Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 09:08, Kuwabara napisał:

A nie moga tego patcha wrzucić na strone CDP/Wiedźmina i po zarejestrowaniu gry dać możliwość
ściągnięcia tego dziadostwa z poziomu strony ? Nie oszukujmy się, piraci i tak grę złamią
w ciągu paru dni jak nie godzin więc po co dalej ciągnąć ten cyrk?


17 maja mogli by wpuścić do sieci patch który znosi ten DRM a przecież jest zabezpieczenie po to aby każdy zaczął rozgrywkę równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:58, Marioxd22 napisał:

Tylko ciekawe czy za to głowy w CDp polecą ....


To ja poproszę 666 z tych głów na srebrnych paterach ;P Zarwana noc, pieniądze wyrzucone w błoto (a raczej na gipsową figurkę) , mierny kontakt z ''pomocą techniczną'' , ogólna dezinformacja... Taaa... Mam nadzieję że w wersji na rynki zachodnie wtopią tak samo! To będzie spektakularny ''kopniak w jajca na pobudkę'' dla CDP!

Blood for the Blood God, Skulls for the Skull Throne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wytrwali. Ponownie przepraszamy. Odblokowywanie serwerów uaktualnień właśnie ruszyło. Ponieważ jest ich dużo i są rozsiane po całym świecie - proces musi potrwać. Zaczął się kilka minut temu, a dla niektórych użytkowników może potrwać nawet do dwóch godzin.
Jeszcze raz dzięki! Jeszcze raz sory!"
Zaraz k**** to oni chcą teraz uruchomić wszystkie serwery od razu dla tych z edycji standardowej i dlatego chyba mamy czekać? No za przeproszeniem ale hu* mnie strzeli zaraz. Idę posprzątać i mam nadzieje że jak wróce to będzie już działać nikogo prawie nie będzie na forum bo wszyscy będą grali a ja będę spóźnialski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Draug skończony... Flawless victory!

Nie ma co się denerwować ludzie, przecież taka piękna pogoda za oknem. I zbliża się maturalne wolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:12, WolfClub napisał:

Kurde a juz myslalem ze poszlo juz okienko aktualizacji nie zniknelo odrazu juz 15 sekund
je widzialem i dupa zniklo arghhh


U mnie przed chwilą było tak samo i niestety, to już ostatnia próba uruchomienia gry przed wyjściem do pracy. Dwie godziny stracone w nocy, o godzinę wcześniejsza pobudka. Czuję się naprawdę wyjątkowo. Co prawda wyjątkowo zmęczony, ale dobre i cokolwiek. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra NADAL NIE DZIAŁA.Ogólnie czuje sie jak wydymany w dupe, bez wazeliny w dodatku za moje 230zł.
Wysłałem też maila do CDP, i oczekuje odpowiedzi dzisiaj jak nie jutro idzie ten sam maila i kolejnego dnia znowu.
Jedyna pociecha w tym że Bullsi wygrali pierwszy mecz z Miami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

16 maja graja rodacy, problem był ale trzeba pamiętać ze jutro cały świat będzie patrzył na CDP RED, jeżeli chcą osiągnąć sukces na świecie jutro problemów nie może być.

Jutro wstaje i mam nadzieje ze zobaczę opinie początkowe graczy z EP a nie rozmowę na temat serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewał bym się już wszystkiego. Tego, że obudzą mnie dzisiaj zielone ludziki i powiedzą "jesteś wybrańcem"...
Ale, żeby Wiedźmin nie działał nadal, 9h od zakładanej premiery? To już nie jest awaria i zachowanie nie w porządku ze strony DCP. To jest już pier*** skandal i wstyd na cały świat. Nie wiem czy jestem bardziej wku*** czy zażenowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:28, Kraju napisał:

U Was też w dalszym ciągu znika aktywator, gdy tylko wpiszecie klucz?

Owszem.

To znaczy trwa to kilka-kilkanaście sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech no policze komunikat o tym ze juz ruszylo bylo o godzinie
08:10:00
Jest
09:30:00
czyli hmmm
80 minut
80/120

no to pytanie przekroszymy granice 10:10 bez odpalenia gry ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością.

Chociaż... Z drugiej strony... Za 2 minuty osatnia próba odpalenia przeze mnie i wychodzę. Znając moje szczęście pogracie sobie 3 minuty po moim wyjściu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma póki co sensu nawet wklepywać klucza do aktywatora, jeśli póki co serwery do zalogowania się są offline to tym bardziej te na których znajduje sie patch ( O ile to nie te same serwy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Czy ktokolwiek ma JAKIEKOLWIEK doniesienia o odpaleniu gry przez KOGOKOLWIEK?

Bo mieli zaczynać o 8:10. I trwać to do 10:10. Czyli 120 minut. Minęło jak na razie 80 minut. Czyli 2/3 czasu. Czyli statystycznie 2/3 graczy powinny już móc odpalić.

Czyżby jednak te 2 h to kolejna zmyłka, by kupić sobie dodatkowy czas na modlitwy "Boże, spraw, by wreszcie te g***e serwery ruszyły!" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Tenebrael

Bardziej ta druga opcja (z kupieniem czasu ) i raczej nie na modlitwę a na "Panowie cholera gdzie podłaczyć tą wtyczkę od serwerów ? " :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedzę na tym forum i na facebooku i jak na razie żadnych doniesień o odpaleniu gry. To już się staje mega irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odpalił, więc pewnie to kolejne mydlenie oczu. No chyba, że zaczęli uruchamiać te serwery od Bangladeszu czy innego zadupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle nie działa, ciekawe co będzie pierwsze gra czy ten sześciopak który właśnie zacząłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować