Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Kraju, na to właśnie mi wygląda bo mój sprzęt wcale nie jest gorszy od sprzętu kumpla z kolei jego spełnia w pełni rekomendowane wymagania, więc to trochę dziwnie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do osób poszkodowanych wersją kolekcjonerską a mianowicie chodzi mi o uszczerbek w głowie wiedźmina. U mnie płyta chodzi super ale głowa nie przypomina głowy a raczej poprostu coś bez twarzy - bynajmniej nie obrażam wieśka że jest brzydki tylko narzekam że mi połowa twarzy a raczej sama w sobie twarz zamieniła się w proszkową wersje( nie ma nosa, kucyka oraz włosów po bokach i z tyłu, na samej głowie też niewiele z nich ma). Czy CDRED ma zamiar coś z tym zrobić i co, oraz gdzie to zgłosić jak ktoś ma taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet sobie nie wyobrażacie jak gorąco jest w tematacie poswieconym grze na najwiekszym polskim warezie. Piraci przerzucają się coraz to nowymi linkami do cracków, obrazami gry i innymi śmieciami które zawziecie ściagaja z internetu. Boże... Jakim trzeba byc betonem żeby zamiast kupienia gry i spokojnego czekania na premiere odstawiac temu podobne szopki.
Teraz doceniam ruch CDP w kwestii zabezpieczeń, na pohybale złodziejom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 17:25, maq95 napisał:

Chłopaki (i dziewczyny), czy któremuś z Was ta aplikacja do wykrywania zalecanych ustawień
grafiki samoistnie wykryła Ultra? Ja mam cały czas PC_High, podobnie jak i kumpel z i7
i GTX''em 460. Czy w ogóle możliwe jest w nim wykrycie Ultra i jak serio należy go traktować?


Najalepiej ten autowykrywacz totalnie olać. Sam mam sprzęt leciutko gorszy od zalecanych (procesor 2-rdzeniowy, ale z tej górnej półki, czyli mniej niż zalecane, za to grafikę GF GTX 280 OC, czyli lepiej niż zalecane), i konfigurator wypluwa mi detale: Minimalne.

Zresztą, nie jest to tylko bolączka konfiguratora z W2, wiele gier tak ma. W większości, jeśli konfigurator pokazuje mi średnie detale, to mogę ustawić ultra-hiper-full, i i tak gra chodzi bez zaciachów.

Więc tutaj akurat najlepiej zalecenia konfiguratora olać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Traktować z bardzo dużym dystansem.
Pisałem już wcześniej :

U mnie [E8400, GTX250, 4GB Ram] wykrył PC_low
Na kompie kolegi [i7 2600, GTX 580, 8GB Ram] wyrył PC_medium
Na laptopie z Integrą bodajże od intela [to laptop tego samego kolegi] wywalił PC_high

Więc ja ze swojej strony traktuje to narzędzie z bardzo dużym dystansem jako miła ciekawostkę xD

P.S.
W testach bodajże u kogoś z prockiem dual core taktowanym 2.2 ghz, 2gb ram i gfem 9500 na forum CDA zapodał PC_high, więc już w porównaniu nawet do mojego cfg abstrakcja totalna =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 17:32, Pralkosuszarka napisał:

Jakim trzeba byc
betonem żeby zamiast kupienia gry i spokojnego czekania na premiere odstawiac temu podobne
szopki.


Wiesz, oni z kolei zastanawiają się, jakim trzeba być betonem, żeby czekać spokojnie na premierę, zamiast szukać cracka i grać wcześniej. Każdy ma swoje postrzeganie, nie ma co wnikać. My wiemy, że tak jest fajniej, oni mają swoje podejście. Nie ma sensu oceniać, czy się nad tym zastanawiać. Miejmy tylko nadzieję, że zabezpieczenie wytrzyma. ZOstało jeszcze 1,5 dnia, więc szansa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 17:32, Pralkosuszarka napisał:

Nawet sobie nie wyobrażacie jak gorąco jest w tematacie poswieconym grze na najwiekszym
polskim warezie.

Nie żebym kogoś namawiał, ale najlepiej to największe polskie forum warezowe (wiadomo o co chodzi) zDDoSować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu masz całe oświadczenie wydawcy: http://www.cdprojekt.pl/news/5646/Wiedzmin_2_Zabojcy_Krolow__wyjasnienia_odnosnie_Edycji_Kolekcjonerskiej

W skrócie powiem że masz prawo reklamować wadliwy produkt. Resztę informacji jak i sam kontakt będziesz miał po przeczytaniu oświadczenia.

Pralkosuszarka
A niech sobie przerzucają nowe linki do gry i do cracka. Niech mają swoją polską wersję, jak i tak przed 16 maja gry nie odpalą i żaden crack im w tym nie pomoże. Zapewne pierwszy działający crack pojawi się w najlepszym wypadku dwa dni po premierze, ale nie zdziwiłbym się jakby już piraci odpalili grę 16 maja.

Thermalcake
Trzeba się skontaktować z kimś od Anonymous i uzgodnić sprawę jakby wszystkie największe serwisy warrezowe i torrentowe w dniu 16 maja przestały działać. Najlepiej je zniszczyć na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 17:32, Pralkosuszarka napisał:

Nawet sobie nie wyobrażacie jak gorąco jest w tematacie poswieconym grze na najwiekszym
polskim warezie. Piraci przerzucają się coraz to nowymi linkami do cracków, obrazami
gry i innymi śmieciami które zawziecie ściagaja z internetu. Boże... Jakim trzeba byc
betonem żeby zamiast kupienia gry i spokojnego czekania na premiere odstawiac temu podobne
szopki.
Teraz doceniam ruch CDP w kwestii zabezpieczeń, na pohybale złodziejom!

Lol jak poczytałem jak na jednym z takich for mieszają nie pira...kradnących to aż mi się niedobrze zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pietro ja mam gtx260 i sadze ze tak ty jak i ja uciagniem spokojnie high i bedziem sie cieszyc jak dzieci kiedy zobaczymy piekno tego swiata.
o ja co ja zaczynam wypisywac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy po DLC Unikatowe Techniki Bojowe muszę się wybrać z 20zł do EMPIKu, czy będzie ono też udostępniane/sprzedawane również w innym miejscu i czasie? EMPIKu w mieście nie mam. Z tego co widzę na ich stronie nie ma możliwości zamówienia tego ekhm... promo-zniżkowego-niewiadomoczego? Wiem, że to dups, ale jednym z powodów zamamawiania EK była chęć posiadania kompleksowej zawartości zarówno gry, jak i bonusów. No a teraz widzę, że powciskali jeszcze tu i tam parę DLC;/ Pół biedy jeżeli chodzi o te z CDA, ale reszta?
Sorki jeżeli temat był już poruszany, ale liczba postów w tym temacie wzrasta bardzo szybko, a ja niespecjalnie mam czas wszystko wertować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie docelowo ustawiłem ustawienia wysokie + 1280/720 [z profilu wysokich zjechałem tylko cieniami na średnie] i czekam do poniedziałku, zakładam, że poleci bez szemrania o ile optymalizacja jest przynajmniej taka jak w prasowej becie [bo do testów tejże się odnosiłem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

techniki bojowe otrzymasz tylko jeśli kupisz preordera w empiku lub kupiesz wieska w empiku.
Na moim gramsajcie opisałem wszystkie 6 DLC i napisałem gdzie je w polsce mozna dostac wiec nie bede tu przepisywał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to gdzieś słyszałem że wszystkie DLC będzie można gdzieś zakupić. Jednak nie jestem pewny czy mowa również była o ekskluzywnych DLC, który każdy sklep ma swoją. Zobaczymy jak oni to zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC jest 6. W polsce mozna dostać 5 nie kupując gry. No moim gramsajcie napoisałem jak dostać każdy z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RRRwa mać, ten wywiad z WP jest tak tragicznie debilnie zmontowany, że ręce opadają. Głosy aktorów ciche, nagle wplatają głośno wycinki z polskiego gameplaya, który ma już prawie miesiąc, do tego nijak się ma do wypowiedzi aktorów. Czemu nie mogli po prostu pokazywać ich twarzy przez cały czas?
Cóż, przynajmniej mamy nową próbkę głosu, tj. pani Elżbieta Jędrzejewska będzie dubbingować Filippę Eilhart.
Wywiad btw jest tu
http://gry.wp.pl/videoHD/wiedzmin-2-wywiad-nt-dubbingu-18,3923.html?ticket=2254768296274284M21INxPZEPkN7Rhnnm3bXks3gxhCBVyGuEQHZdZhYnOnjzZRYZjJuzpnpgMOTa1QkPYG1JYt5BJy9QDR44PTEBHoLEJg5Q8GNpm9EELYvt%2Bub4DREoPtrUdYaFgnibLBG%2B%2F8Z3jhhhHTEKg2XgNWcQ%3D%3D
Parę stron wcześniej dano linka ale zakopano go pod kolejną falą narzekań na aspect ratio.
EDIT: Onet zrobił podobny filmik, z tego co obejrzałem na razie to lepszy.
http://gry.onet.pl/wideo/wiedzmin-2-zabojcy-krolow-kulisy-produkcji,9266758,9,klip.html#
Można usłyszeć nowe kwestie, m. in. Triss.

Spoiler

Zamknę ewentualnie w spoiler za chwilę, jeśli się okaże, że jakieś są, ale raczej nie będzie.


Spoilerów brak. Oglądać, bo można usłyszeć Geralta, Triss i Jaskra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj będzie kolejny tekst o potworach w grze, chyba nie dowiem się z niego więcej niż z artbooka, ale przeczytam napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak zarejestrowalem gre na stronie cdprojekt.pl bede juz mial te automatyczne update''y ? Czy bede musial to zrobic ponownie na stronie wiedzmina jak pojawi sie ta opcja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będziesz musiał to zrobić w launcherze gry za każdym razem, gdy ją zainstalujesz. Tak było z pierwszym Wieśkiem, więc pewnie i z drugim tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować