20 i lvl 28 to jest jakaś różnica, a trenować trenuję co widzę po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 11:25, Ezio napisał:

A kiedy urgot dostał buffa? Bo ja go kupiłem kiedyś grało mi sie średnio, a odświeżyłem
tego champa i całkiem całkiem mi idzie. A może to kwestia lvla?:P W końcu lvl 20 i lvl
28 to jest jakaś różnica, a trenować trenuję co widzę po prostu:)

Urgot dostał bana w finale iem wiec jednak się go bali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 11:25, Ezio napisał:

A kiedy urgot dostał buffa? Bo ja go kupiłem kiedyś grało mi sie średnio, a odświeżyłem
tego champa i całkiem całkiem mi idzie. A może to kwestia lvla?:P W końcu lvl 20 i lvl
28 to jest jakaś różnica, a trenować trenuję co widzę po prostu:)

nie wiem dokładnie kiedy, ale kilka patchy temu dostał buffa wszystkiego po troche, tak że z postaci którą mało ludzi grało zaczęli nim grać wszędzie, nie jest OP ale jest sporo lepszy od tego jaki był tuż po premierze.

Jeśli dobrze pamiętam to przed buffem jego E skalowało się z AP, a teraz skaluje się z AD, a po za tym zabiera % armora a nie ustaloną wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 10:22, Ecko09 napisał:

> Czy wg was Jarvan IV jest op? 2 razy go widziałem w akcji i w pierwszym meczu mogę
powiedzieć,
> że sam wygrał grę (ale był troche nafeedowany) a w drugiej był dobry i tyle.

W żadnym wypadku. Jest mocny i tyle, ale bez przesady. Zaraz pewnie jakiś Yawei wyskoczy,
ze na 14k elo jest bezużyteczny, ale kogo to obchodzi...

Ke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie wszyscy zaczeli grać, nadal mogę się do niego dopchać, ale - teraz zacząłem go doceniać. I jego ulti, które przydaję się na teamfightah. Tak zresztą załatwiłem karthusa z dziewięćset coś AP, który samym ulti mnie zabijał :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś kupiłem Jarvana, bardzo fajnie się gra, ja nim nie robię żadnego survi.Składam mercury,occult,jakieś itemki pod dmg, a później różnie bywa, może ktoś mi doradzić co nim składać?Bo ja zagrałem kilkanaście meczy i nadal nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu narzekałem na próby wybicia meczami bez zgonów no i nadeszła ta wiekopomna chwila zwycięstwa w chwale ;]

Brak zgonów!!!!!


Apropo Jarvana to całkiem fajny champ jak zrobi ulti to Kata wwalam się do środka ulti i nie ma nadziei dla nich o ile nie maja flasha, choć i z tym rożnie bywa.

20110305170528

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładny taki sam wynik Shaco - tylko asyst więcej, a że to nie było dawno, to wiem jaki człowiek jest zadowolony, dlatego grataz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 15:39, Maddey napisał:

Ja dziś kupiłem Jarvana, bardzo fajnie się gra, ja nim nie robię żadnego survi.Składam
mercury,occult,jakieś itemki pod dmg, a później różnie bywa, może ktoś mi doradzić co
nim składać?Bo ja zagrałem kilkanaście meczy i nadal nie wiem.

Ja nim kupuje dorana shielda, spirit visage, mercurasy potem atmasa skladam, potem młotek i dalej nie wiem zalezy od gry dalej nie doszedłem ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 17:09, Ezio napisał:

Miałem dokładny taki sam wynik Shaco - tylko asyst więcej, a że to nie było dawno, to
wiem jaki człowiek jest zadowolony, dlatego grataz:)


Szczególnie jak próbuję się namiętnie a to zawsze pech wpada nie mniej dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie wydaje się to takie trudne kilkanaście razy już kończyłem mecz bez ''deda'', ale gratulacje się należą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No litości! tryndamare, który chce grac z clarity... jak długo jeszcze będę musiał tłumaczyć graczom, że takie postacie jak garen, tryndamere czy katarina nie mają mana bar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 17:42, Stein napisał:

No litości! tryndamare, który chce grac z clarity... jak długo jeszcze będę musiał tłumaczyć
graczom, że takie postacie jak garen, tryndamere czy katarina nie mają mana bar...

Moze im sie clarity z cleanse sie myli? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 18:58, mlynar911 napisał:

Moze im sie clarity z cleanse sie myli? ;p


Kiedy wchodzę do champ selection i widzę, że ktoś wybrał postać (po czym, naturalnie, fast lock in and yell "me mid!!!oneone111eleven, needz tankzor!!!!1111") i ma clarity i flasha (chodzi mi tu o trynde) to sie nie czepiam (aż tak bardzo) ale gdy już jest 5 sekund do rozpoczęcia gry a gość, mimo moich upomnień na temat clarity, wciąż to ma to już chyba nie jest pomyłka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować