Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alan Wake nie dotrze na PC

93 postów w tym temacie

Alan Wake praktycznie od dnia, w którym świat się o nim dowiedział, był bardzo wysoko w rankingu gier, na które czekam. Ale X-klocka dla żadnej gry nie kupię (Czarnulka też mnie nie interesuje). Jeśli Alan faktycznie nie wyjdzie na PC - będzie wielka szkoda. Ale z drugiej strony - to nie ja olewam w tej chwili M$, tylko M$ olewa mnie. Ich problem. Alan Wake zapowiada się bajecznie, ale od niegrania w jeden tytuł mój świat się nie zawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna liniowa jednorazówka do przejścia mniej :)

Posunięcie marketingowo słuszne, 200zł, kilka godzin zabawy i delikwent kupi kolejną grę. Jaki sens miałoby wydanie dobrej, nieliniowej gry w która gracz by grał kilka miesięcy płacąc tylko raz 70zł? Przez ten czas konsument wyda tysiaka na kilka gier albo zapłaci za abonamenty czy DLC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Są gry, które są przystosowane do PC, a są też takie w które wygodniej gra się z padem, na kanapie, przed dużym telewizorem." bua ha ha ha. prawie każdy współczesny PC połyka xklocka bez problemu pod względem wydajności. a przy "super" sprzęcie to mogę sobie go nawet podłączyć do 50 cali w rozdziałce 8000 x 5000 i ten xklocek zdechnie już w menu! poza tym na PC też można grać padem, więc kolejny "argument" jest cienki. niech nie piszą takich pierdół, boi tylko robią z siebie pośmiewisko. po prostu gra jest cienka i te niedoróbki można ukryć ograniczając rozdziałkę i dając jakieś rozmycia. przy konwersji na pc, i grze w wysokiej rozdzielczości okazało by się jaka ta gra jest naprawdę (np. kiepskie tekstury itp.). a jeśli już chcieli by gracze grali w AW przed tv i na kanapie, to czemu nie ma PS3? nie da się jej podłączyć do tv, czy może nie jest "kompatybilna" z kanapą m$? nic tylko robienie szumu i nabijanie potencjalnych klientów w butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a myślałem że szczytem idiotyzmu było stwierdzenie że Force Unleashed nigdy na PCty nie wyjdzie bo nie udźwigną one jego fizyki. Ale jednak MS przebił Lucas Arts kretynizmem. Co im do tego jak gram? A jeśli mi wygodniej mając nos w moim małym monitorze?

Bzdura, Alan Wake tak samo nigdy nie pojawi się na PC jak nigdy nie pojawił się Force Unleashed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 15:45, wikking napisał:

"Są gry, które są przystosowane do PC, a są też takie w które wygodniej gra się z padem,
na kanapie, przed dużym telewizorem." bua ha ha ha. prawie każdy współczesny PC połyka
xklocka bez problemu pod względem wydajności. a przy "super" sprzęcie to mogę sobie go
nawet podłączyć do 50 cali w rozdziałce 8000 x 5000 i ten xklocek zdechnie już w menu!
poza tym na PC też można grać padem, więc kolejny "argument" jest cienki. niech nie piszą
takich pierdół, boi tylko robią z siebie pośmiewisko. po prostu gra jest cienka i te
niedoróbki można ukryć ograniczając rozdziałkę i dając jakieś rozmycia. przy konwersji
na pc, i grze w wysokiej rozdzielczości okazało by się jaka ta gra jest naprawdę (np.
kiepskie tekstury itp.). a jeśli już chcieli by gracze grali w AW przed tv i na kanapie,
to czemu nie ma PS3? nie da się jej podłączyć do tv, czy może nie jest "kompatybilna"
z kanapą m$? nic tylko robienie szumu i nabijanie potencjalnych klientów w butelkę.

Kanapą M$? hahaha owned :D
No ale tak faktycznie gadają że na padzie przy dużym TV to też by mogło wyjść na PS3.
Ale jak wiemy tutaj na pewno poszło do Remedy dużo zielonych od M$.

Ale podpisuje się wszystkimi kończynami pod tym postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie posiadam konsolę.Zdecydowanie wolę grać na PC , ale ze względu na obiecujące exlusivy na konsolę ją trzymam.
Jeśli będzie " Alan Wake " naprawdę dobrą pozycją i spolszczoną to pewnie ją kupię , rzecz jasna gdy troszkę stanieje.
Szkoda tylko że microsoft głupio się tłumaczy niewydaniem gry na komputer.Cenię sobie szczerość , w końcu mają prawo wydawać grę na co chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co mnie ten $hit obchodzi? alan wake to była fajna gra kilka lat temu jak ją prezentowali na procesorach intela 4rdzeniowych, otwarty świat, widoki jak z crysisa, fizyka, itp itd, teraz to zupelnie inna gra, taki codmw tyle ze z innym klimatem, nie przeskoczysz płotu, ktory ci ogranicza plansze po lewej, prawej i z tylu (dodatkowo zebys wiedzial w ktora strone biec), inna sprawa ze to ich tlumaczenie jest smieszne, jednemu lepiej sie gra na padzie innym na klawiaturze i myszce nawet w takie devil may cry4, to samo z kanapa lol, moze niedlugo bedziesz musial miec mate do yogi i robic jakas pokraczna figure zeby ci gre sprzedali bo tak chcieli tworcy zebys gral :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tłumaczenie ludzi s M$ mnie mocno rozbawiło :D czy im sie powaznie wydaje ze ktos uwierzy w te brednie?

co do gry to nie interesowala mnie ona wiec nie bede plakal, skoro M$ smierdzą pieniądze graczy PCtowych to ich problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że Alan nie wyjdzie na PC było mówione juz jakiś czas temu.
@Damian111, no właśnie i tu masz ten problem że "gdzieś". W Aw macza też palce M$ Games Studio co mówi samo za siebie...
@hans_olo, Alan Wake to coś między hmm, Max Payne 1 a Fahrenheit/ Heavy Rain lub te okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, pamiętam jak swego czasu Alan Wake był zapowiadany jako jedna z pierwszych gier korzystających z dobrodziejstw DX10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 16:13, Pralkosuszarka napisał:

tłumaczenie ludzi s M$ mnie mocno rozbawiło :D czy im sie powaznie wydaje ze ktos uwierzy
w te brednie?


Tak, połowa Stanów Zjednoczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować