Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Zaraz się zaczyna quali:) Wreszcie nowy sezon! Tak po cichu liczę, że BMW Sauber przez okres testów aż do sesji Q ''ściemniało'' i dopiero teraz odkryją karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nieźle mu poszło pierwszy raz w karierze wystartuje z pierwszej linii.Mało też brakowała a wywalczył by pole position.Teraz została nam już tylko czekać co Robert pokaże podczas wyścigu.Myślę że tym razem będzie już podium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kibicuje Raikkonenowi z Ferrari, nie moge się doczekać aż wystartuje w GP Włoch.

Czy możecie tak zrobić na forum, żeby po każdym wyścigu podać pierwszą 5-tke???

20080315063618

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 06:36, Smuggler416 napisał:

Czy możecie tak zrobić na forum, żeby po każdym wyścigu podać pierwszą 5-tke???


Po każdym wyścigu w przypiętym poście będą pojawiały się top3 + miejsce Roberta Kubicy. Wydaje mi się, że wiecej nie potrzeba. Chociaż po zakończonych GP pojawiały się posty z kto z pełnymi wynikami. Nie mniej jednak przypięty post ograniczy się to sprawdzonego już systemu.

pizmak666 - ja przez chwile oglądalem, lecz dzisiaj musiałem wcześnie wstać, więc odpadłem przed końcem. Widać, że to nowy sezon w tym momencie w którym oglądałem serwisanci McL-a mieli problem z dokręceniem koła. Cieszy mnie drugie miejsce startowe Kubicy mam nadzieje, że przełoży się na wynik na pudle. Byłoby fajnie gdyby Robert zaczął z wysokiego C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 07:32, Rzezim napisał:

Po każdym wyścigu w przypiętym poście będą pojawiały się top3 + miejsce Roberta Kubicy.
Wydaje mi się, że wiecej nie potrzeba. (...)

I bardzo dobrze - system działał znakomicie, jeśli ktoś potrzebował bardziej szczegółowych informacji poszperał po necie i je miał.

A jeśli chodzi o kwalifikacje to jestem zaskoczony (oczywiście pozytywnie) tak dobrą pozycją Roberta. Mam nadzieję, że nie jest zatankowany "na jedno okrążenie", a te wszystkie małooptymistyczne informacje przedsezonowe, przekazywane przez team BMW do prasy, były tylko jakąś dziwną strategią przed sezonem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 08:07, Jarys napisał:

a te wszystkie
małooptymistyczne informacje przedsezonowe, przekazywane przez team BMW do prasy, były
tylko jakąś dziwną strategią przed sezonem ;-)


W ogóle bolidy BMW w kwalifikacjach nagle dostały KOPA:) więc wychodzi na to że jednak zespół BMW skutecznie ukrywał moc i możliwości nowego bolidu:) jeszcze zobaczymy wyścig, ale zapowiada się niesamowicie^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki dzisejszego treningu i kwalifikacji pokazują,że być może to co prezentowali wczoraj kierowcy BMW było tylko zasłoną dymną i są przed tym sezonem bardzo mocni. Myślę,że jest bardzo duża szansa na podium dla Roberta i nie mówmy tu o zwycięstwie,bo dogonić Hamiltona będzie ciężko (McLaren też poza 3 treningiem prezentuje się tu znakomicie),ale o utrzymaniu drugiego miejsca,bo za plecami są Kovalainen i przede wszystkim Massa,dobrze,że z dalszych pozycji startują Alonso i Raikkonen,zawsze to dwóch konkurentów mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pogratulować Robertowi. Drugie miejsce jest bardzo dobre chociaż mógł być pierwszy ale w 3 sektorze chyba na 12 zakręcie wyrzuciło trochę na piasek i stracił pare dziesiątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 08:39, Stwór napisał:

W ogóle bolidy BMW w kwalifikacjach nagle dostały KOPA:) więc wychodzi na to że jednak
zespół BMW skutecznie ukrywał moc i możliwości nowego bolidu:) jeszcze zobaczymy wyścig,
ale zapowiada się niesamowicie^_^


Może po prostu "na zapachu" jeździły i jutro po 5 okrążeniach będą zjeżdżać na tankowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 08:50, Klimos napisał:

Może po prostu "na zapachu" jeździły i jutro po 5 okrążeniach będą zjeżdżać na tankowanie
:P


To w 3 części kwalifikacji, a jak wytłumaczysz czas Kubicy w drugiej? W niej też był, o ile dobrze pamiętam, drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 07:37, Kris_bla napisał:

Kubicia wystartuje z drugiego miejsca! Niezle ;-) Rany... jakby tak wygral... <marzy>... :-)

Juhu!!! Dopiero teraz zajrzałem, bo nie oglądałem w nocy a dopiero teraz zakończyła się retransmisja na Polsacie :-)
I jakże miła niespodzianka. Z pierwszej linii wystartują IMHO 2 najbardziej utalentowani kierowcy F1 :-)))
Coś mi się wydaje, że to będzie bardzo emocjonujący sezon. BMW chyba wyraźnie poprawił bolid.
Oby tylko <odpukać> jego awaryjność też spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo dobrze Robert pojechał w sesji klasyfikacyjnej będzie startował z pierwszej lini razem z Lewisem Hamiltonem szkoda że Robert nie uzyskał pierwszego czasu a mógł mieć polposition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 10:54, przemas15 napisał:

Tak bardzo dobrze Robert pojechał w sesji klasyfikacyjnej będzie startował z pierwszej
lini razem z Lewisem Hamiltonem szkoda że Robert nie uzyskał pierwszego czasu a mógł
mieć polposition

Gdyby nie wjechał na ten piach, byłby pewnie 1-szy i startwał z pierwszego pola (logiczne), ale Kubica zaczął się cieszyć, przez momentbył nieskoncentrowany i drugi, ale cieszmy się z tego drugiego miejsca w tych kwalifikacjach, bo to jest pierwsze w historii Kubicy drugie miejsce w kwalifikacjach, a gdyby taki Kovalainen wjechał w ten piach mógłby sobie odpuścić lub tak szybko nie wyjechać z tego, a Kubica zawsze walczy do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 10:50, A-cis napisał:

Juhu!!! Dopiero teraz zajrzałem, bo nie oglądałem w nocy a dopiero teraz zakończyła się
retransmisja na Polsacie :-)
I jakże miła niespodzianka. Z pierwszej linii wystartują IMHO 2 najbardziej utalentowani
kierowcy F1 :-)))


Trudno sie nie zgodzic :-D Ale Alonso i Raikonen tez sa niczego sobie ;-)

Dnia 15.03.2008 o 10:50, A-cis napisał:

Coś mi się wydaje, że to będzie bardzo emocjonujący sezon. BMW chyba wyraźnie poprawił
bolid.
Oby tylko <odpukać> jego awaryjność też spadła.


Na pewno taki bedzie, bo pewne "usprawnienia", a raczej pogorszenia bolidow na to wplyna ;-) A wszyscy chyba trzymamy kciuki za BMW :-D Do boju Robercik ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 07:32, Rzezim napisał:

ja przez chwile oglądalem, lecz dzisiaj musiałem wcześnie wstać...


żałuj, że do końca nie oglądałeś. nie wiem, czy skończyłeś przed 3 serią czy jeszcze oglądałeś, ale warto było zobaczyć ten przejazd Kubicy, który daje mu start z 1 linii.
i powiem, że jestem pozytywnie zaskoczony postawą BMW. do perfekcji oczywiście brakuje im jeszcze, ale to i tak imho lepsza postawa niż rok temu. niezłym zaskoczeniem jest też Alonso i Raikkonen. najbardziej żałuję Raikkonena, ale znając życie, sporo jeszcze może odrobić.
również nieco niespodziewana jest pierwsza dziesiątka. widać, że to początek sezonu i nie wszyscy jeszcze mają cały plan zoptymalizowany.
ale i tak najważniejsze jest, żeby Kubicy szło w wyścigu tak dobrze jak dzisiaj ; )

i wiecie co mnie jeszcze pozytywnie zdziwiło? postawa Roberta po wyścigu. mimo zajęcia 2 miejsca w kwalifikacjach mówił o swoim błędzie jakby kosztowało go to więcej niż tylko pole position. szacunek dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ładnie Kubica w kwalifikacjach drugi. Mam nadzieję, że podczas wyścigu miejsca ie straci.:)

Mógłby ktoś przedstawić pełne wyniki kwalifikacji, bo mi się dzisiaj wstać nie chciało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 11:59, cichy10 napisał:

Mógłby ktoś przedstawić pełne wyniki kwalifikacji, bo mi się dzisiaj wstać nie chciało
:P


proszę Cię bardzo. i pamiętaj, google nie boli

1. Lewis Hamilton McLaren 1:26.714
2. Robert Kubica BMW 1:26.869
3. Heikki Kovalainen McLaren 1:27.079
4. Felipe Massa Ferrari 1:27.178
5. Nick Heidfeld BMW 1:27.236
6. Jarno Trulli Toyota 1:28.527
7. Nico Rosberg Williams 1:28.687
8. David Coulthard Red Bull 1:29.041
9. Timo Glock Toyota 1:29.593
10. Sebastian Vettel Toro Rosso bez czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeny...wstaje 15 min temu...brat mi mówi Kubica 2 mógl byc pierwszy...ja z nie dowieżaniem co???/Dopiero wlaczam neta telegazete patrze czytam i rozpiera mnie radosc oraz nadzieja na jutrezjeszy wyscig...ciii żeby nie zapeszać.

Mam tylko jedna ogromna prosbe...gdzie teraz moge zobaczyc powtorke kwalifikacji.N apolsacie byla o 9:45 niestety wtedy to sie spało...shit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować