Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2006 o 16:29, KrzychW napisał:

>
Uzupełniając KrzysztofaMarka.Gwiazda Azury ma oczywiście większą pojemność niż inne kamienie
dusz.Można np.złapać w nią w Trójcy duszę Almalexii o mocy chyba 1750.

To prawda, ale ponieważ przedmioty, które możesz zakląć mają małą pojemność, to praktycznie na nic. Ja sobie zatrzumałem duszę tej wiarołomnej byłej żony mojego poprzedniego wcielenia;)
Ale chyba w zwykły kamień dusza Almalexii się nie zmieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 16:33, KrzysztofMarek napisał:

> >
> Uzupełniając KrzysztofaMarka.Gwiazda Azury ma oczywiście większą pojemność niż inne kamienie

> dusz.Można np.złapać w nią w Trójcy duszę Almalexii o mocy chyba 1750.
To prawda, ale ponieważ przedmioty, które możesz zakląć mają małą pojemność, to praktycznie
na nic. Ja sobie zatrzumałem duszę tej wiarołomnej byłej żony mojego poprzedniego wcielenia;)

Ale chyba w zwykły kamień dusza Almalexii się nie zmieści.

Do zaklinania na stałe faktycznie się nie przyda , ale gdyby broń zakląc na obrażenia przy trafieniu ta pojemność pozwala na długie uzywanie.Co prawda też noszę Gwiazdę przy sobie ponieważ i bez niej nie mam trudności w grze , a dodatkowo jeszcze zaklinać jakąś broń to może być za łatwo.Teraz gram wilkołakiem i niestety nie można korzystać z ekwipunku , a jest to jedyny moment w którym mam trochę problemów nie chcąc obniżać poziomu trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 16:24, ArtuRPGpl napisał:

A jaki jest najlepszy kamien duszy? bo ja ten co znalzelm w guildi magow sprzedalem



No to już przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 16:24, ArtuRPGpl napisał:

A jaki jest najlepszy kamien duszy? bo ja ten co znalzelm w guildi magow sprzedalem

ide się zatrzelic czekajcie na info w wiadomościach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu? pytam z ciekawosci nei pytam gdzie go znalezc! ale na pewno jest jakas roznica miedzy nami bo ja ten z guildi magow sprzdalem bo wiem ze on nie jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 19:24, ArtuRPGpl napisał:

czemu? pytam z ciekawosci nei pytam gdzie go znalezc! ale na pewno jest jakas roznica miedzy
nami bo ja ten z guildi magow sprzdalem bo wiem ze on nie jest najlepszy

Nawet jak nie był najlepszy, to trzeba było w niego złapać duszę choćby guara i wtedy sprzedać za cenę dwadzieścia razy wyższą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 21:20, KrzysztofMarek napisał:

> czemu? pytam z ciekawosci nei pytam gdzie go znalezc! ale na pewno jest jakas roznica
miedzy
> nami bo ja ten z guildi magow sprzdalem bo wiem ze on nie jest najlepszy
Nawet jak nie był najlepszy, to trzeba było w niego złapać duszę choćby guara i wtedy sprzedać
za cenę dwadzieścia razy wyższą...


eh przeciez tam pisze cos czyli juz chyba jest zapelniony, tak mi sie wydawalo, a powiedzci prosze jaki jest najelspzy klejnot i co w niego najlepiej złapac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha no to bylo 1 pytanie jak mozecie to odp bez slow "to poszukaj my nie poradnik" jak ktos nie wiem to niech nie mow tylko Krzysiu tu mi pomaga:) i gdzie znajde zleceniodawce zadan dla Redoranu Tuveso Beleth (Ald-ruhn) nigdzie go niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Problem :
Poszedłem do Gnisis i przyłączyłem się do Legionu Cesarskiego i gdy otrzymałem pierwsze zadanie (zdobycie aktu własność od Wdowy Vabdas ) zaczoł się problem nigdzie jej nie moge znaleść przeczesałem wszystkie domy i uliczki i nic.Gdzie ona jest czy to że jej nie ma może być spowodowane zainstalowanymi dodatkami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 21:40, ArtuRPGpl napisał:

eh przeciez tam pisze cos czyli juz chyba jest zapelniony, tak mi sie wydawalo, a powiedzci
prosze jaki jest najelspzy klejnot i co w niego najlepiej złapac?


No dobra, ale i ja mam pytanie - po co Ci ten najlepszy klejnot? :-)))))))
KASA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 22:35, ArtuRPGpl napisał:

nie chce zaklnac Deaderyczne Clymore, pozatym gdzie ten gosc oktorego pytam wyzej i ten klejnot
i co najlepiej w niego zlapac?


Najlepszy klejnot dusz to gwiazda Azury (wielokrotnego użytku), ale daje on tensam efekt przy zaklinaniu jak wielki klejnot dusz z dusza złotej świętej bądź lunatyka. W morku i w dodatkach nie ma przedmiotu który byłby wstanie wykożystać moc drzemiacą w gwieździe Azury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 22:17, master111 napisał:

Mam Problem :
Poszedłem do Gnisis i przyłączyłem się do Legionu Cesarskiego i gdy otrzymałem pierwsze zadanie
(zdobycie aktu własność od Wdowy Vabdas ) zaczoł się problem nigdzie jej nie moge znaleść przeczesałem
wszystkie domy i uliczki i nic.Gdzie ona jest czy to że jej nie ma może być spowodowane zainstalowanymi
dodatkami ??


Teraz dokładnie nie podam gdzie mieszka ta wdowa, ale to było tak jakby trochę za miastem. Nie w samym centrum. Rozejrzyj się po dalszej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyscie mogli troche dokladnie moze zrobmy tka:
1. Gdzie znajde najlepszy klejnot do 1 zaklniecia, nie Azury i na kim najlepiej go uzyc, jaki jest najlepszy potwor czy co tam
2. Gdzie w Ald*Rhun jest Tuveso Beleth (Ald-ruhn) nigdzie go niema
z gory dzieki za pomoc i prosze o dosc szybko bo chce dzisiajesza nco spedzic na graniu a potrzebuje tych info szczegolnie 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 23:42, ArtuRPGpl napisał:

Jakbyscie mogli troche dokladnie moze zrobmy tka:
1. Gdzie znajde najlepszy klejnot do 1 zaklniecia, nie Azury i na kim najlepiej go uzyc, jaki
jest najlepszy potwor czy co tam

Poszukaj w różnych jaskiniach, gdzie siedzą przemytnicy, tam często się znajduje najpotężniejsze kamienie. Ewentualnie sprawdź w gildiach magów i innych sklepach magicznych. Najpotężniejsze potworki to Złota Święta (Złote Bóstwo) i Lunatyk. Oczywiście pomijając Viveka, Almalexię i tego pokroju osoby :)

Dnia 11.03.2006 o 23:42, ArtuRPGpl napisał:

2. Gdzie w Ald*Rhun jest Tuveso Beleth (Ald-ruhn) nigdzie go niema
z gory dzieki za pomoc i prosze o dosc szybko bo chce dzisiajesza nco spedzic na graniu a
potrzebuje tych info szczegolnie 2

Nie pamiętam. Ale z tego co widzę, to gdzieś pod Skarem w siedzibach Redoran, więc to ogranicza pole przeszukiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 23:49, ArtuRPGpl napisał:

przeszukalem cale i niema go


To sprawdź jeszcze raz :). Więcej Ci nie poradzę.
Ewentalnie przywołaj go z konsoli (nie znam polecenia ani jego kodu, nie chce mi się szukać) albo sprawdź to za pomocą Construction Seta, a jak go nie będzie tam gdzie powinnien być, to zrób w CS-ie poprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 23:51, Lord Ya napisał:

> przeszukalem cale i niema go

To sprawdź jeszcze raz :). Więcej Ci nie poradzę.
Ewentalnie przywołaj go z konsoli (nie znam polecenia ani jego kodu, nie chce mi się szukać)
albo sprawdź to za pomocą Construction Seta, a jak go nie będzie tam gdzie powinnien być, to
zrób w CS-ie poprawkę.


niee z kodow nie korzystam musze go znalezc:D ide znow na poszukiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 23:54, ArtuRPGpl napisał:

niee z kodow nie korzystam musze go znalezc:D ide znow na poszukiwania


Jest różnica między sytuacją, jak dodajesz sobie 20000000 kasy, bo nie chce ci się szukać, a sytuacją, gdy obiekt wpada w podłogę na skutek błędu i znika z obszaru gry (a takie rzeczy się zdarzają). Albo blokujesz się na kamieniu czy innym obiekcie i nie możesz się nigdzie ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować