Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Ja też już zamówiłem. ;) Pozytywnie jestem zaskoczony ceną!

Chyba ten fortel z niepoinformowaniem wcześniej o dzisiejszym pre-orderze to specjalnie z myślą o serwerach... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 18:48, Outlander-pro napisał:

Pre-order wystartował te 15 min wcześniej, ja już EK zamówiłem, nie jest taka droga kolekcjonerka
całe szczęście.


Gdzie ten pre order? - na gram.pl ani na CD Projekt nic nie ma,tam jest jeszcze odliczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 18:53, lis_23 napisał:

> Pre-order wystartował te 15 min wcześniej, ja już EK zamówiłem, nie jest taka droga
kolekcjonerka
> całe szczęście.

Gdzie ten pre order? - na gram.pl ani na CD Projekt nic nie ma,tam jest jeszcze odliczanie

http://www.gram.pl/sk2_8Q3hHO,1_Wiedzmin_2_Zabojcy_Krolow_Edycja_Kolekcjonerska.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I mój egzemplarz także zamówiony. Tak samo jestem zaskoczony ceną, spodziewałem się w granicach 300 złotych a tu proszę, 229.99:) Pozostaje czekać do maja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olololololololololol. Szukam w zakładce moje zamówienia i jakoś nie widzę nigdzie numeru mojej kolekcjonerki, a przecież na mur beton jestem w pierwszym tysiącu?

Albo jestem ślepy, albo nie doczytałem, albo nie zrozumiałem, albo ktoś leci w wała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E-kola zamówiona, bez niespodzianek, ale miło. Po maturce nadejdą ciekawe czasy ;)

Pierwszy tysiąc jeszcze nieprzekroczony (choć zaraz 500), ale nie wiem, jak sprawdzić numer. Ktoś widział?

Transmisja ma chyba lekkie opóźnienie, to przed sekundami ledwie odpalał przycisk z uruchomieniem pre-ordera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedii nie ma, ale gdyby ten (imo niepotrzebny) łeb Geralta wywalić to te 3 dychy cenę można by obniżyć. Tak czy siak zaklepałem jedną kolekcjonerkę. Tylko coś numerka nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:05, Ichibanboshi-kun napisał:

Serwery gramu już się lekko chwieją i zaraz dobije 600 egzemplarzy ;]

W sklep od jakichś 5 minut wejść nie mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:10, heyboy napisał:

> Serwery gramu już się lekko chwieją i zaraz dobije 600 egzemplarzy ;]
W sklep od jakichś 5 minut wejść nie mogę :P


Nie dziwię się, ja dlatego wpadłem od razu jak jeszce nie było na liczniku 100 egz. wiedziałem co się stanie ;D Dłużej mi zajęło wysłanie wiadomości tutaj, zę zamówiłem niż wypełnienie formalności w związku z pre-orderem XD Jak dobrze, że w Opolu jest punkt odbioru, będę mógł sięszybciutko grą nacieszyć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:23, Magwisienka napisał:

Okej, z EK pocisnęli, trzeba przyznać :) Ale żeby po raz kolejny dawać ten sam kawałek
gameplayu...


Tia... Lecz z tym pre-orderem na gramie się pospieszyli. Bo na konferencji mówili równo o 19 że otwierają te pre-ordery a już zostały otwarte, gdy było otwarcie na cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować