Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft zostaje przy DRM-ie; chce go ulepszyć

149 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2010 o 14:54, SwenG napisał:

No jeśli z tymi dwoma latami to prawda to ja nie widzę przeszkód, żeby sobie te dwa lata
poczekać. W AC jedynkę też jeszcze nie grałem i pewnie sobie kupię jak będzie za ~30 zł.


Well, tak póki co podaje samo Ubi. Rzecz jasna ni wiadomo, co z tego wyjdzie w praktyce. Ale fakt, nie są to ani tytuły na które mam jakieś wielkie parcie, a takie rozwiązanie ma same plusy: ani się nie będę pałował z systemem anty-legal-user, wydam o wiele mniej pieniążków i dostanę bardziej dopracowane wersje gry.

Jedyne co mnie martwi to fakt, iż developerzy wyraźnie testują coraz to nowe granice "tolerancji" swoich klientów, a patrząc na wyniki sprzedaży MW2 lub powyższy news, widać iż testy te wypadają dlań korzystnie. Ergo, być może taka niby szalona wizja, jaką przedstawił Vatiel, wcale taka szalona być nie musi...

Smutne, jak ludzie dobrowolnie dają się rżnąć w...no, wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 15:18, Lis_Loknaj napisał:

a co z ludźmi którzy nie maja neta i chcą se zagrać ?

Jak to co? Ubi pokazuje im środkowy palec. Smutne, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma rzeczy niemożliwych, wszystko da się zrobić .
Z tym co poczytałem to ten Silent Hunter został złamany w tydzień po premierze a Assasin Creed 2 w 2 tygodnie lub tak samo w tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić AC2, ale wychodzi na to że jednak zrezygnuję. Wole kupić coś u konkurencji, będę mógł grac bez ograniczeń i bez uczucia, że robią ze mnie idiotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DRM... najgorszy możliwy system zabezpieczeń dla legalnych graczy. Jak grałem w Dawn of War 2 to musiałem założyć konto w stanach, bo polskich nie obsługiwali... najlepszą akcją przeciwko piratom byłoby obniżenie cen gier... a ceny ostatnio rosną i rosną. Starcraft 2 ma mieć jakby DRM i kosztować 240 zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D jak reszta świata zobaczy że zabezpieczenie Ubi daje rezultaty to wszystkie gry będą wymagały połączenia z internetem. I wtedy piraci nie będą stali przed wyborem "gra ubisoftu czy pirat innej firmy" a przed wyborem "kupie oryginała albo gram w bierki" :D

A że AC2 został złamany to słyszę ze dwa razy w tygodniu ale nigdy nie słyszałem żeby ktoś grę skończył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 16:04, arborek napisał:

A że AC2 został złamany to słyszę ze dwa razy w tygodniu ale nigdy nie słyszałem żeby
ktoś grę skończył :P

To zapraszam na warezy. To już nie są jednorazowe screeny, przerabiane w PhotoShopie. Bypass działa i tyle. Teraz wystarczy zebrać wszystkie elementy, które AC pobierał z serwera i crack 100% gotowy. Na razie zebrano już >1900 takich elementów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 16:10, szypek26 napisał:

> A że AC2 został złamany to słyszę ze dwa razy w tygodniu ale nigdy nie słyszałem
żeby
> ktoś grę skończył :P
To zapraszam na warezy. To już nie są jednorazowe screeny, przerabiane w PhotoShopie.
Bypass działa i tyle. Teraz wystarczy zebrać wszystkie elementy, które AC pobierał z
serwera i crack 100% gotowy. Na razie zebrano już >1900 takich elementów ;P


hehehe... ty serio piszesz :)?? 1900 elementów ? a wiesz ile jest wszystkich ? serio komuś się chce w to bawić :P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 16:04, arborek napisał:

:D jak reszta świata zobaczy że zabezpieczenie Ubi daje rezultaty to wszystkie gry będą
wymagały połączenia z internetem. I wtedy piraci nie będą stali przed wyborem "gra ubisoftu
czy pirat innej firmy" a przed wyborem "kupie oryginała albo gram w bierki" :D

A że AC2 został złamany to słyszę ze dwa razy w tygodniu ale nigdy nie słyszałem żeby
ktoś grę skończył :P


Proszę.

20100411161727

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 16:15, arborek napisał:

a wiesz ile jest wszystkich ?

Pewnie już niewiele dojdzie do tych 1900. Wątek główny da się od paru dni przejść, większość misji pobocznych też. Pozostają jeszcze problemy, kiedy ktoś dokona innego wyboru (w AC2 są chyba jakieś wybory w trakcie gry, nie wiem dokładnie, bo nie grałem i nie mam zamiaru) niż ci, którzy grę crackują. Ale wystarczy trochę poczekać, a wszystko zostanie uzupełnione i dograne.

Dnia 11.04.2010 o 16:15, arborek napisał:

serio komuś się chce w to bawić :P??

To kwestia honoru dla grup pirackich :P Zresztą popatrz - jeśli takie zabezpieczenia nie zostaną zmiażdżone przez crackerów, wszyscy wydawcy zaczną je wprowadzać, a gracze będą mieli dosłownie przesrane. W takim wypadku ja kibicuję piratom. I to z całego serca.

@Scorpio100
Ale mojego nicka to byś jeszcze raz mógł przeczytać. Powoli i uważnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tymczasem gracze muszą nastawić się na to, że DRM pojawi się w Splinter Cell: Conviction, Ghost Recon: Future Soldier, R.U.S.E. i Prince of Persia: Zapomniane Piaski."

A Ubisoft musi nastawi się na większe piratwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 16:42, DonSzabla napisał:

Będę to powtarzał do znudzenia: Uczciwi gracze obrywają za złodziei.

I tak i nie. Ubi po prostu wyżywa się na pctowcach a np taki bioware ma to wszystko gdzieś
Robiąc dobry produkt nie martwisz się o piractwo takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować