Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2011 o 18:27, KofeinowyPablo napisał:

Jak tak to wszystko czytam, to cieszę się że nie zdecydowałem się na kolekcjonerkę...oszczędziłem
sobie nerwów. Kupię edycję premium z medalionem w MM, a zaoszczędzone pieniądze kupię
coś na promocji EA Classic...

a wiesz kiedy będzie w ogóle dostępna - z jedynką to były problemy gdzie nie gdzie sic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wchodzisz w moje zamowienia i tam klikasz w zamowienie wieśka, potem tam masz na czerwono pobierz kody do gry czy cos takiego. pobierasz plik txt, jak nie ma w nim kodow to poczekaj do poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 18:31, 1096 napisał:

wchodzisz w moje zamowienia i tam klikasz w zamowienie wieśka, potem tam masz na czerwono
pobierz kody do gry czy cos takiego. pobierasz plik txt, jak nie ma w nim kodow to poczekaj
do poniedzialku


Albo dłużej. 1-5 dni roboczych zajmuje zaksięgowanie kasy po zamówieniu na pobranie. Ja grę dostałem wczoraj a do teraz nie mam zaktualizowanego stanu zamówienia i kodów. Meh. Sobie nie pogram z kurtką niebieskich pasów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będe mógł odebrać mojego Wieśka z Empiku,na stronie pisze mi coś takiego:

Przewidywana data realizacji zamówienia: 2011-05-20 + czas dostawy

Wysyłka nr (to was nie interesuje :P) Status wysyłki:Wysłane Data odbioru: 2011-05-18

I czy kody na finishery będą wysyłane po zaksięgowaniu wpłaty (mam odbiór osobisty,czyli pewnie tydzień) czy normalnie,17-stego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 18:29, 1096 napisał:

a tam problemów :)
Ja tam problemow nie mam i sie ciesze.
Kolekcjonerka i tak jest zaje..... cudna

A to że jest fajna i efektowna to na pewno-taka miała być. Tylko że ja już kiedyś poszedłem na noże ze sklepem internetowym gdy przysłali mi uszkodzoną paczkę, i więcej takich nerwów wole nie przeżywać...

Numenpl Co do zakupu to wszystko mi jedno kiedy kupię- jedynkę kupiłem dopiero 2 tygodnie po premierze, wiec mi sie nie spieszy aż tak...wolę poczekać, posłuchać jaka jest optymalizacja, czy błędów nie ma-potem sie zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 18:31, 1096 napisał:

wchodzisz w moje zamowienia i tam klikasz w zamowienie wieśka, potem tam masz na czerwono
pobierz kody do gry czy cos takiego. pobierasz plik txt, jak nie ma w nim kodow to poczekaj
do poniedzialku

Dzieki. le jeszce jedno pytanie. Wchodząc przez "Register" i wpisując swój adresmail wyskakuje mi komunikat że musze potwierdzic adres Ale na stronie thewitcher wogóle nie jest aktywna rejestracja ani logowanie.Tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze... zaraz ostrzezenie dostaniesz jak wojman przyjdzie.

GRĘ MOŻNA ZAREJESTROWAĆ DOPIERO 16 MAJA O GODZINIE 00:01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 18:35, tere napisał:

Dzieki. le jeszce jedno pytanie. Wchodząc przez "Register" i wpisując swój adresmail
wyskakuje mi komunikat że musze potwierdzic adres Ale na stronie thewitcher wogóle nie
jest aktywna rejestracja ani logowanie.Tez tak macie?


Nieee... gramy w Wiedzmina od tygodnia. :/ Czytaj FAQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 18:40, tere napisał:

Wiem... ale mi chodzi o aktywowanie maila a nie o rejestracje gry. Wyskakuje mi komunikat
żeby aktywowac maila. I stąd moje pytanie jak to moge zrobić


update strony thewitcher, przerwa do niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, obejrzalem trailer. Świetnie zrobiony, wiemy wiecej, ale nie są to jakieś wielkie spoilery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam swoje EK ;)
Wszystko spoko tylko figurka w pewnych miejscach pościerana,ale nie będę chyba tego zgłaszał do wymiany. Zabieram się za czytania artbooka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 18:29, 1096 napisał:

a tam problemów :)
Ja tam problemow nie mam i sie ciesze.
Kolekcjonerka i tak jest zaje..... cudna

chłopie zgodze sie i to bardzo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 18:50, 1096 napisał:

Ok, obejrzalem trailer. Świetnie zrobiony, wiemy wiecej, ale nie są to jakieś wielkie
spoilery ;)


No fajny jest. Choc mam wrazenie, ze przemawia glosem ksiedza proboszcza z "Plebani". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 18:35, KofeinowyPablo napisał:

Numenpl Co do zakupu to wszystko mi jedno kiedy kupię- jedynkę kupiłem dopiero
2 tygodnie po premierze, wiec mi sie nie spieszy aż tak...wolę poczekać, posłuchać jaka
jest optymalizacja, czy błędów nie ma-potem sie zdecyduję.

ja tam się nie przejmuję optymalizacją najwyżej rozdziałkę zmniejszą bo AA zazwyczaj w natywnej nie wł. nie więcej niż x2 i zazwyczaj mam na off

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesiek to wiesiek, głos ma świetny, a mimika twarzy w porownaniu do gameplaya z zadaniem z kadzidłami... dużo lepsza, świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować