Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2009 o 22:24, karolek44 napisał:

jeśłi nie rozumiesz to nie pisz bartok mówi że on zaginą w khorinis ale nie wiadomo

boze dziecko wracaj lepiej do swojego przedszkola bo z deka trudno cie zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co ta kłótnia ... kumpel Bartoka zaginął na wyspie Khorinis ale i tak nigdzie go nie zajdziecie bo go NIE MA nie ma takiego NPC''ta w grze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 18:14, zadymek napisał:

> 1. gdzie jest samuel??
> 2 .jak mam wykonac te zadanie z kamieniami ogniskujacymi nie wiem gdzie mam wbic
pozostale
> 4
Sam jest w jaskini kawałek za Morganem, kamule masz założyć na postumenty takie same
jak ten w świątyni niedaleko portalu, wszystkie one są zaznaczone na mapie, więc na
pewno je znajdziesz.

przed chwila znowu gralem i nie znalazlem tam juz Morgana chyba jest w obozie albo po prostu nie potrafie go znalezc wiec jak mozesz to zaznacz na mapce gdzie jest Samuel, z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze 1 pytanie- moge wejsc do tej jaskini gdzie wejscia pilnowal troll i harpie tam chyba jest ten koles na q ? czy wchodzac tam zpsuje jakies przyszle zadanie albo zablokuje fabule??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu mnie wyzywasz od dzieci jak sam błędy robisz
a co do pytania to morgan śpi na łóżku na północ od wejścia do chaty grega tak jak wchodzisz do obozu i idziesz w prawo aż zobaczysz taki daszek i łóżko a tam śpi morgan i kawałeczek dalej jest jaskinia i samuel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 17:13, 21question napisał:

i jeszcze 1 pytanie- moge wejsc do tej jaskini gdzie wejscia pilnowal troll i harpie
tam chyba jest ten koles na q ? czy wchodzac tam zpsuje jakies przyszle zadanie albo
zablokuje fabule??


Trol i harpie sa przed krypta Quachodrona, nie wiem co sie stanie jak tam teraz wejdziesz. Chociaz pewnie nic, bo musisz miec zaklecie aby go obudzic. Wg. mnie- to tylko oczyscisz sobie droge na potem , jak przyjdzie czas na to zadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 17:02, 21question napisał:

przed chwila znowu gralem i nie znalazlem tam juz Morgana chyba jest w obozie albo po
prostu nie potrafie go znalezc wiec jak mozesz to zaznacz na mapce gdzie jest Samuel,
z góry thx

A tam zaraz z mapą będę wyskakiwał, po prostu idź wzdłuż brzegu na północ i szukaj jaskini zaraz za wyrkiem Morgana.

20090314184026

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobic ze Szponem Beliara? WOlalbym go zatrzymac ale nie wiem jak zrobic zeby byl bronia 2ręczną tak jak miał Kruk
Wiec psizcie co zrobic zeby ulepszac Szpon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szpon Beliara przystosowuje się do TWOICH umiejętności ... jeżeli np. masz 50% broni jednoręcznych i 49% dwuręcznych to trzeba się pomodlić przy kapliczce Beliara i masz broń 1H ... jeżeli grasz magiem to szpon zamienia się w różne runy ... to chyba wszystko ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 15:48, 21question napisał:

Co mam zrobic ze Szponem Beliara? WOlalbym go zatrzymac ale nie wiem jak zrobic zeby
byl bronia 2ręczną tak jak miał Kruk
Wiec psizcie co zrobic zeby ulepszac Szpon

Zależy którą bronią się pd początku gry posługiwałeś i którą wyćwiczyłeś. Bo jak jednoręczną to szpon zamieni się właśnie w taką ;] Jeżeli chcesz by była to broń dwuręczna musisz szybko podnieść współczynnik walki tą kategorią broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 19:28, maczeta20 napisał:

kojarzy się raczej z paznokciem;]


Musisz mieć ciężko w życiu, jeśli masz takie skojarzenia.
;- )
Nazwa jest bardzo dobra - raz, że zręcznie przetłumaczona, dwa, że dźwięczna i jakby nie patrzeć, mroczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 20:23, Thalanthas napisał:

U kogo mogę kupić zwój demona, ile kosztuje, oraz ile many trzeba aby go wykorzystać.

Możesz kupić już chyba w IV rozdziale u ludzi którzy posiadają zwoje. Np. w Khorinis to będzie Zuris, Lutero, Saladril w Klasztorze u Goraxa i u Carrasa chyba. Tego od manifestacji swerycznej xD
więc
Koszt: *425 sztyk złota
Mana: *5 punktów
*(to są dane z G2 podstawki więc mogą się trochę różnić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 18:27, Thalanthas napisał:

Jaka jest najlepsza strategia na smoki? Wezwać demona i po sprawie czy może coś jeszcze?


Tak.
Grałem sobie ostatnio i jedynie os...

Spoiler

smok-ożywieniec

był ubijany powyżej tych symbolicznych trzydziestu sekund przez demona. :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 19:44, DJ Szlafrok napisał:

> Jaka jest najlepsza strategia na smoki? Wezwać demona i po sprawie czy może coś
jeszcze?

Tak.
Grałem sobie ostatnio i jedynie os...

Spoiler

smok-ożywieniec

był ubijany powyżej tych
symbolicznych trzydziestu sekund przez demona. :- )

Właściwie to demon na

Spoiler

smoka ożywieńca

jest słaby. i jest tylko "odwracaczem uwagi" od naszych ataków.

Jeszcze dość łatwo można zabić
Spoiler

lodowego smoka

używając około 3 dużych kul ognia(zadają mu chyba ze 300% normalnego dmg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować