Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedziano nową grę w uniwersum Tolkiena!

38 postów w tym temacie

Jedyną grą z tego uniwersum w jaką grałem była Bitwa o Śródziemie 2 i nawet nieźle mi się grało. Wiem, że następne gry były już kiepskiej jakości więc do tej zachowam dystans do czasu pierwszych recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 19:21, MisioKGB napisał:

Jeśli to będzie kolejna mało wyszukana i borykająca się z problemami natury "za płytka,
za głupia, za dziecinna, bez krzty magii Tolkiena" to ja odpadam z tej imprezy. Bitwa
o Śródziemie oraz Powrót Króla jak dotąd były udane, reszta jest hańbą (w MMO nie grałem
więc nie mi oceniać. Oczywiście imo imo imo


MMo też się nudzi szybko.
A i ja osobiście jestem ciekaw 3 Ery, musze w końcu w to zagrać.

A z tego szykuje się urealnianie na chama LOTRa, po co to ja chce baśniowego świata Tolkiena. To tak jakby nagle Blizz wpadł na pomysł zrobienia WoWa w stylistyce Wiedźmina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 20:51, Ichibanboshi-kun napisał:

MMo też się nudzi szybko.

Zalezy jak komu, mnie sie nie znudzilo do tej pory a gram od closed bety. Wszystko zalezy od tego czego oczekujesz od MMO. Jesli szukasz klimatu Tolkiena i niezlych sesji RP to znajdziesz, ale jezeli traktujesz go jak kolejne MMO z grindem i zdobywaniem itemow no to takich gier jest cala masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę,ja bym tam nie pogardził nawet H&S w Śródziemiu a RPG byłbym zachwycony
RPG będące połączeniem Obliviona / duży świat,widok z perspektywy pierwszej osoby / i Gothica,byłoby świetne - a wielkość świata? - napa uzupełniana w kolejnych dodatkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śródziemie z Trzeciej Ery strasznie oklepane już jest. A Tolkien się przewraca w grobie, bo tu na półeczce stoi elegancki Silmarillion z Beleriandem i wojną elfów z Morgothem. Argh, to byłby temat. Ale oczywiście, tylko Pierścień, Aragorn, Sauron itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było zagrać w takie coś... Ostatnią grą w którą grałem to była chyba Trzecia Era... Oby tylko nie było oklepanego podejścia do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na swej drodze użytkownicy napotkają zarówno postacie i tereny znane z filmów..."

No bo książki zbyt trudne. :D Faktycznie znalazłoby się wiele ciekawych historii w Silmarillionie.

I ta reklama FB w środku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 23:52, lastvegas napisał:

"Na swej drodze użytkownicy napotkają zarówno postacie i tereny znane z filmów..."
No bo książki zbyt trudne. :D

Książka? A co to takiego? ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech,tylko z tego co czytałem na gry.online ma to być,ponoć gra multiplayer ...
" The Lord of the Rings: War in the North będzie produkcją przeznaczona do rozgrywki multiplayer w konwencji action RPG. ... Produkcja będzie oferować grę multiplayer w trybie współpracy dla maksymalnie trzech graczy, którzy w drużynie stawią czoło siłom Saurona w północnej części Śródziemia. ... Twórcy gry, Snowblind Studios, mają gwarantować zupełnie nowe podejście do trybu kooperacji w rozgrywce online, która ma być prawdziwym trzonem gry. "
jeśli tak i jeśli nie będzie singla,to ja dziękuję ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 01:53, Marco_Polo napisał:

Ksią?ka? A co to takiego? ;-]

Widzialem kiedys jedna, w lesie, no... moze mi sie wydawalo ze to byla ksiazka bo szybko uciekla.

Na swej drodze użytkownicy napotkają zarówno postacie i tereny znane z filmów, jak i bliżej nieprzedstawione dotychczas elementy Śródziemia.
Swoja droga ciekawe jakiez to *tereny* autor mial na mysli, gorzyste? rowninne? A moze zalesione? Naprawde ten czlowiek zaczyna mnie zadziwiac swoim belkotem. Bedzie mozna spotkac nieprzestawione wczesniej elementy? Swietnie, juz to widze: przedstawie was sobie, uzytkownik->drzewo, drzewo->uzytkownik, a tam na horyzoncie widac elfią wieże wraz z rodzina, jak do nich dojdziemy to tez was przedstawie.

W The Lord of the Rings: War in the North prezentujemy dojrzałe podejście do zawartości z wiernym odzwierciedleniem bitew.
Hah! Alez oczywiscie, przeciez tworcy widzieli tyle bitew w srodziemiu ze moga je nawet wiernie odzwierciedlic. Wszystkim przeciez sa doskonale znane parametry techniczne czolgow i pojazdow pancernych Saurona i wartosc bojowa elfich grenadierow i strzelcow alpejskich, co za bzdura ;>
A tak wlasciwie to te North to odnosi sie do czego? Forochel, Angmaru? Mirkwood? Tam w ogole ktos walczyl podczas wojny o pierscien? Bo jakos nie wydaje mi sie, no moze poza Mirkwood.

Aha!
War in the North is an action RPG that focuses on cooperative gameplay and will be available on both the Xbox 360 and PS3 in 2011. Inspired by events from the famous book trilogy, the game features stunning visuals, brutally realistic combat, a unique and compelling new story, and innovative cooperative gameplay that pits you and your friends against the dark forces of Middle-earth.
W skrocie, do wszystkich ktorzy liczyli na klasycznego RPG, zapomnijcie. Bedzie kolejny h''n''s.

20100319024946

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" W skrocie, do wszystkich ktorzy liczyli na klasycznego RPG, zapomnijcie. Bedzie kolejny h''n''s. "

Może być - na dobry początek ;) - tylko,na Boga,nie multi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 03:08, Terrorite napisał:

A tak wlasciwie to te North to odnosi sie do czego? Forochel, Angmaru? Mirkwood? Tam
w ogole ktos walczyl podczas wojny o pierscien? Bo jakos nie wydaje mi sie, no moze poza
Mirkwood.


Z tego co pamiętam krasnoludy z Żelaznych wzgórz i chyba mieszkańcy Esgaroth przyjęli na klatę siły Saurona zdążające od północy celem oskrzydlenia obrońców Gondoru. Obstawiam że tam mogą coś kombinować. Tylko niech to na Iluvatara nie będzie ukierunkowane przede wszystkim na multi, niech nie zrobią jakiegoś high magic i nie popełnią ogólnie miszmaszu.

I swoją drogą fakt, że mogliby zająć się wcześniejszymi dziejami, Silmarillion pozostawia tak wiele możliwości dla twórców, że nie ma potrzeby pchać się gdzieś, gdzie coś niechybnie spieprzą z historią (tak jak to imo poczynił Jackson - bogowie, niech on paluchy trzyma z dala od Bilbo!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>>> Wykorzystując nagradzany i pełen pasji zespół Snowblind Studios.....
Tiaaa.... zespół, który do tej pory tworzył tylko na PS2, trochę XBOX i Nintendo 64 i to tytuły raczej mało RPG''owe.... pełen pasji, ale do dobrego cRPG przydałoby się trochę doświadczenia bo inaczej fabularna kicha niemal murowana. Ale jakby to miał być H''n''S, to czemu nie, byle tylko trzymali się realiów świata - magia i owszem ale nie boss czarujący w każdej lokacji i jeszcze kupka minionów o mocach magicznych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem filmu i książki "Władcy Pierścieni", ale żadnej gry już tej marki nie kupię. Ostatnie gry głównie Lotr Podbój to straszna komercyjna lipa, zniechęcili mnie do tej marki konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wykorzystując nagradzany i pełen pasji zespół Snowblind Studios postaramy się dokonać ewolucji w gatunku RPG i stworzyć grę, na którą fani Władcy Pierścieni czekali od dawna".

Ta ewolucja jest już troszkę spóźniona:
1996 - Diablo, Blizzard Entertainment

Jedno mnie intryguje, jak zamierzają pokazać elfy? U Tolkiena są czymś więcej niż znany z D&D szczupły gość ze spiczastymi uszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować