Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2006 o 00:13, buras napisał:

/.../ Ale niestety, konczy mi sie strasznie miejsce w zasobniku,
a nie jestem pewien, czy to, co wkladam do skrzynek bedzie tam na stale, czy tez zniknie po
jakims czasie? Mam pare zabawek z grobowcow ktorych bylo by mi szkoda...

Zależy gdzie jesteś i co robisz, W Balmorze możesz składać fanty w Gildii Wojowników na łóżkach, tak samo w Gildii Magów, ale to tymczasowo, Grubsze rzeczy sprzedawaj w Calderze, posiadłość Ghorak, na piętrze, tam Pełzacz ma 5000 co 24 godziny.
Prawdziwy skład urządzisz sibie, jak wybudujesz twierdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wszystkie graty możesz rzucić byle gdzie- nie znikna do końca gry. Skłazik polecam zrobi soebie w gildii wojów lub najlepiej magów w Balmorze, albo wybudowac sobie własną twierdzę. Można też zainstalować jakiegoś moda z domem, jest ich masa na Aw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

El0 zi0my:D po przejsciu głownego wątku zaczołem w tribunalu smigać. Dostalem zadanie ot tej bogini zeby miecz polaczyc. znalazlem czesci ale nie mam juz kowala na swiecie (zginął w wypadku samochodowym z moim mieczykiem). Moge jakos jeszcze wykonac tego Questa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz wszystkie części miecza?? Jak tak to idź do orka który jest w Ręce bogów, w jakimś domie rzemieśników czy coś takiego. On Ci złoży ten mieczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 10:46, Yamamoto napisał:

Masz wszystkie części miecza?? Jak tak to idź do orka który jest w Ręce bogów, w jakimś domie
rzemieśników czy coś takiego. On Ci złoży ten mieczyk.

Ale to właśnie on zginął (przypadkowo). Co teraz robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 10:50, DjMaster napisał:

> Masz wszystkie części miecza?? Jak tak to idź do orka który jest w Ręce bogów, w jakimś
domie
> rzemieśników czy coś takiego. On Ci złoży ten mieczyk.
Ale to właśnie on zginął (przypadkowo). Co teraz robic??


Masz pecha, po jego mierci powinieneś miec komentarz, że nić przepowiedni została przerwana i żebyś wczytał sejwa. Tam jest takie zdanie:"Wczytaj sejwa, albo żyj w przeklętym świecie który stworzyłeś". Wybrałes to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 11:17, tejrezjasz napisał:

OK. Wszedłem do labiryntu, ale co to znaczy "Napić się wody jego chwały"? Będę wdziećzny za
wszelkie odpowiedzi


Idź sie utop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 11:17, tejrezjasz napisał:

OK. Wszedłem do labiryntu, ale co to znaczy "Napić się wody jego chwały"? Będę wdziećzny za
wszelkie odpowiedzi


trób wg. punktów :
1. utop się do cna
2. zostaniesz magicznie przywrócony do życia
3. przejdz przez barierke której po utopieniu sie już nie ma
4 do kapliczki i rób swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w tym barmorze czy gdzie to jest to kiedy bende?? jak zaczne gre? bo ja zamierzam przejsc mordka a potem 2 dodatki -----to poiwe mi ktos?:P kiedy do tego miasta dojde? i czy jest on w dodatku czy kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 12:07, ArtuRPGpl napisał:

A w tym barmorze czy gdzie to jest to kiedy bende?? jak zaczne gre? bo ja zamierzam przejsc
mordka a potem 2 dodatki -----to poiwe mi ktos?:P kiedy do tego miasta dojde? i czy jest on
w dodatku czy kiedy ?

idem się zastrzelic!!!! http://www.elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1 po raz kolejny google nie boli. A balmora to durgie miasto po Seyda-neen do którego trawisz na samym początku gry. i sry ale strasznie dużo tu ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 12:07, ArtuRPGpl napisał:

A w tym barmorze czy gdzie to jest to kiedy bende?? jak zaczne gre? bo ja zamierzam przejsc
mordka a potem 2 dodatki -----to poiwe mi ktos?:P kiedy do tego miasta dojde? i czy jest on
w dodatku czy kiedy ?


Balmora (jeżeli o to chodzi) jest drugim miastem które odwiedzisz, jeżeli będziesz iść według wątku głównego. Tam spotykasz osobę, która wprowadzi Cię w całą intrygę.
Ale jak nie chcesz, możesz nie iśc do Balmory na początku, nikt Ci nie każe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 12:12, Lord Ya napisał:

> A w tym barmorze czy gdzie to jest to kiedy bende?? jak zaczne gre? bo ja zamierzam przejsc

> mordka a potem 2 dodatki -----to poiwe mi ktos?:P kiedy do tego miasta dojde? i czy jest
on
> w dodatku czy kiedy ?

Balmora (jeżeli o to chodzi) jest drugim miastem które odwiedzisz, jeżeli będziesz iść według
wątku głównego. Tam spotykasz osobę, która wprowadzi Cię w całą intrygę.
Ale jak nie chcesz, możesz nie iśc do Balmory na początku, nikt Ci nie każe.


no zrobie kilka misji a potem pojde zwiedezic moj dom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2006 o 12:30, ArtuRPGpl napisał:

no zrobie kilka misji a potem pojde zwiedezic moj dom:D


będzie lepiej jak stworzysz dom na programiku TES3:Construction Set ;)
wydaje się trudne ale dosyć łatwo wszystko złapać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 12:43, RaiL Driver napisał:


> no zrobie kilka misji a potem pojde zwiedezic moj dom:D

będzie lepiej jak stworzysz dom na programiku TES3:Construction Set ;)
wydaje się trudne ale dosyć łatwo wszystko złapać ;)


po co tworzyc jak juz fajna chaty sa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 13:30, ArtuRPGpl napisał:

po co tworzyc jak juz fajna chaty sa:D


Bo zawsze można zrobić dom bardziej Ci odpowiadający. Lepsza lokalizacja, styl budowy, zawartość domu (ja dobudowałem do twierdzy Telvannich bibliotekę), można zrobić sobie jakieś środki transportu do chaty, dodać jakąś armię do pilnowania (co prawda będzie miała tylko funkcje reprezentacyjne) i tym podobne bajery. Ale jak ktoś chce tylko składować tam graty, to może być to dowolne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 13:49, Lord Ya napisał:

> po co tworzyc jak juz fajna chaty sa:D

Bo zawsze można zrobić dom bardziej Ci odpowiadający. Lepsza lokalizacja, styl budowy, zawartość
domu (ja dobudowałem do twierdzy Telvannich bibliotekę), można zrobić sobie jakieś środki transportu
do chaty, dodać jakąś armię do pilnowania (co prawda będzie miała tylko funkcje reprezentacyjne)
i tym podobne bajery. Ale jak ktoś chce tylko składować tam graty, to może być to dowolne miejsce.



hmm... bym z chencial sprubowal ale gre bendem iec mam nadzieje juz jutro.. a trudno sie robi?? bo juz se wyobrazam moj peikne dom z gwardzistami i biblioteka w sordu 5 lozek ahh piekne:) tylko jak z niego korzystac i co to za program?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować