Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2011 o 11:44, Leos8 napisał:

Właśnie.

Spoiler

Wszedłem tam i dostałem tylko okazję do zresetowania umiejętności (które
ustawiłem sobie idealnie pod mój styl gry). Coś prócz tego jest? Jak się go pokona?



nie wiem próbowałem sporo razy i nie dałem rady ciężko z nim się walczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj jak sie pokona straznika to sa duzo wieksze korzysci.

Spoiler

Dostajesz kostur (40-60dmg) ktory ma 20% szans na zamrozenie i 80% na podpalenie + składniki potrzebne do zrobienia zbroi Varnow - ktorą osobiście miałem i była baaaardzo fajna i dobra. Jedynie co to bardzo ciężko pokonac tego strażnika. Gargulce bija ponad po 100hp jednym ciosem. Ale po ok 10-15 probach pokonalem w koncu go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 11:43, Revan napisał:

Zacząłem grę 2 raz idę teraz sprzymierzyć się z elfem, a gra prawda dość krótka, trochę
Akt 3 słabo rozbudowany ale i tak gra miodzio. Polecam walkę ze strażnikiem w misji "Sprzed
Stuleci"


Widzę, że też poszedłeś na początku jako przyjaciel Vernona Rocha. Akt III fakt był słabo rozbudowany ale wydaje mi się, że fabuła im się trochę rozjechała (była trochę naciągana). To samo zresztą z Epilogiem w Wiedźminie wydawał się on bardziej prawdopodobny,

Spoiler

co zrobiłeś z Letho

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 11:51, Perrobson6 napisał:

Widzę, że też poszedłeś na początku jako przyjaciel Vernona Rocha. Akt III fakt był słabo
rozbudowany ale wydaje mi się, że fabuła im się trochę rozjechała (była trochę naciągana).
To samo zresztą z Epilogiem w Wiedźminie wydawał się on bardziej prawdopodobny, co zrobiłeś
z Letho?


Dotrzymałem słowa i go pochlastałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki a ja mam pytanie troszke z innej beczki.........jestem w 2 akcie i szukam solidnej skurzanej kurtki takiej jak krucza zbroja tylko w innym odcieniu......jest to kurtka ktora jest na pierwszych plakatach i gemplayach z gry.......wie moze ktos gdzie ja mozna znalezdz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 23:18, sirdoom napisał:

Też mam pewne pytanie... W przypiętym FAQ jest napisane, że z Wiedźmina 1 można importować
save, kiedy to zrobimy dostaniemy oba miecze. Co znaczy to słowo "oba"?
Miałem tylko Aerondight (miecz srebrny). Czy to znaczy, że stalowy też powinien przejść?
W W1 miałem Sihil, a nawet 2, a w W2 nie mam go...
Czy komuś udało się rozpracować przelicznik złota? :P W W2 mam 199 orenów, w W1 miałem
8466. W czystym W2, chyba nie dostajemy na starcie pieniędzy, więc z samych moich danych
wynika, że przelicznik jest 1:42.5, ktoś może podać swoje wyniki? Rozpracujmy to ;D



Sihil się nie importuje (podobno "na razie") - też się wkurzyłem. Co do orenów to ja miałem, jak widać, ponad 2 miliony (jak grać w kości by tyle zdobyć opisałem w temacie gry ty na forum). Po imporcie miałem 907 orenów, czyli przelicznik 2400:1 ;(
Rozumiem dlaczego nie dostałem takiej kwoty, ale te 900 orenów to zaledwie trzy niezłe recepty ... a zarabianie kasy w "dwójce" jest trudniejsze - bo z pokera zrobili "pokerka" (maksymalna wygrana w I akcie to zaledwie 29 orenów?!?). Dobrze ze choć na rękę można wygrać więcej.

20110521115028

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 11:54, domik_8709 napisał:

sorki a ja mam pytanie troszke z innej beczki.........jestem w 2 akcie i szukam solidnej
skurzanej kurtki takiej jak krucza zbroja tylko w innym odcieniu......jest to kurtka
ktora jest na pierwszych plakatach i gemplayach z gry.......wie moze ktos gdzie ja mozna
znalezdz???



Post na takim poziomie językowym powinien dostać warna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się ciągle pytam gdzie moje 8000 orenów za odpalenie wielkiego mistrza ! :)

Btw w W2 a akcie 1szym dorobiłem sie 5000 orenów, sama zabawą w minigierki, nie jest źle a gierki są rajcowne [zwłaszcza poker]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 11:46, JayC napisał:

Nie jest on już dłużej potrzebny, bowiem eliksiry robi się bez alkoholu.

Nie do eliksirów mi on potrzebny ;)

Zrobiłem kilka zdjęć gadżetom dodawanym do empikowej edycji Wiedźmina. Całość przyszła zapakowana w kultowy karton jak za starych dobrych czasów, a same gadżety spokojnie mogłyby zastąpić głowę Geralta w EK.
http://img808.imageshack.us/g/p1100813p.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

udało mi się zmusić mojego pada by działał z Wieśkiem 2 :P (logitech rumble pad 2)

szkoda tylko, że na moim sprzęcie gra aktualnie nie jest grywalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 mln? Oo
Ok, mniejsza o to, przydałby się jeszcze jeden wynik, to może uda mi się zgadnąć funkcję. Gorzej, że na razie nie wydaje mi się by była to zwykła liniówka... Tak z ciekawości chcę to znaleźć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2011 o 11:57, Eff3ctiv3 napisał:

Post na takim poziomie językowym powinien dostać warna.


Coś Ty taki drażliwy? to, że Tobie się pisownia nie podoba to nie powód, żeby dawać "Warna". To może Tobie powinno się dać "Warna" za sam pomysł....daj spokój.

sorki za offtop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie inne fora, I właśnie się dowiaduję, że wersja gry z GOGa nie tylko uruchamia się błyskawicznie (nie ma loga wilka) ale też działa lepiej.

Słowami Geralta: "Pięknie, k..., pięknie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zebrałem wszystkie zapiski z akt szpitala ale nadal nie mogę porozmawiać z Rochem o

Spoiler

Dzikim Gonie

. Coś zrobilem nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i skończyłem grę. I powiem szczerze, że jestem zawiedziony. Fabułą, zakończeniem, całością gry.

Spoiler

podobno jest 16 zakończeń - czym się różnią? Zakończyłem 2 razy, zabijając i puszczając Letho, ten sam filmik kończący. Jak inne decyzje moga wpłynąć na grę? Do tego sama fabuła - wg mnie naciągana, bez takiego głębszego sensu, bardziej przypominająca grę akcji niż rozbudowanego, dobrego RPGa. Do tego brak klimatu ( w 1 był świetny ). Na plus napewno styl walki i ogólnie ''oprawa'' gry, ale cała reszta przemawia za jedynką. Do tego gra jest skandalicznie krótka, mało questów pobocznych, co akt do przodu to jest krótszy. Zakończenie strasznie przewidywalne, nie było pozatym żadnej takiej ''legendarnej'' zbroi pokroju tej Kruka z 1, której zdobycie dawałoby super satysfakcję. Co do broni, to przy okazji gry w kości z jednym kolesiem usłyszałem o jakimś elfim mieczu w kanałach, jednak nie chciało mi się szukać w momencie gdy tam zlazłem i miałem zamkniętą furtkę - da się go wogóle zdobyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbys podac linka do tego tematu albo całą pelna nazwe tematu bo nie moge znaleźc a bardzo mnie zaciekawiłes tym, że w W1 można było ponad 2mln orenów ugrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, próbowałem kilka razy ściągąć te dlc, niestety, na próżno.
Tajemniczy kupiec zaczynał się ściągać, a przy jakichś 75% zaczynał się ściągać od nowa, i tak cały czas.
Zlecenie na Trolla - niby się ściągnęło, ale go nie było.
Klucza na kurtkę w ogóle nie dostałem.

Skończyło się na tym że ściągnąłem pliki od Skidrowa. Dzięki.

Ps.
Kurtka niebieskich pasów jest trochę za mocna jak na sam początek gry. Zrobiłem dopiero zbroję z

Spoiler

Kejrana

i jest trochę lepsza. Po włożeniu na nią ulepszeń oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować