Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

>a zwój lotu ikara jest tylko przy tym magu-samobyjcy na początku wyprawy czy można go gdzieś
> jeszcze dostać??
to wcale nie mag samobójca tylko zabił sie przez przypadek ;]
możesz sobie zrobić zaklinaniem podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 16:55, ArtuRPGpl napisał:

pytanie od kola z mojej klasy:

-co czeba dac do kaplicy w tym quescie co jest 7 kaplic i tam mam dac jakas bron dalem jzucaly
arsenal broni srebrenej i nic! ( badzcie pewni i sie nie wkruzajcie na mnei ze sie pytam
bo to nie ja ja nawet nie zrobilem 1 zad glownego:))

Powiedz Mu, żeby przeczytał przewodnik, który dostał. A jak nie dostał, to niech sobie kupi przewodnik dla pielgrzymów. ArtuRRGpl, po to jest w grze dziennik, żebyś mógł przypomnieć sobie, kto i co Ci zlecił i co masz zrobić!
Jak chodzi o labirynt Vivec''a, to daj jeden srebrny miecz i koniec, zajmij sie pozostałymi kaplicami, dopiero jak zaliczysz wszystkie, to zadanie zostanie zaliczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 17:05, KrzysztofMarek napisał:

> pytanie od kola z mojej klasy:
>
> -co czeba dac do kaplicy w tym quescie co jest 7 kaplic i tam mam dac jakas bron dalem
jzucaly
> arsenal broni srebrenej i nic! ( badzcie pewni i sie nie wkruzajcie na mnei ze sie pytam

> bo to nie ja ja nawet nie zrobilem 1 zad glownego:))
Powiedz Mu, żeby przeczytał przewodnik, który dostał. A jak nie dostał, to niech sobie kupi
przewodnik dla pielgrzymów. ArtuRRGpl, po to jest w grze dziennik, żebyś mógł przypomnieć sobie,
kto i co Ci zlecił i co masz zrobić!
Jak chodzi o labirynt Vivec''a, to daj jeden srebrny miecz i koniec, zajmij sie pozostałymi
kaplicami, dopiero jak zaliczysz wszystkie, to zadanie zostanie zaliczone.


ja to ze tak okresle gosc jest dość "pusty":/ ja wiem bo ja mam ta ksiazke ale on mowil zebym zapytal sie kgosc na necie ze ma jakis quest ze swiatyni i tam ma 7 kaplic zwiedzic i dac jakis dar zrobil 6 i ta 7 mial przynies jakas bron to on dal wsyzsktie bronie jakie zna i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 17:08, ArtuRPGpl napisał:

> > pytanie od kola z mojej klasy:
> >/.../i ta 7 mial przynies jakas bron to on dal wsyzsktie bronie jakie zna i nic

W labiryncie Vivec''a ma się utopić. Powiedz mu dosłownie, ma sie utopić, a jak nie zrozumie, to ma siedzieć pod wodą aż mu się skończy powietrze i się udusi (utopi). Koniec, kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 18:12, amster22 napisał:

> Jak dobrze pamiętam to miałeś poborce okłamać.
No właśnie, ale powiedziałem prawdę


To masz pecha, nie wiem czy da sie to teraz naprawić- jak masz to wczytaj sejwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 00:26, Amistan napisał:

Mam jedno pytanie: czy macie zaistalowane mody? A jeśli tak to jakie?

Acha; ponawiam pytanie:
Czy ma ktoś z Was BETTER HEADS? Albo link do niego. Nie mogę go ściągnąć z AW.

podaj maila to Ci prześlę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 18:54, amster22 napisał:

Mam pytanie: jaki jest nalepszy nauczyciel do długiego ostrza i gdzie go mozna znaleźć?

O ile pamiętam w Vivec, chyba w kwaterach wojowników na Arenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 18:54, amster22 napisał:

Mam pytanie: jaki jest nalepszy nauczyciel do długiego ostrza i gdzie go mozna znaleźć?


osoba: Ulms Drathen
miejsce: Molag Mar -> Twierdza gwardii
jak go rozpoznać: z tego co pamiętam ma na sobie szkalny pancerz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 18:54, amster22 napisał:

Mam pytanie: jaki jest nalepszy nauczyciel do długiego ostrza i gdzie go mozna znaleźć?


Najlepszy nauczyciel długiego ostrza to Bloodmoon ;]
Znajdziesz go na północ od vvanderfel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem...robie zadania dla Redoranu i mam znaelzc jakiegos Miahal Dunowar jks tak zle chyba naopisaelm ale to 3 zadanie bodaje z Redoranu, przeszukalme pół wyspy DOSLOWNIE!!! i dziada nie ma! wszystkie ulice z Gnis do Ald''Rhun do Mar Gan wszystkie jaskinie i go nie ma!! gdzie on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 12:25, ArtuRPGpl napisał:

Mam maly problem...robie zadania dla Redoranu i mam znaelzc jakiegos Miahal Dunowar jks tak
zle chyba naopisaelm ale to 3 zadanie bodaje z Redoranu, przeszukalme pół wyspy DOSLOWNIE!!!
i dziada nie ma! wszystkie ulice z Gnis do Ald''Rhun do Mar Gan wszystkie jaskinie i go nie
ma!! gdzie on jest?


Cytując Adamantytową Wieże:
Znajdź Mathisa Dalobara (3 zadanie)
Dowiesz się, że zaginął kupiec - Mathis Dalobar - i będziesz musiał go odnaleźć. Udaj się więc łazikiem do Maar Gan. Popytaj się o Mathisa różnych ludzi - dowiesz się, że zaginął on podczas popielnej burzy. Po konkretne informacje udaj się do domu cechowego Andusa. Porozmawiaj tam np. z Bugdurash gra-Gashel, która powie ci, iż kupca widziano ostatnio w okolicach grobowca rodziny Rothan. Udaj się tam w następujący sposób: Wyjdź z Maar Gan, skieruj się na prawo i trzymaj się prawej strony skał. Gdy droga skręci, ty skręć również, ale zamiast iść z drogą, idź po jej lewej stronie. Po chwili drogi przestanie być widoczna, za to ty zobaczysz poszukiwany grobowiec (zresztą znajduje się idealnie na zachód od Maar Gan). Zaraz po wejściu znajdziesz w nim Mathisa Dalobara. Nakłoń go do pójścia razem do kaplicy w Maar Gan. Odeskortuj go tam i wracaj Nemindy.

Na stronie http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=332&Itemid=397 masz jeszcze mapkę.

A jeżeli go tam nie ma, to najwyraźniej gdzieś wsiąkł (może w podłogę), wtedy trzeba go przywołać konsolą (nie pamiętam komend, może ktoś inny tu pomoże), lub zrobić poprawkę w Construction Secie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 18:47, dyniamit napisał:

> Mam jedno pytanie: czy macie zaistalowane mody? A jeśli tak to jakie?
>
> Acha; ponawiam pytanie:
> Czy ma ktoś z Was BETTER HEADS? Albo link do niego. Nie mogę go ściągnąć z AW.

Dnia 10.03.2006 o 18:47, dyniamit napisał:

podaj maila to Ci prześlę


Amistan@wp.pl Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm czy ktoś mógłby mi streścić co to jest ten "Dar Azury" czy jak sie to nazywało i jakim to ma związek z kamieniami dusz ?? Nio i gdzież to można znaleźdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 15:55, Hubi Koshi napisał:

Hmm czy ktoś mógłby mi streścić co to jest ten "Dar Azury" czy jak sie to nazywało i jakim
to ma związek z kamieniami dusz ?? Nio i gdzież to można znaleźdź.

Jak wykonasz zadanie dla Azury, to dostaniesz Gwiazdę Azury. To kamień dusz wielokrotnego użytku. Złapiesz do niego duszę, zaklniesz przedmiot i masz znowu Gwiazdę pustą. A "zwykły" kamień duszy znika.
Zadanie daje Azura, szukaj jej na południowo-wschodnim krańcu mapy. Pomnik widoczny jest z daleka, pod pomnikiem jest świątynia i w świątyni porozmawiaj z Azurą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 15:55, Hubi Koshi napisał:

Hmm czy ktoś mógłby mi streścić co to jest ten "Dar Azury" czy jak sie to nazywało i jakim
to ma związek z kamieniami dusz ?? Nio i gdzież to można znaleźdź.

Uzupełniając KrzysztofaMarka.Gwiazda Azury ma oczywiście większą pojemność niż inne kamienie dusz.Można np.złapać w nią w Trójcy duszę Almalexii o mocy chyba 1750.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować