Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 07:37, WolfClub napisał:

Spales cos ?? :D


Tak około 4 poszedłem spać...
Myślałem, że jak wstanę to chociaż aktywuje gry ale nadal robią sobie żarty z nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przepraszamy wszystkich, którzy czekają całą noc (i ranek). Bynajmniej nie chcemy powiedzieć że się poddajemy - wręcz przeciwnie, jesteśmy coraz bliżej celu.
Obiecujemy też wyciągnąć wnioski na przyszłość"

Jak "poddajemy", co oni, ze smokiem walczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:39, Isildur napisał:

> Spales cos ?? :D

Tak około 4 poszedłem spać...
Myślałem, że jak wstanę to chociaż aktywuje gry ale nadal robią sobie żarty z nas...

Dawali jakies info do tej 4 ?? czy sie kontakt urwal po tym ze do wschodu bedzie dzialac "obiecujemy" ?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDPR - rzucam Ci wyzwanie. Typ wyzwania : wyścig.
Idę układać Drauga.
A martwiłem się, że mi DLC z gramu nie dojdzie przed premierą :)
Trololololo. Zobaczymy jaką wynajdą rekompensatę. Tylko niech już dadzą spokój z tymi kurtkami maga czy wojownika - po czymś takim ma się tego dość. Natomiast koszulki - jak znalazł!

20110516074215

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:41, WolfClub napisał:

Dawali jakies info do tej 4 ?? czy sie kontakt urwal po tym ze do wschodu bedzie dzialac
"obiecujemy" ?? ;]


Od czasu do czasu ktoś się zjawił i coś tam pisał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie idzie aktywowować:/ w register.exe "Nie można ustanowić połączenia z serwerem." :/ tak samo po wpisaniu klucza przy uruchomieniu gry nic się nie dzieje:/ A niby posiadacze wersji kolekcjonerskiej mieli przywilej zagrania szybciej;] tia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic wypada tylko podziękować CDP za uhonorowanie nas posiadaczy EK zaszczytem wcześniejszego zagrania w Wiedżmina 2 (oile wogóle dziś zagramy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie strona 50mb.pl powaliła. CDP widac zaliczzyło "lekka" wpadke. Aż stach myslec co by sie stalo gdyby dopiero dziś wieczorem odkryli ze patch nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh liczylem ze przed praca przynajmniej sciaganie patcha aktywacyjnego odpale. Wniosek na przyszlosc jest taki CDP osiagnal poziom takich firm jak Ubisoft czy EA pod wzgledem mienia graczy w koncu plecow. Nic tylko pogratulowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:47, JackXPPL napisał:

Ja jestem ciekaw - kto pierwszy zagra - piraci czy kolekcjonerzy?


Idąc tym tokiem rozumowania, to najpewniej piraci.
Primo: ich drużyna jest gorąco dopingowana a po drużynie CDP niektórzy jeżdżą jak po łysej kobyle, co nie motywuje....
Secundo: grupa cracerska wyda cracka i tyle, nie będą się przejmować czy 100% piratów będzie działać i że Jasiowi, Stasiowi i Krysi nie działa kubraczek czy inny goblinoid, to jeszcze nie udostępniamy, bo wszystko musi być tip top :D

Pozdrawiam

EDIT: sorry za literówki, ale też się już śpiący robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quote
"Przepraszamy wszystkich, którzy czekają całą noc (i ranek). Bynajmniej nie chcemy powiedzieć że się poddajemy - wręcz przeciwnie, jesteśmy coraz bliżej celu.
Obiecujemy też wyciągnąć wnioski na przyszłość."

Ta blizej celu to slyszelismy juz 7 i pol godziny temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie przy serwerach muszą zaopatrzyć się w słownik synonimów, bo niedługo skończą się im słowa typu : "już", "prawie", "dobrze", "lepiej", "nie spoczniemy", itp. ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:06, IwaN_GroznY1 napisał:

Panowie przy serwerach muszą zaopatrzyć się w słownik synonimów, bo niedługo skończą
się im słowa typu : "już", "prawie", "dobrze", "lepiej", "nie spoczniemy", itp. ;) ...

Ta to zaczyna brzmiec jak slogany parti przed wyborami !! NIE SPOCZNIEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować