Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Hmm wydane prawie 250zł, zapewnienia o ekskluzywnym szybszym dostępie do gry, a wszystko co do tej pory widziałem to " Zapłaciliście ? No to świetnie, a my teraz mamy was w (_!_) "
Poczekacie sobie bezczynnie 4 dni. zresztą my też nie mamy zamiaru nic robić (no bo po co w ogole coś testować, albo zrobić premierę na weekend żeby ludzie mogli sobie spokojnie pograć, przecież to nielogiczne nie ? )
W dniu premiery (Dla posiadaczy EK ) nagle coś nie działa ? No cóż za szok no nic zasypiemy twittera idiotycznymi wiadomościami (łącznie ponad 10 "aktualizacji " większość z nich brzmiała jak by czytające je gracz był idiotą.
Zakładam że gdybym JA miał "techniczne " problemy z wykonaniem przelewu za EK, to nie było by żadnego zmiłuj się ani "Poczekajcie sobie do świtu, albo dostaniecie pieniądze gdy naprawie problemy " >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie
Co muszę zrobić po zainstalowaniu gry? Który kod wpisać i skąd go wziąć. Jestem zielony więc proszę o pomoc a nie wyśmiewanie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:16, radeklap napisał:

Witajcie
Co muszę zrobić po zainstalowaniu gry? Który kod wpisać i skąd go wziąć. Jestem zielony
więc proszę o pomoc a nie wyśmiewanie się :)


Na tylnej stronie instrukcji pierwszy kod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W ramach odpowiedzi, Michał Miłosz (specjalista ds. marketingu CDP) napisał:
[...]
(...) Wspólnie z firmą Sony solidnie się przygotowaliśmy do całej akcji przeprowadzając sporo testów. Jesteśmy pewni, że pod względem infrastrukturalnym i technologicznym jesteśmy przygotowani perfekcyjnie do tego by posiadacze Edycji Kolekcjonerskiej mogli aktywować swoje egzemplarze 16 maja, a posiadacze Edycji Premium w dniu oficjalnej premiery czyli 17 maja".

Tak dla przypomnienia całość:
http://www.gram.pl/news_8AvhHei0_Czy_SecuRom_z_Wiedzmina_2_wplynie_na_bezpieczenstwo_naszych_danych.html

Mam wrażenie, że od Wiedźmina 1 i jego dostawy w wersji EK minęło parę dni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2011 o 08:19, Hern napisał:

Mam wrażenie, że od Wiedźmina 1 i jego dostawy w wersji EK minęło parę dni ;-)


Pamiętam to. Sprzedałem swoją EK...a raczej sprzedałem mój przydział na EK... kupiłem dzień przed premierą zwykła wersję w Empiku i grałem na długo przed kolesiem z EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:19, Hern napisał:

(...) Wspólnie z firmą Sony solidnie się przygotowaliśmy do całej akcji przeprowadzając
sporo testów. Jesteśmy pewni, że pod względem infrastrukturalnym i technologicznym jesteśmy
przygotowani perfekcyjnie do tego by posiadacze Edycji Kolekcjonerskiej mogli aktywować
swoje egzemplarze 16 maja, a posiadacze Edycji Premium w dniu oficjalnej premiery czyli
17 maja".
Tak dla przypomnienia całość:
http://www.gram.pl/news_8AvhHei0_Czy_SecuRom_z_Wiedzmina_2_wplynie_na_bezpieczenstwo_naszych_danych.html

Ta solidnie przygotowani by zawiesc...
Perfekcyjnie przygotowani by robic nadzieje
EK zagra moze kiedys...
hahahahahahaha <szalony smiech rozpaczy>
To juz nawet nie jest szopka to jest kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:19, Hern napisał:

"W ramach odpowiedzi, Michał Miłosz (specjalista ds. marketingu CDP) napisał:


No perfekcja na medal, niewątpliwie.

"Odblokowywanie serwerów uaktualnień właśnie ruszyło. Ponieważ jest ich dużo i są rozsiane po całym świecie - proces musi potrwać. Zaczął się kilka minut temu, a dla niektórych użytkowników może potrwać nawet do dwóch godzin."

Ciekawe w jaki sposób użytkownicy są przydzielani do serwerów. Kto pierwszy ten lepszy? Czy jak siedzę we Wrocławiu to przysługuje mi dajmy na to serwer na Cape Horn albo na Zakaukaziu i trzeba czekać, aż tam się włączy co trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ide do sklepu po bulki moze jakos ten czas minie szybciej
ooo i sniadanie zrobie


A tak na powaznie to zawod jest jak teraz bedzie sie gralo w widzmina... caly czas w glowie K**** jak ja jestem wk******* niech to szlag...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wytrwali. Ponownie przepraszamy.
Odblokowywanie serwerów uaktualnień właśnie ruszyło. Ponieważ jest ich dużo i są rozsiane po całym świecie - proces musi potrwać. Zaczął się kilka minut temu, a dla niektórych użytkowników może potrwać nawet do dwóch godzin.
Jeszcze raz dzięki! Jeszcze raz sory!

U mnie nadal wyskakuje że serwery offline >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U każdego wyskakuje, że serwery offline :P U nikogo to nie działa, kupują sobie jeszcze trochę czasu. Oby po raz ostatni dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć, że dopiero teraz to naprawili... No nic, jadę na zakupy i jak wrócę to sprawdzę czy rzeczywiście działają.
"Obiecujemy, że zagracie przed świtem" - tia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:28, HanPL napisał:

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wytrwali. Ponownie przepraszamy.
Odblokowywanie serwerów uaktualnień właśnie ruszyło. Ponieważ jest ich dużo i są rozsiane
po całym świecie - proces musi potrwać. Zaczął się kilka minut temu, a dla niektórych
użytkowników może potrwać nawet do dwóch godzin.
Jeszcze raz dzięki! Jeszcze raz sory!

U mnie nadal wyskakuje że serwery offline >.>


Ciekawostka 10k ktore tylko maja dostep do gry 16 maja sa rozsiane po CALYM SWIECIE ekhm ekhm ze jak??!! O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:32, Mjarosz napisał:

U każdego wyskakuje, że serwery offline :P U nikogo to nie działa, kupują sobie jeszcze
trochę czasu. Oby po raz ostatni dzisiaj.


u mnie nic nie wyskakuje, wpisuje po raz 1000-czny klucz - okienko znika i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:35, Karex napisał:

EK była przecież sprzedawana na całym świecie... Niby po co byłaby w anglojęzycznych
trailerach?

Tylko ze polska ek miala dostep 16 maja czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:35, Harrolfo napisał:

Serwery są na całym świecie.

A co maja serwery na calym swiecie do EK polskiej w ktora tylko polacy czyli klienci Gram.pl mieli grac jeden dzien przed premiera?? 16 maja a nie jak wszyscy 17 maja ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować