Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2011 o 18:05, karolekx23x napisał:


Ano dają... Ja najbardziej czekam na Bahrajn... :D

Teraz na testach to mogą sobie wszystko spokojnie przygotować i testować... A co będzie na pierwszym GP, czas pokaże ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 18:16, Muradin_07 napisał:

> Takie informacje dodaja optymizmu przed sezonem F1:
> http://f1.wp.pl/kat,101074,title,Walencja-Kubica-najszybszy-3-dnia-testow,wid,13098750,wiadomosc.html


Ano dają... Ja najbardziej czekam na Bahrajn... :D

Teraz na testach to mogą sobie wszystko spokojnie przygotować i testować... A co będzie
na pierwszym GP, czas pokaże ^^


Jednak sądze że z tym bolidem jest więcej możliwości i możliwe ze o wiele szybszy od tego z tamtego sezonu.
W Ferrari pozar, dość ciekawe wydarzenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jeszcze wczoraj był piąty, a za nim było HRT... Nie pamiętam jak było w 2009 roku, bo nie śledziłem testów. Ale zdaje mi się że lepiej się powstrzymywać przed jakimiś wnioskami czy nowa Reńka będzie konkurencyjna z czołówką.

Powiedzmy tylko że jest dobrze jak na razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 wyścig wszystko pokarze, już w kwalifikacje pokażą na kogo można liczyć.
Sam jestem ciekaw jak zaprezentuje sie Pietrow, nie jest wybitnym kierowcą, musi się uczyc i ile razy rozwali bolid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pietrow to Pietrow... Rosjanie wykładają kasę więc jeździć będzie... Ale zdaje mi się że teraz jeżeli będzie sytuacja podobna jak w zeszłym sezonie to rozwiążą z nim umowę przedterminowo.

Oczywiście jeżeli Lotus Renault GP ma walczyć o dobre miejsca ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 21:21, Muradin_07 napisał:

Pietrow to Pietrow... Rosjanie wykładają kasę więc jeździć będzie...

a niech wykładają :P przynajmniej bedzie wiecej kasy na lepszy bolid dla Robsona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 21:39, Luk4s napisał:

a niech wykładają :P przynajmniej bedzie wiecej kasy na lepszy bolid dla Robsona.


... albo na budowę kolejnych dla Pieci... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokazał wtedy, kiedy naprawdę palił mu się grunt pod nogami i musiał się ratować żeby wzmocnić swoją pozycję w Renault... Bo właśnie przez to że ta kasa jest to on by jeździł dalej. W tym sezonie już nie będzie wytłumaczenia typu: a to że poznaje F1 czy poznaje tor. Już wie z czym to się je i powinno być tak że powinien mając dobry sprzet jeździć też na dobrych pozycjach (no fajnie by było jakby były dwie Reńki w Q3). No i oczywiście nie kasować bolidu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja z TVN24 mówi o tym, że Kubica ma "szereg złamań". To raczej będzie zmuszony opuścić pierwsze wyścigi, chyba, że wszystko zrasta się mu tak samo szybko jak jeździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na to, że na tym się skończy przygoda Kubicy z jazdą w Rajdach Samochodowych, każdy normalnie i trzeźwo myślący właściciel teamu F1 powinien w umowie zawrzeć klauzulę zakazującą brania udziału w takich rajdowych ekscesów - zresztą widać który samochód jest bezpieczniejszy.

Teraz tylko czekać na to co się z nim naprawdę stało to po pierwsze a po drugie informację o tym, że team zakazuje Kubicy brania udziału w rajdach samochodowych jesli bedzie wogole jezdzil w pierwszej polowie sezonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 11:14, Malcollm napisał:

Stawiam na to, że na tym się skończy przygoda Kubicy z jazdą w Rajdach Samochodowych,
każdy normalnie i trzeźwo myślący właściciel teamu F1 powinien w umowie zawrzeć klauzulę
zakazującą brania udziału w takich rajdowych ekscesów - zresztą widać który samochód
jest bezpieczniejszy.


Rajdy są dużo bardziej niebezpieczne od F1 dlatego zawsze mnie dziwiło, że Kubica tak chętnie jeździł, a zespół się na to godził. Większość zespołów raczej nie pozwala, a Renault i teraz Lotus tego nie wiem dlaczego nie zrobiły. Sądzę, że po takim wypadku, jeśli ma jakieś złamania to nawet sam zrezygnuje ze startów. No chyba, że będzie jak Webber, który co chwilę coś sobie robi na rowerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do startu F1 jeszcze miesiąc z kawałkiem. Ciekawe czy się Kubica wykuruje po tym wypadku i w jakiej będzie formie na nowy sezon. Lubi kusić los, dwie sroki za ogon ciągnie. By się zdecydował na jeden rodzaj wyścigów na raz. Woli rajdy, ale kasa z F1 przyciąga. Głupota jest uczestniczenie w rajdach w trakcie kontraktu w F1. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, po tym makabrycznym wypadku z 2008 roku w Kanadzie jakoś wyszedł i to dość szybko, więc mam nadzieję, że również teraz szybko powróci do zdrowia. Oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 11:34, JackXPPL napisał:

Kuuuźwa... !! Ma wreszcie genialny bolid i szansę na zwycięstwa ale nie, znow musi być
coś nie tak... Fuck!

Po 3 dniach testów stwierdziłeś, że tegoroczny bolid będzie genialny? Zwolnij...

Co do Roberta, no cóż jeżeli będą to poważniejsze złamania to nie zobaczymy go na inauguracji. Szkoda, raz z oczywistych powodów, a dwa, nie poznamy potencjału LR, bo jakoś nie wierzę w dobrą formę Petrova.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 11:14, Malcollm napisał:

Teraz tylko czekać na to co się z nim naprawdę stało to po pierwsze a po drugie informację
o tym, że team zakazuje Kubicy brania udziału w rajdach samochodowych jesli bedzie wogole jezdzil w pierwszej polowie sezonu

Zakazać to mu chyba raczej nie może, bo podobno Kubica ma klauzulę w kontrakcie pozwalającą mu na takie starty, ale sam Robert wykazuje tu brak profesjonalizmu bawiąc się w takie rzeczy, gdy ma niepowtarzalną szansę, jakiej nie mogą mieć całe rzesze kierowców chcących zaistnieć w F1.
Nieraz o tym myślałem gdy jeździł wcześniej, że - tak jak napisał HG - nie trzyma się dwu srok za ogon jednocześnie.
To może być tym bardziej bolesne gdy okaże się, że Renault dysponuje naprawdę dobrym bolidem, i że Robert nie będzie mógł wystartować w kilku pierwszych wyścigach tracąc tym samym szansę (tfu, tfu) na tytuł mistrzowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HumanGost
Może nie głupotą a poprostu spełnianiem mażeń. Doskonale sprawdza się w królowej motosportu jednoczeńsie bawiąc się w druga pasję - rajdy. Woli rajy, ale kasa z F1 przyciaga? Watpię, przyznał to kiedyś? Widać radośc jaką czerpie z jednego i drugiego więc nie sugeruj, że jeżdzi w F1 z przymusu zarabiania kasy..

Xjumpaytech
Myślę, że Robert podpisując kontrakt zażądał pozwolenia na starty w rajdach jako jeden z warunków jego podpisania. A Renault musiało się zgodzić chcąc mieć go u siebie. Nie są to żadne potwierdzone fakty, tak sobie to wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować