Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Wstałem dzisiaj o 7 myśląc "aktywuję sobie teraz, w nocy pewnie serwery były przeciążone"- a tu taka niespodzianka. W takim tempie, zdąże przejść pierwszego Wiedźmina i mieć sav''y do wczytania (stare straciłem przy formacie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm na głównej stronce thewitcher.com/community na jakieś 30 sek pojawił się wpis od TheWitcher "Problem NAJPRAWDOPODOBNIEJ znaleziony patch wymagał re-kompilacji (czy jakoś tak ) i ponownego wrzucenia na serwery.
Comment zniknął równie szybko jak się pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:44, Meketh napisał:

Jak zwykle nie działa, ciekawe co będzie pierwsze gra czy ten sześciopak który właśnie zacząłem.

Dwa sześciopaki... Ja już straciłem wiarę w CD Projekt. Wykazali się absolutnym brakiem profesjonalizmu. Dziwię się ludziom którzy kupili kolekcjonerkę, czekają na jej uruchomienie i są rozbawieni tą sytuacją. Ja czuję się najzwyczajniej w świecie oszukany. Bo kogoś, kto nie dotrzymuje danej na papierze obietnicy, chyba nie można nazwać inaczej niż oszustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem tu o 6.30, wyraziłem swoje zdziwienie związane z tym, że rzecz nadal nie działa. Poszedłem na maturę ustną z polskiego (zadowalająco, choć w paru miejscach się lekko wyłożyłem), wracam, niedługo 10, a tu nadal nic? Moje zdziwienie jest równe frustracji niektórych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:47, Lfdracon napisał:

> Jak zwykle nie działa, ciekawe co będzie pierwsze gra czy ten sześciopak który właśnie
zacząłem.
Dwa sześciopaki... Ja już straciłem wiarę w CD Projekt. Wykazali się absolutnym brakiem
profesjonalizmu. Dziwię się ludziom którzy kupili kolekcjonerkę, czekają na jej uruchomienie
i są rozbawieni tą sytuacją. Ja czuję się najzwyczajniej w świecie oszukany. Bo kogoś,
kto nie dotrzymuje danej na papierze obietnicy, chyba nie można nazwać inaczej niż oszustem.

Oszukany? Posiadacze kolekcjonerki mieli uruchomić grę 16 maja, dzień się jeszcze nie skończył, więc czemu się czujesz oszukany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:43, Dandelion1 napisał:

No chyba, że zaczęli uruchamiać te serwery od Bangladeszu czy innego zadupia.

Serwery są jak łyżka z Matrixa - by je uruchomić musisz zdać sobie sprawę, że ich tak naprawdę nie ma ;) U mnie nadal nie ma reakcji na wpisywanie kodów - chyba już nawet ci którzy zamówili edycje standardową, a nie kolekcjonerską powinni zacząć się obawiać o start gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2011 o 09:47, Lfdracon napisał:

Dwa sześciopaki... Ja już straciłem wiarę w CD Projekt. Wykazali się absolutnym brakiem
profesjonalizmu. Dziwię się ludziom którzy kupili kolekcjonerkę, czekają na jej uruchomienie
i są rozbawieni tą sytuacją. Ja czuję się najzwyczajniej w świecie oszukany. Bo kogoś,
kto nie dotrzymuje danej na papierze obietnicy, chyba nie można nazwać inaczej niż oszustem.


Mnie też ta sytuacja nie bawi, bo już nie wiem czy śmiać się z tego wszystkiego czy płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2011 o 09:49, Swooneb napisał:

Oszukany? Posiadacze kolekcjonerki mieli uruchomić grę 16 maja, dzień się jeszcze nie
skończył, więc czemu się czujesz oszukany?


Ale o północy, CDP mocno to podkreślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:49, Swooneb napisał:

Oszukany? Posiadacze kolekcjonerki mieli uruchomić grę 16 maja, dzień się jeszcze nie
skończył, więc czemu się czujesz oszukany?


Owszem 16 maja, ale już o 00:01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:49, Swooneb napisał:

Oszukany? Posiadacze kolekcjonerki mieli uruchomić grę 16 maja, dzień się jeszcze nie skończył, więc czemu się czujesz oszukany?


Pragniemy również poinformować, że jesteś jednym z nielicznych, którzy będą mogli aktywować swój egzemplarz Wiedźmina 2 już o godzinie 00:01 dnia 16 maja 2011, czyli dzień przed światową premierą. [...] W ten sposób chcemy wyróżnić naszych największych fanów.

Wyróżnili nas, nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:54, CrazyGambler napisał:

> http://www.facebook.com/cdprojekt?sk=wall Podobno "lada moment" będzie śmigać
Chciałbym zaznaczyć że to ich lada moment jest od pierwszej rano


Ja z kolei chciałbym zaznaczyć, że to "smiganie" miało się zacząć prawie 2 h temu, a tylko niektórzy mieli czekać.

<Lista ściem została uaktualniona>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety są tylko ludźmi i coś im nie wyszło, ale chwała im za to że się starali całą noc, żeby za chwile (trzymajcie kciuki) każdy z posiadaczy kolekcjonerek mógł ją uruchomić, nie czytałem kilku ostatnich stron, ale mam nadzieje że nikt nie próbował straszyć CDP sądem tak jak na oficjalnej stronie, mimo zawodu, należało by zrozumieć że CDP to też ludzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:57, Swooneb napisał:

należało by zrozumieć że CDP to też ludzie ;-)

Ludzie, którym się zapłaciło i którzy wydawali się być profesjonalistami. Mnie (i pewnie wielu innych osób też) nie ugłaskają samymi przeprosinami, czekam na jakąś rekompensatę za nerwy i czas stracony dzisiaj w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skoro u mnie gdy jest okienko z wprowadzaniem klucza aktywacyjnego i gdy próbuje wpisać, nic sie nie dzieje, nie chce sie nic wpisywać.. to mam rozumieć, że to sa jakieś dodatkowe problemy u mnie czy inni też sie już z tym spotkali czy to tak ma być, bo ja już sie gubie w tym wszystkim ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Panowie napiszcie im, że o 10:10 będzie"
"A potem dopiszcie, że czasu wschodnioamerykańskiego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować