Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2011 o 13:53, DambialkoX napisał:

Czy może mi ktoś podać parametry swojego komputera na którym gra w Wieśka 2 bez żadnych
problemów i ścinek :D ?

Napisz w jakich detalach.
Edit: Na brak ścinek nie licz. Na brak problemów również. Licz na "satysfakcjonujące" działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 13:56, KannX napisał:

Przygotuj się na ciszę. Bezkresną, nieprzeniknioną ciszę.


Ktoś się na pewno znajdzie ;)

Growin: Na najwyższych detalach, chodzi mi o płynne działanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie istnieje odpowiednia konfiguracja do tej gry. Na słabym kompie może działać lepiej niż na najnowszym. Czysta loteria. Wszystko zależy od komponentów, oprogramowania i przede wszystkim gry, która jest bardzo wybredna.

dark_master
Może wiedźmińskie długopisy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi dziala bez scinek i zadnych problemow... detale wysokie bez multiprobkowania. Specyfikacja:

C2D E6550 2.33 @ 3.00
4GB RAM 800 Mhz @ iles tam
Gainward GeForce GTS450 GS
Asus P5KC

zero problemow, zero scinek, bardzo ladne, plynne dzialanie. Gra z GOG.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 14:29, Ichvander napisał:

Mi dziala bez scinek i zadnych problemow... detale wysokie bez multiprobkowania. Specyfikacja:

C2D E6550 2.33 @ 3.00
4GB RAM 800 Mhz @ iles tam
Gainward GeForce GTS450 GS
Asus P5KC

zero problemow, zero scinek, bardzo ladne, plynne dzialanie. Gra z GOG.com


Wiedziałem, że ktoś się znajdzie :D. Gra już jest tylko na dobrego kompa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także w szczegółach mojego zamówienia mam tylko koszulkę męską. Czy to coś znaczy? Uszkodzenia opakowania oraz głowy zgłaszałem parę dni po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mają wraz z głową, niektórzy bez. Trochę to dziwne. Może negatywnie rozpatrzyli Twoją reklamację. Chociaż w to wątpię. Pewnie już zalewa ich fala maili z pytaniem gdzie jest głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2011 o 14:54, DambialkoX napisał:

Wiedziałem, że ktoś się znajdzie :D. Gra już jest tylko na dobrego kompa :P

Radziłbym nie cieszyć się przedwcześnie. To, że komuś chodzi dobrze nie znaczy, że Tobie pójdzie. Dużo - nawet bardzo dużo - zależy czy system nie jest zasyfiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 14:56, meJKu napisał:

Ja także w szczegółach mojego zamówienia mam tylko koszulkę męską. Czy to coś znaczy?
Uszkodzenia opakowania oraz głowy zgłaszałem parę dni po premierze.


A mnie zniknęło zamówienie na koszulkę. Formularz wypełniłem od razu, grę kupiłem w preorderze więc nie ma się czego przyczepić a dziś patrzę a koszulki w zamówieniach nie ma! Ma ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2011 o 17:53, Dobos napisał:

A mnie zniknęło zamówienie na koszulkę. Formularz wypełniłem od razu, grę kupiłem w preorderze
więc nie ma się czego przyczepić a dziś patrzę a koszulki w zamówieniach nie ma! Ma ktoś
podobny problem?

pisz do DOKu, tam ci najszybciej udzielą odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj planowana wysyłka była ustawiona na 15.07. Dzisiaj patrze, już 20.07. Masakra. Zanim to dojdzie to będzie koniec miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 17:53, Dobos napisał:

A mnie zniknęło zamówienie na koszulkę. Formularz wypełniłem od razu, grę kupiłem w preorderze
więc nie ma się czego przyczepić a dziś patrzę a koszulki w zamówieniach nie ma! Ma ktoś
podobny problem?


Podobny z zamieszania, ale też zupełnie inny. U mnie w zamówieniu pojawiły się dwie koszulki. Co prawda dostałem mail z prośbą o ponowienie zamówienia w celu sprostowania błędów, co też uczyniłem, ale teraz status mojego koszulkowego zamówienia, to "oczekiwanie na zapłatę". Najwyraźniej cały system tak leży, że nie ma co się przejmować treścią zamówień i pozostaje tylko czekać na wyprostowanie tego bałaganu. Kto wie, może jeszcze przed chłodami polatamy w wiedźmińskich koszulkach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą muzyką wszystko wychodzi epicko, ale czy pasuje do Wiedźmina 2? Raczej średnio. Co by nie było edycja naprawdę dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby podać mi linka do spisu wszystkich "tajnych" cech dodatkowych, które Geralt może nabyć po okreslonych wydarzeniach w grze? Np. zdobyłem zdolność, dzięki której zadaję dodatkowe obrażenia upiorom, a jakoś nie wiem dlaczego :-) Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować