Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2010 o 11:41, Kardithron napisał:

Wake up! To Gothic II, nie Gothic.


Wiem o tym. Nie wiem tylko o co dokładnie Ci chodzi. Atak poszukiwacz można przerwać w momencie gdy chce on rzucić zaklęcie . W poprzednim poście może trochę źle się wyraziłem pisząc , że ataki poszukiwacza można "blokować", powinienem raczej napisać "przerwać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm... Wake up! Ja już samego G2 z 3 razy przeszedłem, więc wiem jacy są poszukiwacze. Problem w tym, że dodatek przechodzę pierwszy raz bez kodów (dorosłem/zmądrzałem :D). O ile w podstawce szło poszukiwaczy luzem zabić, to w NK są nieco twardsi.

Tak czy siak dorwałem się do paru zwojów przywołania ;D Poszukiwacze na razie nie stanowią problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 22:44, raven91 napisał:

Nie wiem tylko o co dokładnie Ci chodzi. Atak poszukiwacz można przerwać
w momencie gdy chce on rzucić zaklęcie .

Grałem nieraz i jestem pewien, że się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 23:19, Sipso2008 napisał:

Tak czy siak dorwałem się do paru zwojów przywołania ;D Poszukiwacze na razie nie stanowią
problemu.


Szponem ich. Inaczej nie da rady w dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy jeszcze nie użyłem Szpona, a grę przechodziłem trzy razy. Inna sprawa, że za każdym razem magiem. Do czwartego rozdziału z powodzeniem używałem szkieletów goblinów w ilościach hurtowych i wspierałem się łukiem, w czwartym łuk i zwoje przywołania, a w piątym był już luz z deszczem ognia i masowym zniszczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę z łukiem na wierzchu, wtedy szybciej mi wykrywa poszukiwacza. Strzelam do niego z łuku, a przed kulami ognia bronie się odskakując w lewo lub w prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 13:12, Jave napisał:

Nigdy jeszcze nie użyłem Szpona, a grę przechodziłem trzy razy. Inna sprawa, że za każdym
razem magiem. Do czwartego rozdziału z powodzeniem używałem szkieletów goblinów w ilościach
hurtowych i wspierałem się łukiem, w czwartym łuk i zwoje przywołania, a w piątym był
już luz z deszczem ognia i masowym zniszczeniem.


Także przechodziłem 3 razy, tyle że za każdym za każdym razem najemnikiem. Szpon jest po prostu najskuteczniejszy. Mam jeszcze gdzieś sejwa, w którym wyrobiłem w 2 akcie łucznika 19lv, a wykańczałem szponem.
Polecam, czasem potrafi przywalić 3 błyskawice pod rząd ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi rozdział to ja skończyłem z poziomem 29 :) Zwyczajnie gobliny są nie do zatrzymania. Sześć takich powali trolla, dziewięć trolla czarnego. Jeżeli ma się do czynienia z jakimś szybkim przeciwnikiem, który może bez problemu się odwracać, raczej się nie spiszą. Całą jednak jednak Górniczą dolinę nimi wyczyściłem bez problemu. Co prawda, z zombiakami był o tyle kłopot, że jest ich bardzo dużo w skupiskach, ale wystarczy rzucić sześć na jednego i cały czas dorabiać nowego dzięki kosturowi +20 many. Potem w nogi i znowu. Ew. można się wspierać czymś dystansowym.

No, w końcu trzeba będzie przejść najemnikiem. Paladynem grałem raz, ale na podstawce. Nie spodobało mi się to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,oba pytania na górze nieaktualne już ale jest cos ejszcze:jak się zdobywa eliksiry many w Jarkendarze?Gram magiem i kończą mi sie powoli i zdaje mi sie że byłem u większosci handlarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 00:53, NecroVisioneR napisał:

Heh,oba pytania na górze nieaktualne już ale jest cos ejszcze:jak się zdobywa eliksiry
many w Jarkendarze?Gram magiem i kończą mi sie powoli i zdaje mi sie że byłem u większosci
handlarzy?


Riordian sprzedaje miksturki.Zbieraj roslinki, jak ci brakuje.
Najlepiej bylo nauczyc sie warzenia...(Sagita- kolo farmy, Constantino- Khorinis ,Neoras- tereny Khorinis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 19:18, NecroVisioneR napisał:

Macie jakieś taktyki na walke z 3 smokami?ognistym,kamiennym i lodowowym dla maga ognia?Jakieś
sztuczki. taktyki?Za wszystko będę wdzieczny


zwoje Przywołania Demona załatwią sprawę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 19:20, Daelor napisał:

> Macie jakieś taktyki na walke z 3 smokami?ognistym,kamiennym i lodowowym dla maga
ognia?Jakieś
> sztuczki. taktyki?Za wszystko będę wdzieczny

zwoje Przywołania Demona załatwią sprawę ;]


Ewentualnie załatw Biffa do pomocy, pod warunkiem jak mu zapłacisz od razu sto sztuk złota. Wtedy Ci będzie tylko o tą stówkę truł, co jakiś czas, ale na pewno masz tyle kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 19:18, NecroVisioneR napisał:

Macie jakieś taktyki na walke z 3 smokami?ognistym,kamiennym i lodowowym dla maga ognia?Jakieś
sztuczki. taktyki?Za wszystko będę wdzieczny

Tja tak jak koledzy pisali: Przyzwanie golema, szkieletow, albo Biff.

Spoiler

Z kasa nie ma problemu pod wyrunkiem, ze masz zwoje Otchlan. Co jakis czas Biffa w beret, kase zabierasz, on zapomina i znowu cie lubi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 00:32, NecroVisioneR napisał:

Witam,ska można wziąsć serce demona potrzebne do wykonania runy "PrzyzwanieDemona"?Wyczyściłem
całą wieże Xardasa z demonów i jednego ksiecia i serca ni ma:(


Powinien je mieć ten mag w klasztorze, który sprzedawał składniki run (nie pamiętam imienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 00:32, NecroVisioneR napisał:

Witam,ska można wziąsć serce demona potrzebne do wykonania runy "PrzyzwanieDemona"?Wyczyściłem
całą wieże Xardasa z demonów i jednego ksiecia i serca ni ma:(

Jeżeli już nauczyłeś się "wyciągania" serc smoków, to potrafisz i usunąć serce demona. Teraz tylko musisz sobie takiego zabić i już masz potrzebny składnik runy przywołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować