Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep gram.pl - nowe informacje o odbiorze osobistym

117 postów w tym temacie

Będzie Częstochowa- JUPI!! A co do płacenia za odbiór osobisty to normalka, trzeba przecież gierkę wysłać (przez ladę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że w Rybniku w najbliższym czasie nie będzie odbioru osobistego to jeszcze jeżdżąc po Katowicach muszę dopłacić 4zł do interesu. W Rybniku bym z radością tę kwotę dopłacił, no ale póki tam się odbiór osobisty nie pojawi, ta dopłata mi się nie podoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, parodia! Płacić za odbiór osobisty, co często wiąże się z wydatkiem na paliwo/bilet. A tu wyjeżdżają jeszcze z opłatą, może nie jakąś wysoką, ale sam fakt o.O No ale takie rzeczy to tylko w Polsce.

Ktoś fajnie to ujął, mnie - klienta - gówno obchodzi, że pracownicy mają gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Widziałem jak to obciążenie wygląda w Sferisie w Bielsku-Białek w Sferze I. Facet z łaską poszukiwał mojego egzemplarza Mass Effect 2 na X360 wśród innych egzemplarzy na PC. Ignorancja owego sprzedawcy w świecie gier ujawniła się, gdy chcąc mu pomóc w dobrej wierze, podpowiedziałem z uśmiechem, że to wersja na XBOX''a, na co on zakomunikował przez zęby, że wie, bo ma napisane na zamówieniu. (pomijam fakt, że moja gra była jedyna w zielonym pudełku). Cały czas przerzucając gry z kupki na kupkę cały czas coś mamrotał pod nosem niezadowolony. Widocznie mu przeszkodziłem w obsłudze klientów "poważniejszych" artykułów, nie to chyba nie to bo byłem jedynym kupującym. Możliwe, że nieszczęśnika rozdrażniło to, że musiał oderwać się od pasjonującej lektury portalu onet.pl.
Ogólnie mój pierwszy raz z odbiorem osobistym muszę zaliczyć do totalnej porażki. Grę oczywiście otrzymałem do ręki, ale procedura wydania, uiszczenia opłat, podpisania dokumentów i sprawdzenia stanu opakowania trwała tyle, że szybciej podreptał bym do sąsiedniego empiku, wybrał sobie egzemplarz z półki i zapłacił, a "do widzenia" powiedziała by mi uśmiechnięta ekspedientka.

Skoro już mamy płacić 4 zł, za fakt znoszenia fochów sprzedawcy to miło by było gdyby można było zapłacić kartą za wyczekana i wymarzoną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG nigdy jeszcze nigdzie nie słyszałem żeby ktoś mi kazał płacić za odbiór osobisty. Jestem w miarę nowym klientem gram.pl i niestety ale chyba teraz przez tą dodatkową opłatę oferty gram staną się dla mnie mniej korzystne. O ile w zamówieniach za ponad 100zł te 4zł to dużo nie zmieni to jednak przy tańszych grach już tego nie będzie się opłacało dopłacać. Kupując np. grę za 20zł z ekstra klasyki zapłacimy 24zł czyli opłata za odbiór wyniesie 20% ceny gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4zł dopłaty + 2 miejskie bilety po 2.40zł to daje 8.80 zł więcej, to wole wydać tylko na bilet podjechać do saturna i kupić od ręki to samo mi wyjdzie. Albo zamówić w empiku na necie, taniej o te 5 zł i odebrać w salonie za free. Mam nadzieje że tego nie wprowadzą albo szybko wycofają bo jest to kompletnie nieopłacane dla klienta, zobaczymy o ile % im sprzedaż spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 16:43, Johnny_Garrland napisał:

wg mnie wprowadzenie oplaty za odbior to strzal w kolano. I to nie graczy. W kolano gram.pl.


Dużo prawdy w tym co piszesz... a inni dobrze zauważają, że wtedy to równie dobrze można sobie pojechac do tesco/empiku/saturna czy jeszcze gdzieś indziej i po prostu kupić grę. To trochę tak jakbyśmy kupowali grę w empiku, a empik kasował nas jeszcze 4 zł, za to, że nam ją sprzedadzą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze szkoda, że opłatę wprowadzili :/ będę na Dominikański z buta szedł żeby nie tracić kasy na bilet xD albo w empiku zamówię z odbiorem jak będzie taniej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe. Prawie 4 PLN za odbiór osobisty. Śmiechu warte, ale taki debilizm to tylko w tym idiotycznym kraju.

Ciekawe jest to, ze nikt z ekipy gram.pl nie ustosunkował się do tego. Boicie się kpin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu był dokładnie taki sam problem z "obciążeniem". Gdy gość w Sferisie usłyszał, że chcę odebrać Mass Effect''a, to o mało nie zaczął toczyć piany z ust. No ależ oczywiście, facet jest przyzwyczajony do zakupów za co najmniej 9stów i co tam mu będzie jakiś gracz... porażka, normalnie porażka...

BTW, opłata za odbiór osobisty? No momencik, Drogie Panie i Szanowni Panowie. Opłata za kuriera - pewnie, jest za co. Opłata pocztowa - ok, tu też się zgodzę. Ale mam jeszcze płacić za to, że dojeżdżam do sklepu i sam odbieram towar u kolesia, który udowadnia mi, że jestem dla niego tylko niewygodnym cierniem w tyłku i za moje pieniądze to mogę się co najwyżej wypchać ? Coś tutaj nie gra, moim skromnym zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować