Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2006 o 14:51, Istvan napisał:

Mam pytanie co do Gwiazdy Azury
Oczywiscie po pokonaniu Dagotha pojawila sie Azura i wręczyła mi pierscien. Tylko ten pierscien
powinien od razu pojawic sie z ekwipunku czy lezy na ziemi? Bo ja zadnego pierscienia Azury
nie dostałem byc moze lezy na ziemi w twierdzy Dagotha. Pytam sie bo nie chce mi sie bardzo
tam wracac ;p


Odrazu do ekwipunku i nazywa się "Pierścien Azury" bądź "Gwiazda Azury"

PS. W twierdzy tej są jak pamiętam 2, ale na pewno jeen pierścien chyba "Kamienne Serce" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 14:57, Wasizi napisał:

> > Ja tez mam ta laske, nie sprzedaje jej, ponieważ. Najpierw czekam aż pełzacz uzbiera
sonie
>
> > przedmioty za 210000. wtedy sprzedam...
>
> nigdy nie nazbiera! to sie robi tak spisz ma 5000 i np moj ma przemioto na 500 000 albo
700
> 000 nawet smokow wiec biore itemy za ten moj bron czy co tam a potem je sprzedaje tak
samo


Jest krab z 10 000 drake''ami gotówki, nie będe opisywał gdize jest, chyba że ktoś poprosi,
albo może sobie zajrzeć an Adamantytową Wieże. Ja mu sprzedałem mnóstwo rzeczy, a głowie bronie
daedryczne i ma wszystkeigo wartość z ponad 1 milion na pewno ;). Ja laski tej nie radze sprzedawać,
sam nie sprzedałem, ponieważ to artefakt i jest cool ;p


ja juz sprzedalem ale po co mi ona ? a gdzie ten krab?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 12:32, ArtuRPGpl napisał:

> Ja tez mam ta laske, nie sprzedaje jej, ponieważ. Najpierw czekam aż pełzacz uzbiera sonie

> przedmioty za 210000. wtedy sprzedam...

nigdy nie nazbiera! to sie robi tak spisz ma 5000 i np moj ma przemioto na 500 000 albo 700
000 nawet smokow wiec biore itemy za ten moj bron czy co tam a potem je sprzedaje tak samo

no właśnie o to mi chodzi. Trzeba mu sprzedawac wsyzstkie rzeczy az nazbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale krab jest daleko czeba do nmiego dlugo biegnac a szybko do caldery sie skoczy i juz:D moze zabije pelzacza i temu all sprzedam pomysle bo pelzacz jkuz ma rzeczy na ponad 1 mln:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 19:17, ArtuRPGpl napisał:

ale krab jest daleko czeba do nmiego dlugo biegnac a szybko do caldery sie skoczy i juz:D
moze zabije pelzacza i temu all sprzedam pomysle bo pelzacz jkuz ma rzeczy na ponad 1 mln:D

krab ma tylko nedzne 10 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 19:18, amster22 napisał:

> ale krab jest daleko czeba do nmiego dlugo biegnac a szybko do caldery sie skoczy i juz:D

> moze zabije pelzacza i temu all sprzedam pomysle bo pelzacz jkuz ma rzeczy na ponad 1
mln:D
krab ma tylko nedzne 10 tys


a pelzacz 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 19:18, amster22 napisał:

> ale krab jest daleko czeba do nmiego dlugo biegnac a szybko do caldery sie skoczy i juz:D

> moze zabije pelzacza i temu all sprzedam pomysle bo pelzacz jkuz ma rzeczy na ponad 1
mln:D
krab ma tylko nedzne 10 tys


no pelzacz ma 5 ale przciez mowie ze 1 mln to itemow! zawsze bedzie mial 10!! chyba duzo nie grales?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


10k ma jeszcze pewien popielny w obozie Zainab bodajże- na imie mu Ababael Timsar-Dadisun, ale gość jest z lekka... yy zakręcony, i nikt o nim nie wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 19:24, Budo napisał:


10k ma jeszcze pewien popielny w obozie Zainab bodajże- na imie mu Ababael Timsar-Dadisun,
ale gość jest z lekka... yy zakręcony, i nikt o nim nie wie :)


Tiaaa. wszystko za 1gp skupuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2006 o 19:56, Latniak napisał:

Tiaaa. wszystko za 1gp skupuje :p


nie, gdy sie u niego wyszkolisz w handlu :)
A szkoli wysoko, im więcej sie wyszkolisz tym lepsze da Ci ceny- ale jak wrócisz potem to i tak da 1 g za wszystko i od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 21:02, Budo napisał:


> Tiaaa. wszystko za 1gp skupuje :p

nie, gdy sie u niego wyszkolisz w handlu :)
A szkoli wysoko, im więcej sie wyszkolisz tym lepsze da Ci ceny- ale jak wrócisz potem to i
tak da 1 g za wszystko i od nowa :)


Wiem, że jeden szkoli z obozu Zainb może do 100 handel i to może ten ;p. W Twierdzy Smutku (Tribunal) jest też kupiec jak pamiętam z 10 tys., a do kraba nie jest tak daleko, ponieważ z Suranu to dla mnie całkiem krótko, albo można z Vivek modląc się przy kaplicy Upadłego Księżyca (czy jak tam było) daje 100pkt lewitacji na całe 24h, ale nie możesz odpocząć na powietrzu, więc to się przdaje tylko jak masz coś na sprzedani równo 10 tys. lub mniej ale nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 21:12, Wasizi napisał:

Wiem, że jeden szkoli z obozu Zainb może do 100 handel i to może ten ;p. W Twierdzy Smutku
(Tribunal) jest też kupiec jak pamiętam z 10 tys., a do kraba nie jest tak daleko, ponieważ
z Suranu to dla mnie całkiem krótko, albo można z Vivek modląc się przy kaplicy Upadłego Księżyca
(czy jak tam było) daje 100pkt lewitacji na całe 24h, ale nie możesz odpocząć na powietrzu,
więc to się przdaje tylko jak masz coś na sprzedani równo 10 tys. lub mniej ale nie więcej.


Wystarczy rzucic w miejscu gdzie jest krab czar "oznaczenie". A potem to już leci - interwencja Almsiwi albo Bóstw - i wszystko można przetransportować i przehandlować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio używałem moda zmieniającego ilość kasy u kupców. Ra''virr z Balmory miał 500000 smoków. być może to pójście na łatwiznę, ale mam to w nosie :) co to za kupiec, który dysponuje marnym 1000 smoków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 09:33, dyniamit napisał:

ostatnio używałem moda zmieniającego ilość kasy u kupców. Ra''virr z Balmory miał 500000 smoków.
być może to pójście na łatwiznę, ale mam to w nosie :) co to za kupiec, który dysponuje marnym
1000 smoków?

Nawet bez tego moda, jak rozwinie się handel i osobowość to kasy nie brakuje.Można drożej sprzedawać i taniej kupować towary co pozwala każdego kupca oczyścić z gotówki.Tylko co z tego jak mamy milion w kieszeni?I tak nie ma co kupić za taką kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 11:55, KrzychW napisał:

> ostatnio używałem moda zmieniającego ilość kasy u kupców. Ra''virr z Balmory miał 500000
smoków.
> być może to pójście na łatwiznę, ale mam to w nosie :) co to za kupiec, który dysponuje
marnym
> 1000 smoków?
Nawet bez tego moda, jak rozwinie się handel i osobowość to kasy nie brakuje.Można drożej sprzedawać
i taniej kupować towary co pozwala każdego kupca oczyścić z gotówki.Tylko co z tego jak mamy
milion w kieszeni?I tak nie ma co kupić za taką kasę.

ale na początku jest przynajmniej kasa na trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 12:08, dyniamit napisał:

ale na początku jest przynajmniej kasa na trening

Niestety chyba w żadnej z gier nie udało się dobrze rozwiązać tematu kasy.Na początku musimy zbierać każdy grosik bo ciągle biedujemy , a potem mamy tyle , że nie wiadomo na co wydawać.W Morrowindzie na koniec wszystkie siedziby Magów miałem zawalone niepotrzebnym i drogim wyposażeniem , którego nie można normalnie sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, proponuje bardziej zaawansowanym modderom, stworzenie moda ktory doda koniecznosc placenia co miesiac podatkow, oplat dla sluzby, ochrony i robotnikow. Dodatkowo wprowadzic (juz jest taki mod, Hunger sie chyba nazywa) koniecznosc odzywiania. To zapewni stale ubytki gotowki nawet najbogatszym graczom :D No i jeszcze przypadki losowe, wykupienie sie np od porywaczy, obrobienie przez kieszonkowca ... ech mozliwosci uszczuplenia kasy jest wiele ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować