Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2007 o 12:10, deih napisał:

Coś paweł mi się za bardzo rzuca w oczy :). Pisze trochę za banalnie a phelela jeszcze przed
jakimikolwiek zarzutami się broni :). Moi dwoje nawięksi podejrzani :).

Hmm zarzutami wiesz tego nawet tak niemożna nazwać zawsze w te pierwsze dni gdzie jest fabuła lubie rozrube zrobić :P
Co do podejrzanychto narazie niema co ,tylko kilka osób jest aktywnych reszta gdzieś znikła , dzisiaj będę typował kogoś kto się nie udzielał i tak będzie najsprawiedliwiej bo niemam wobec nikogo żadnych zarzutów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przyznam szczerzę nie obserwuje Waszego zachowania, bo i tak wszyscy zachowują się tak samo. Nie wiem kogo podejrzewać i prawdopodobnie będę strzelać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Zaczyna się...- mruknął "Luca", gdy szef oznajmił im, że jeden z nich jest zdrajcą. Przypomniał mu się wtedy jeden z filmów w których jednego z najwierniejszych podwładnych swojego dona udało się przekabacić na stronę przeciwnika...
*******
Eeee... nie powiem, zebyście jakoś szczególnie rozmowni byli... ja tutaj się martwie, że będe musiał przebijać się przez tonę postów, a tu raptem cztery zostały napisane...na dodatek wowmen się wypisuje... Ciężko mi wysunąć kogoś na podejrzanego, ale Phelela najbardziej mi się rzuca w oczy. Broni się jeszcze przed postawieniem mu zarzutów (fabularnych ;P). Ale niedawno sam tak zrobiłem nie będąc winnym, ale wtedy to była inna sytuacja- tutaj jest jeszcze gra fabularna. Możliwe że to jego dzis zlinczuje.
Intryguje mnie też demrenfaris, który gra bardzo...dziwnie ;P. Ja rozumiem, że trzeba się wczuć w swoją postać, ale to już chyba lekka przesada tak ingerować w fabułę. I ta cała współpraca z dyrektorem...
Na podstawie przeczucia zlinczowałbym jednak elekrina ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 15:26, Kukowsky napisał:

A ja przyznam szczerzę nie obserwuje Waszego zachowania, bo i tak wszyscy zachowują się tak
samo. Nie wiem kogo podejrzewać i prawdopodobnie będę strzelać.

- Nie obserwujesz naszego zachowania?! Nie zależy Ci na znalezieniu zdrajców?! Może dlatego, że właśnie ty nim jesteś! Tak to ma sens: ty chyba pochodzisz z Norwegii, tak? A skąd mamy wiedzieć, czy w twoich stronach nie lubią polaków? Może sama igaM pochodzi z Norwerii! Może wychowywaliście się na jednym podwórku! Tak to ma sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*****************************
W tym poście pokazałeś, że jesteś strasznym n0000bem i że powinieneś mieć dożywotni zakaz gry w mafie i ktulu
Będzie interwencja u MG.
*****************************

Dnia 05.12.2007 o 22:30, demrenfaris napisał:

Padasz, ku***. Masz przeje***. Po tym manianie wpadasz do pierdla. Haha - już życie masz ustawione,
będziesz więzienną ci***, cw**** znaczy. - Kórfa roześmiał się diabolicznie

A co, nakablujesz? I co sie tak ryjesz? Czyżbyś chciał mnie wyeliminować, gdyż nie jestem przyjazny debilom z wodogłowiem? Cóż za głupie zachowanie nie przystające gangsterowi...

*************************************************************************************

Dnia 05.12.2007 o 22:30, demrenfaris napisał:

To ja Ci napiszę, drogi kolego, że zawaliłem Cię w twarz, pojechałeś do pielęgniarki i nie
odzywasz się do końca dnia. Właśnie, skoro tak pogrywasz...

i ten tekst ukazał Twoje n00bstwo. Ja nie napisałem, że Ty coś zrobiłeś, tylko jedynie, że schowałeś notatnik (bo logiczne, że nie chodzisz z nim pod ręką cały czas.


****************************************************************************************

Dnia 05.12.2007 o 22:30, demrenfaris napisał:

Kórfa uderzył Elekrina w twarz, poprawił w jądra - ten upadł na ziemię i skamlał o litość.
Kórfa ulitował się nad tym żałosnym stworzeniem.
- Błagam, litości
- Niech będzie, szujo. Ale nie właź mi w drogę...

Nie możesz tego pisać. Primo nie możesz pisać za mnie, po drugie ja już od Ciebie odlazłem, więc nie możesz skręcając się z bólu do mnie jak gdyby nigdy nic podejść i przyłożyć - n00b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kończę pisanie fabularne, bo to już się głupiutjue dzieje ;) Czekam na lincze fabularne :)

A kto dziś poleci u mnie? ;) Deih. Jak wiecie, nie lubię rozporządzać swoimi linczami "na lewo i prawo". Więc będzie z uzasadnieniem ;)
Zanalizujmy jego posty. 5 łącznie ;)
1. - nic ciekawego, fabuła znaczy
2. Offtop
3. Lincz w drugim dniu rozgrywki - nie jest to ŻADEN dowód, a jedynie poszlaka - jednak na innych graczy nie mam nic, więc poszlakami mogę się IMO posiłkować ;) Uprzedzając Wasze zarzuty - pal licho że na mnie - rozumiem, że skoro strzał, to na najbardziej kontrowersyjnego
4. Offtop
5. Dziwny post z podejrzeniami, nie poparty żadnymi cytatami etc.

Podsumowując - 1 post fabularny, 2 offtopy oraz 2 podejrzane wypowiedzi.

@@Elekrin
Nie ma to jak wczuwanie się w rolę, nie? Uznałem, że z uwagi na realia fabularne - moge sobie na coś takiego pozwolić. Ale OK - mogę już nigdy nie zagrać w mafię i wypisać się z bieżącej edycji, jeśli chcecie... Skoro wydaje się to wam wulgarne i dyskwalifikujące mnie - piszcie na nr 8799901 lub do MG. Wasza decyzja. Nie piszę, i nie chcę żeby to było to tak postrzegane - nie wykluczam swojej winy, nie kierujcie się tym w linczowaniu
Ale słowo moje:
Po pierwsze - nadużywasz wydatnie słowa noob, chociaż, jak mniemam - nie wiesz, co ono znaczy.
Po drugie - Ty również pisałeś niejako ZA MNIE - wyrwałeś mi ten "skrawek" bez mojej wiedzy, widzę, że nie grałeś nigdy w przyzwoite, papierowe RPG. Nie jesteś bogiem, takie kwestie należy uzgadniać z MG. Ale co tam. Ta moja riposta to nie była analogia - to było wyolbrzymienie. Co do "schowania notatnika" - napisałem, że go spaliłem ^^

Róbta co chceta.

***************************
LINCZ -> Deihman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 17:11, demrenfaris napisał:

Nie ma to jak wczuwanie się w rolę, nie? Uznałem, że z uwagi na realia fabularne - moge sobie
na coś takiego pozwolić.

Na walenie po mordzie kolegów z bandy ;)? Naprawdę nie widziałeś w tym lekkiego przegięcia ;p?

Dnia 06.12.2007 o 17:11, demrenfaris napisał:

Ale OK - mogę już nigdy nie zagrać w mafię i wypisać się z bieżącej
edycji, jeśli chcecie...

O już nie dramatyzuj...

Dnia 06.12.2007 o 17:11, demrenfaris napisał:

Skoro wydaje się to wam wulgarne i dyskwalifikujące mnie - piszcie
na nr 8799901 lub do MG. Wasza decyzja. Nie piszę, i nie chcę żeby to było to tak postrzegane
- nie wykluczam swojej winy, nie kierujcie się tym w linczowaniu

Tamto nie wydawało mi się jakoś specjalnie wykluczające Cię z rozgrywki, ale te słowa wydają mi się trochę podejrzane. Nawet nie zamierzałem Ciebie linczować, za to że jesteś kontrowersyjny czy jakiśtam... Moim zdaniem zwykły mieszkaniec nie wyskakiwałby z takim swego rodzaju apelem, ale mafiozo chcący się ukryć za postacią kontrowersyjną tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 17:11, demrenfaris napisał:

@@Elekrin
Nie ma to jak wczuwanie się w rolę, nie? Uznałem, że z uwagi na realia fabularne - moge sobie
na coś takiego pozwolić.

Możesz sobie pozwolić, ale Ty przesadzasz, i to co najmniej grubo przesadzasz, zresztą zrobiłeś postać odbiegającą od fabuły, więc mi tu fabułą nie wskazuj.

Dnia 06.12.2007 o 17:11, demrenfaris napisał:

Ale OK - mogę już nigdy nie zagrać w mafię i wypisać się z bieżącej
edycji, jeśli chcecie... Skoro wydaje się to wam wulgarne i dyskwalifikujące mnie - piszcie
na nr 8799901 lub do MG. Wasza decyzja. Nie piszę, i nie chcę żeby to było to tak postrzegane
- nie wykluczam swojej winy, nie kierujcie się tym w linczowaniu

Daruj se, i tak każdy wie, że to tylko jak Ty lubisz zwać "pieprzenie fabularne"

Dnia 06.12.2007 o 17:11, demrenfaris napisał:

Ale słowo moje:
Po pierwsze - nadużywasz wydatnie słowa noob, chociaż, jak mniemam - nie wiesz, co ono znaczy.

Nie. Chciałem do Ciebie jakoś przemówić, bo nie wiem jak można normalnie wymienić kilka słów z taką osobą jak Ty. (Pamiętasz ostatnią edycję, w której ja grałem z Tobą? Wtedy to używałeś tego słowa w praktycznie każdym poście i jakoś nie chciałeś uważać, że tego słowa nie znasz).

Dnia 06.12.2007 o 17:11, demrenfaris napisał:

Po drugie - Ty również pisałeś niejako ZA MNIE - wyrwałeś mi ten "skrawek" bez mojej wiedzy,

Owszem, ale nie będę przecież meldować o tym Tobie, że pożyczam kawałek kartki? Zresztą ja Twojej postaci nie ruszałem - nie pisałem, jak się zachowuje, co ona robi - Ty tak. Wkroczyłeś mi do mojej postaci jakbyś "miał w niej udziały".

Dnia 06.12.2007 o 17:11, demrenfaris napisał:

widzę, że nie grałeś nigdy w przyzwoite, papierowe RPG.

To jest mafia. Internetowa, forumowa. Tu sie nie gra w RPG, ale jeśli tego nie zrozumiesz, nie wróżę Ci przyszłości tutaj.

Dnia 06.12.2007 o 17:11, demrenfaris napisał:

Nie jesteś bogiem,

Dopiero zauważyłeś?

Dnia 06.12.2007 o 17:11, demrenfaris napisał:

takie kwestie należy uzgadniać z MG. Ale co tam. Ta moja riposta to nie była analogia - to było wyolbrzymienie.

Nie, nie zawsze. Podkolorywanie postaci innych niż swoja jest często spotykanym zjawiskiem (przynajmniej ja często widzę to zjawisko) i jakoś nigdy żaden MG się o to nie czepiał.
No i po co to wyolbrzymienie? Ja jestem w przeciwieństwie do Ciebie osobą, z którą możesz "usiąść i pogadać", a nie od razu "włe włe o Ty niedobry włe włe". Riposta w bez smaku w bardzo słabym stylu.

Dnia 06.12.2007 o 17:11, demrenfaris napisał:

Co do "schowania notatnika" - napisałem, że go spaliłem ^^

ale przed postem ze spaleniem dałeś posta, gdzie zaznaczyłeś, że coś napisałeś w tym notatniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam was za mój brak aktywności. Niestety mam dziś taki dziwny dzień, że mi się grać nie chce. Obiecuję, że jutro się poprawie jeśli tylko dacie mi przeżyć. Dziś strzelam i pewnie więcej się nie pojawie. Wybaczcie.

**************
Lincz--->deih
**************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:
1) - NAJWAŻNIEJSZE! - NIE PISAĆ DO DEMRENFARISA NA GG!!! Trwa edycja. Gracze nie mogą się porozumiewać.

2) Druga sprawa - matix. Proszę Cię, nie olewaj mi gry. Jak nie widzisz innego wyjścia - wypisz się. Albo graj normalnie.

3) Sprawa WoWmena - tutaj okazało się kilka spraw, których nie będę przytaczał, dość powiedzieć, że mail ode mnie do niego nie doszedł, a on ma na gg ignore''a na nieznajomych. W związku ze sprawami prywatnymi nie może on zagrać.

4) Na razie nie ma ŻADNEJ skargi na demrenfarisa(na gg). Ale widzę, że elekrin na forum z nim rozmawia i trwa wymiana argumentów. Więc bardzo proszę o zaprzestanie tego, a dla demrenfarisa - za przegięcie z przekleństwami, nieodpowiednie użycie fabuły i nawoływanie do pisania do niego na gg - WARN.

Proszę o ZAPRZESTANIE kontynuacji offtopu dotyczącego zachowania dema. Jeśli ktoś nie zgadza się z wyrokiem, ma coś przeciwko niemu albo jest zainteresowany sprawą - proszę na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 17:24, elekrin napisał:

Możesz sobie pozwolić, ale Ty przesadzasz, i to co najmniej grubo przesadzasz, zresztą zrobiłeś
postać odbiegającą od fabuły, więc mi tu fabułą nie wskazuj.


1) Postać odbiegająca od fabuły ^^ Przy wymyślaniu postaci, myślałem, że postacią odbiegającą od fabuły jest np. średniowieczny rycerz.

2) Mogę sobię pozwolić na kontrowersje, jeśli chodzi Ci o wulgaryzmy - nadal twierdzę, iż postać fab. upoważniała mnie to takowego działania.

Dnia 06.12.2007 o 17:24, elekrin napisał:

To jest mafia. Internetowa, forumowa. Tu sie nie gra w RPG, ale jeśli tego nie zrozumiesz,
nie wróżę Ci przyszłości tutaj.


:) Jeśli nie zauważyłeś - mafia opiera się na tych samych schematach, co papierowe RPG ;) Nie można tak ingerować w postać innego gracza bez jego zgody.

Dnia 06.12.2007 o 17:24, elekrin napisał:

Dopiero zauważyłeś?


Gratuluję umiejętności przycinania moich wypowiedzi oraz wyrywania ich z kontekstu.

Dnia 06.12.2007 o 17:24, elekrin napisał:

Nie, nie zawsze. Podkolorywanie postaci innych niż swoja jest często spotykanym zjawiskiem
(przynajmniej ja często widzę to zjawisko) i jakoś nigdy żaden MG się o to nie czepiał.


Ale ja się czepiam. Nie godzę się na ingerencję w moją postać i jest to moje prawo.

Dnia 06.12.2007 o 17:24, elekrin napisał:

No i po co to wyolbrzymienie? Ja jestem w przeciwieństwie do Ciebie osobą, z którą możesz "usiąść
i pogadać", a nie od razu "włe włe o Ty niedobry włe włe". Riposta w bez smaku w bardzo słabym
stylu.


To jest tylko i wyłącznie Twoje subiektywne zdanie. Co do fragmentu "ze mną można pogadać" - IMO nie powinno się wygłaszać takich tez o sobie samym - to zakrawa o narcyzm. Bez urazy. Aha - i wypraszam sobie "przedrzeźnianie" mnie. "Włe Włe" :)

Po za tym - wyolbrzymienie na temat - Ty pisałeś coś o mojej postaci - ja Ci pokazuje co by było, gdyby pójść dalej tym tropem i "koloryzować" więcej.

Dnia 06.12.2007 o 17:24, elekrin napisał:

ale przed postem ze spaleniem dałeś posta, gdzie zaznaczyłeś, że coś napisałeś w tym notatniku


No napisałem. To aż takie straszne? Że ktoś robi inną postać, to należy dać podwaliny pod linczowanie jej fabularne? :)

To jest wielki Offtopic. Proponuję to zakończyć i pogadać po edycji, lub wtedy, kiedy obaj zginiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hue hue hue...demrenfaris nie rozśmieszaj :D.Czyli co mam klnąć w każdym poście tak jak Ty i zniżać się do takiego poziomu? Rozumiem , że to gra lecz są granice. Offtop bo offtop Wy akurat nic nie piszecie...Jak umiesz czytać to się doczytasz , że był to strzał :). Zresztą taki który miał Was pchnąć do pisania czegoś. Czy każdy post musi być poparty cytatami? Twoje podejrzenia są śmieszne moje też bo to początek gry :). Ja strzelam a , Ty wysuwasz IMO głupie wnioski :).Może to też strzał i nie chcesz się do tego przyznać?
Oczywiście nie popatrzysz na innych tylko na tego który jako jedyny Cię zlinczował :). Większość osob strzela nie podając przy tym jakichkolwiek argumentów.
I na przyszłość nie pisz deihman :).
Ja na ten czas podtrzymuje moje przypuszczenia i podejrzanymi są Phelela i Paweł , który też olewa grę a post na temat tego , że jeden z graczy zginął wydaje mi się za sztuczny . Nie wiem może Phelela lubi pisać głupoty albo wpadać w tarapaty to już jego zmartwienie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Chłopaki, musimy pogadać - Skyler zawołał do grupki stojącej obok gabinetu.
- Co jest? Czego?
- Nie irytuje was zachowanie tego z kocią mordką...no tego...Demrena?
- No, trochę...kozaczy jak nie wiem...
- Mam propozycję - pozbądźmy się go i to jak najwcześniej. Nie będziemy musieli wysłuchiwać tego steku bzdur. Mam co prawda już swojego podejrzanego (Invin: wybacz ;) ale z chęcią się go pozbędę. Co wy na to?
- Hmmm...no nie weim
- Dobra, to ja dam przykład - zakończył Skyler

****************

lincz==> Demrenfaris (zmiana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie na razie najbardziej interesuje postawa matixa. Ledwie 3 posty w całej edycji, poza tym, w ostatnim poście nie umieścił żadnych przemyśleń / podejrzeń / wniosków, a tylko zagłosował na deiha, który ma już jeden głos na koncie. Może całkiem olewa grę i nie czyta nawet na kogo padły już głosy. :/

Oprócz tego nie podoba mi się gra Kukowskiego i Laski-z-Polski, głównie dlatego, że mało się udzielają i w sumie nic ich posty nie wnoszą do gry. Chyba, że "wielce czujne oko" Laski-z-Polski po prostu obserwuje rozwój wydarzeń, notując sobie kandydatów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 18:14, Invin napisał:

Oprócz tego nie podoba mi się gra Kukowskiego i Laski-z-Polski, głównie dlatego, że mało się
udzielają i w sumie nic ich posty nie wnoszą do gry. Chyba, że "wielce czujne oko" Laski-z-Polski
po prostu obserwuje rozwój wydarzeń, notując sobie kandydatów. ;)


Ino właśnie wpadłem na forum ; D Zajęcia miałem dzisiaj do szesnastej, po czym pojechałem do świeżutkiej galerii, z której wyjechanie zajęło mi pół godzinki ;P Także dopiero wróciłem do domu, i jestem gotowy do gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam wszystkie posty dokładnie.... Ale nic z tego nie wynika. Ciagle nikogo nie podejrzewam, będę głosował na kogoś, kto obecnie nie miał żadnego głosu, by nikogo nie wieszać, a ta osoba będzie wybrana losowo. Jedynie rzuca mi się w oczy demrenfaris i jego "oświadczenie" na temat wypisania się z edycji tej i każdej kolejnej. Ja mieszać sie w to nie będę, o!
Tak więc zgodnie z moją zapowiedzią :

************

LINCZ-> Phelela

*************

Wałęsa, jak zawsze najarany, ciągle wyklina na wszystkich. Bardzo chciałby zintegrować się ze swoimi nowymi kompanami... ale jakoś nie może. Z tą właśnie myślą postanowił posłuchać sobie, co mówią inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 16:53, Donki napisał:

- Twoje milczenie świadczy o tym, że moja teoria jest słuszna xP.

Moje milczenie świadczy o tym, że twój argument wydał mi się zbyt słaby bym był zmuszony na niego odpowiedzieć...

* * *
lincz-> Phelela

Bo mnie wkurzają świąteczne avki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
lincz - Phelela
Na razie nie mogę nic nikomu zarzucić, a że podwójny lincz byłby dzisiaj bez sensu, wyprowadzam na prowadzenie tegoż gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się