Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2011 o 15:16, 1096 napisał:

Bardzo ciekawe jest to, że na moim lapku acer aspire 7552G, gra chodzi z wymaksowanymi
wszystkimi ustawieniami, z uberpróbkowaniem już cięzko się gra

Mam identycznego lapka, z Radkiem HD5850 na pokładzie i jednak musiałem obniżyć sporo opcji żeby dało się w miarę płynnie grać, że nie wspomnę o tym że lapek strasznie się grzeje, powietrze wylatujące z niego aż parzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 15:46, Lordpilot napisał:

Na żałosny framerate pomaga też trochę/znacznie podmiana "execa" na ten gogowy:


A mialbyc nieszkodliwy DRM nie wplywajacy na roz(g)rywke. Ciekawe, ze wedlug wypowiedzi na forach ten gogowy pliczek sprawia, ze z gra nie dosc, ze jest wydajniejsza to na dodatek sprawia mniej problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler walka pod koniec 1 aktu.


Spoiler

Ma ktoś porady co do walki z Letho? Zjadłem mu do połowy życie samą ripostą i szybkimi, ale w końcu albo to wigor się skończy albo on zblokuje, i swoje combo zrobi ( znak, igni lub aard plus losowa petarda). Próbowałem też z yrdenem, mało zabiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ja załatwiłem sprawę w trochę lamerski sposób- walnąłem go aardem i nawalałem, ile wlezie. Do tego go zepchnąłem do kąta i nie mógł nawet nigdzie uciec. Ale zadziałało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 16:32, Wahgaroth napisał:

Spoiler walka pod koniec 1 aktu.


Spoiler

Ma ktoś porady co do walki z Letho? Zjadłem mu do połowy życie samą ripostą i szybkimi,
ale w końcu albo to wigor się skończy albo on zblokuje, i swoje combo zrobi ( znak, igni
lub aard plus losowa petarda). Próbowałem też z yrdenem, mało zabiera.


Spoiler

Spróbuj skakać mu na boki, uderzyć dwa razy i uciekać. Używaj dużo znaku Aard, ratuje skórę. I biegaj dużo dookoła niego, próbuj aż się uda.

Walkę powtarzałem kilkanaście razy ale w końcu się udało : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 16:31, Wojman napisał:

>ten gogowy pliczek sprawia, ze z gra nie dosc, ze jest wydajniejsza to na dodatek
sprawia mniej problemow.


A gdzie ów '' pliczek '' można pobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Problem - Wiedźmin 2 zawiesza mi system, pomaga tylko reset. Od wtorku wszystko chodziło perfekt, dzisiaj go uruchomiłem i koniec. Wczytuję sejwa, 5, 10 sec i gra wisi.
Sprzęt:
Core i5 2500k
4gb ram 1600hz
Płyta główna: Gigabyte p67A
Grafika: GF 560ti 1gb

Wczoraj wieczorem wszystko było w porządku.
Od zakupienia Wiedźmina w systemie nie było nic zmieniane, żaden program nie był instalowany czy usuwany.
Jakaś pomoc od supportu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 16:46, Net_com napisał:

Wie ktoś o co chodzi : gdy chcę zainstalować dlc , dostaję informację , że potrzebuje
uprawnień administratora.


potrzebujesz uprawnień administratora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy te dlc czyli kupca i kurtkę można nagrać tylko na jednym komputerze? Bo nagrywam teraz na stacjonarnym i pobiera wszystko cały czas w kółko :/ Już jest 100% potem weryfikacja i nastepnie pobiera od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 16:42, zerohunter napisał:

Ciekawe czy coś da.

Z tym linkiem na pewno nie.

Czy wiadomo coś o tym tajemniczym DLC dla fanów CD Projektu na Facebooku? Ponoć ma się ukazać dzisiaj do godziny 23.59...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 16:46, Net_com napisał:

Wie ktoś o co chodzi : gdy chcę zainstalować dlc , dostaję informację , że potrzebuje
uprawnień administratora.

PPM na ikonie gry -> otwórz jako administrator, czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 16:20, karolekx23x napisał:

A jeszcze sie pytałem w temacie konsulu przed premierą czy bedzie mozna utworzyc profil
i odpowiedz dostałem ze nie ale jedynym sposobem bedzie grac na drugim koncie w systemie.

Troche tego nie zrozumiałem co napisałeś, wiec mam dwa konta w systemie i co problem
z odinstalowaniem i instalacja ?


Chodzi o to że z PC korzysta też mój brat, w związku z tym mamy dwa konta użytkowników Windows. Po zainstalowaniu gry na moim profilu windows oczywiście ją aktywowałem i grałem w nią. Ale nie przyszło mi do głowy, że gdy brat również będzie chciał zagrać, będzie musiał także aktywować grę, na TYM SAMYM komputerze.

Deinstalacji jeszcze nie robiłem, ale chodzi mi o to że przecież przy każdej aktywacji wykorzystywany ma być jeden token gry (a przynajmniej tak zrozumiałem działanie tego DRM). W ten sposób działa ograniczenie do maksymalnie pięciu instalacji na "różnych" komputerach. Żeby później grę zainstalować na kolejnych komputerach (po wyczerpaniu limitu pięciu instalacji), trzeba ją deaktywować z poprzedniego komputera, co ma się odbywać podczas odinstalowywania gry. Tylko co z tego, skoro ja już grę musiałem aktywować DWA razy na JEDNYM komputerze, więc JEDNA instalacja zjadła mi DWA tokeny. A przecież jak będę chciał grę odinstalować, mogę to zrobić tylko RAZ, więc odzyskam tylko JEDEN token.

A jak jeszcze słyszę że ten DRM jest odpowiedzialny za wydajność gry no to...

Z niecierpliwością czekam na patcha który usunie to dziadostwo z gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, pobrałem i zainstalowałem DLC z trollem, pakiet alchemika i... w grze tego nie ma. Polazłem na zawalony most, a tam ani wieśniaka ani trolla, tylko nekkery. Rękawic alchemika też nie otrzymałem.
Gra oczywiście zarejestrowana, w launcherze przy DLC są zielone ptaszki.
O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 16:50, Sandro napisał:

Czy wiadomo coś o tym tajemniczym DLC dla fanów CD Projektu na Facebooku? Ponoć ma się
ukazać dzisiaj do godziny 23.59...


Byl wpis CDP na FB, ze kody na to DLC beda w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 16:36, Konrad512 napisał:

Spoiler

Ja załatwiłem sprawę w trochę lamerski sposób- walnąłem go aardem i nawalałem, ile
wlezie. Do tego go zepchnąłem do kąta i nie mógł nawet nigdzie uciec. Ale zadziałało
:D




hmm tak to chyba tylko na easy działa :) na wyższych poziomach trudności nie da się tak łatwo go pokonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować