Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prezydent USA krytycznie o konsolach

102 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2010 o 23:42, Fatal-X napisał:


Starscream
Chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi.

Zgadza sie nie przeczytalem uwaznie, udejmij to "No i tak powinno byc," i moj post znowu ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie kupi Wii z Wii Fit Plus :] Na brak ruchu nie będzie mógł narzekać.
Ach, zapomniałem... Przecież on nawet nie wie jak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A książek i filmów się nie uczepił, wszak to też forma rozrywki, która może zrobić cokolwiek - jak i gry. Wg mnie prezydent USA po prostu sfailował.
Btw - pisze się Barack przez jedno "r".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telewizja i gry tez przyczyniaja sie do otylosci panstwa. Nie tylko NIEzdrowe zywienie. Jesli ktos je normalnie a sie z domu nie rusza to i tak bedzie spasiony i nic mu nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pitej
"To wszystko nakłada presję nie tylko na was. To nakłada presję na nasze państwo i demokrację". takie słowa na forum publicznym z ust prezydenta to nie jest już tylko jego zdanie ale może być zalążkiem do jakich śmiesznych akcji w stronę graczy jak i samych konsol w co szczerze wątpię, no ale to jest USA w końcu więc można się wszystkiego spodziewać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nad tą ich demokracją to bym polemizował...
Przypomnę, że armia amerykańska ''szuka'' rekrutów poprzez AA3 - niech Obama dziękuje iż ma kogo wysyłać do Iraq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: gratulacje dla Pepsiego - tym razem wyłuskał z translatora na tyle gramatyczne zdania, że nie tracą sensu oryginalnej wypowiedzi... Co prawda na pierwszy rzut oka jest to jakiś bełkot, ale po chwili już da się wyłapać sens.

A co do samej wypowiedzi: nie mam pojęcia jaki związek mają zabawki do grania z tym, że informacja staje się teraz w mediach dezinformacją. Rzeczywiście widać, że Obama nie wie jak te urządzenia działają. Jeśli już miałbym coś winić za taki san rzeczy to chyba głównie dziennikarzy. Dziś nie można być pewnym informacji w wieczornym dzienniku nie wspominając już o internecie... Problem Obama uchwycił, ale raczej losowo wybrał jego przyczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 00:03, Starscream napisał:

Telewizja i gry tez przyczyniaja sie do otylosci panstwa.


Najbardziej to się imho przyczynia debilizm jednostek które nie pojmują co to jest umiar.
Ale jasne zgadza się, wszystko co prowadzi do osiadłego trybu życia przyczynia się do pogorszenia zdrowia i ogólnej fizyczności. Nie mniej to już nie wina telewizji, gier, książek etc że istnieją - wszystko jest dla ludzi, kwestia tego jak ludzie z tego korzystają.

Moim zdaniem zamiast komuś na siłę czegoś zabraniać [oczywiście nie przypisywać mi tu porównań że tym tokiem myślenia wszystko powinno być legalne, ciągle bowiem mam tu na myśli stricte pojęcia związane z tematem tj gry, tv, książki i inne pasywne formy spędzania wolnego czasu] należało by zacząć promować zdrowe żywienie, sport itp rzeczy poprzez jakieś porządne kampanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>"wobec takiego tematu przejść obojętnie po prostu nie możemy, bo forum gram.pl przy takich okazjach osiąga temperaturę wrzenia."

a wżyjcie sie i parujcie a najlepiej wyparujcie, on mówił o !@#$ konsolach, ja zostaje zimny jak lód. Natomiast jak by wspomniał coś złego o pc to już co innego... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialny masz tok myślenia.
Chyba mówiąc o "grach" to mówi o ogóle.
A że przytoczył akurat konsole jako sprzęt do gier - człowiek mało postępowy imho [pewnie ciągle wierzy że pc to maszyna tylko do pracy biurowej] więc skojarzył to co najbardziej oczywiste czyli konsolę jako sprzęt stricte do grania [bo pc w przeciwieństwie do konsol w jego mniemaniu służy tez do czego innego... w sumie lekki fail, bo już o tym że konsola to tez swego rodzaju centrum multimedialne zapominają]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obama to oszust,zoabzaczcie sobie filmy Fall of the republic i Obama Deception,jest czlonkiem grupy Bilderbegow i jest marionetka,bankierow z Federalnej rezerwy,ktora tak naprawde jest wlasnoscia prywatnych bankierow,a ktora to sponsorowala kampanie Obamy,zreszta zoabaczcie te filmy,tam wszystko jest opowiedziane o jego klamstwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale,czemu?!? Gdzie są jakieś dowody? Czy choćby argumenty? Może problemem jest kontekst, a właściwie jego brak, serwis, który uważa się chyba za dość poważny powinien nam, użytkownikom pokazać większą część takiego przemówienia. Wtedy można by wywnioskować oś więcej. Inna sprawa, że w tym przytoczonym przemówieniu z przed roku miał rację. W końcu siedzimy w pracy, czy szkole, wracamy i siedzimy przed monitorami/telewizorami. Ja tam swoje dziecko będę gonił z kanapy i nie żeby pograć samemu, tylko żeby nie skończyło jako dwustu kilowa kulka tłuszczu. Jednak przy wypowiedzi, że są złe, bo tak, jakoś nie mogę traktować tego wszystkiego poważnie. No i zastanawia mnie, w jaki sposób zagrażają demokracji? Bo chyba już dawno, nawet z filmów S-F wyleciały próby manipulacji podprogowej, w środkach przekazu. A już wiem, nad grami nie mają takiej władzy i kontroli jak nad telewizją, pewnie boją się, że ktoś tam, w grach, może utworzyć partyzanckie "podziemie" przeciw politycznej indoktrynacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że forum gram ma takich użytkowników, jak ty. Wszędzie byłeś i wszystko widziałeś, bo w końcu 11-12 lat, to nie lada wiek.

Obama krytykuje gry/konsole/sprzęt i zachęca do joggingu, bo większość amerykanów ma problemy z nadwagą. Zresztą ileż z tych słów, to tak naprawdę jego słowa, a nie odpowiednich osób odpowiadających za wizerunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować