Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 08:43, WolfClub napisał:

> Serwery są na całym świecie.

To, że pobierać możesz z serwerów znajdujących się w różnych państwach.
Ale organizacja CDPR i tak kuleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ze o to się obawiałem, te 50 mb taki mały plik a zrobił mnóstwo problemu. Najpierw problem z głową, potem z niektórymi płytami, teraz DRM a teraz się ciesze ze zamówiłem Premium a nie EK.

Mam tylko nadzieje ze z tym 50 mb ja problemu nie bede miał.
Z gra może i problemu nie będzie, jak narazie z zakończeniem instalacji jest.
Jestem tylko ciekaw w jaki sposób posiadaczom EK z rekompensuje nieprzespana noc.

Ja myślałem ze ejde o 8 na forum i beda opinie na temat poczatku gry a tu prosze, taka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no co zrobili ludzi kórzy kupili EK w Polsce w Balona :) ja tam nie wiem ale więcej edycji kolekcjonerskiej nie kupie w tym momencie czuje że wyrzuciłem pieniądze w błoto :) a ci co mówili na tym forum by być spokojnym po części mają racje to ich problem teraz czekam co wymyślą pewnie tylko powiedzą przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry jak się grało w nocy? A widzę że nadal nie działa ... Hmmm po co ja brałem wolne ? Idę coś zjeść, obejrzę poranne wiadomości i wracam. Może coś się do tego czasu ruszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zszedłem z kompa z czuwania od 23 do 6 i załączamkompa z myślą że już dali radę i co... w hu** dalej jadą ćwoki bo inaczej ciężko ich nazwać. I dalej nie wiadomo kiedy będzie można zagrać ;/
Tak na marginesie: po kliknięciu na ikonę gry wyskakuje mi okienko by wpisać klucz aktywacyjny i po jego wpisaniu powinno zassać te przeklęte MB od nich czy też trzeba jednak zarejestrować grę wpierw bo może mnie coś ominęło? Czy wystarczy że wpisze kod i powinno działać? Bo na razie po jego wpisaniu nic sie nie dzieje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie działa? Przecież to kpina jakaś... Rozumiem nie wyrobić się na czas mając opóźnienia bo to było trochę do przewidzenia ale jest już 9 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając CDP RED to nie bedzie tylko przepraszam, jako jedyna firma ma najlepsze podejscie do klientów. Jak się przykłada do gry, żeby rozgrywka była najlepsza to na czymś innym wpadkę się zalicza.

Ale nie testowali serwerów ze rusza upragniony zcas i ani jednej osobie się nie udąło uruchomić gry ? Zrozumiałbym jak to serwery by nie wytrzymały pod naciazeniem ale ze nawet jeden gracz gry nie uruchomił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:03, HanPL napisał:

Coś konsul CD-Projektu cicho na forum siedzi ^^

A wlasnie gdzie ta zielonka zniknela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:04, WolfClub napisał:

> Coś konsul CD-Projektu cicho na forum siedzi ^^
A wlasnie gdzie ta zielonka zniknela :D



Wsiadło w samochód i pojechało do Białowieży ściągać z urlopu jedynego gościa w firmie który wie o co biega. Podobno już jest w połowie drogi, stąd ostatni komunikat o włączeniu serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie moga tego patcha wrzucić na strone CDP/Wiedźmina i po zarejestrowaniu gry dać możliwość ściągnięcia tego dziadostwa z poziomu strony ? Nie oszukujmy się, piraci i tak grę złamią w ciągu paru dni jak nie godzin więc po co dalej ciągnąć ten cyrk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie co było mówione w żaden sposób nie chcą utrudniać legalnemu graczowi rozgrywki i co teraz wynikło ? Powoływali sie na zabezpieczenie Ubi ze takie i nie takie a teraz co ?
Że posiadacze EK nie mogą to teraz obawa jest czy 17 maja, jak zasiądzie ponad 200 tys graczy i będą chcieli uruchomić grę a nie będą mogli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować