Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Ja tak sobie myślę, że z dwojga złego raczej też wybrałbym płytę... :P Nie to żeby Budo był moim jakimś guru czy coś :P To przecież w gruncie rzeczy jest takie proste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 14:05, spider88 napisał:

> Zgłaszam reklamację, panie MG! :)
No tak , ja też musiałem się dwa razy dopisywać ;))

Szkoda, że wcześniej tego nie zauważyłem, ale jak człowiek dopisuje się do listy, to jest pewien, ze już go nikt nie uprzedzi. A tu przychodzi taki Budo i wpisuje siebie, wykreslając ostatniego. Skandal! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Kukowsky

1. walgierz
2. Ninger
3. Boogie
4. gloody
5. Spider88
6. Yarr
7. Budo
8. Ninja Seba
9. Furr
10. Olga
11. Bumber
12. fanfilmu.pl
13. Adham
14. Adamido
15. DonCarleone

Nie otrzymałem numeru gg Liqida, więc w jego miejsce wchodzi Bumber. Jeśli Liqid czuje się urażony to bardzo przepraszam, jednak nie zamierzam czekać w nieskończoność, a mam dzisiaj trochę roboty i lada moment zacznę rozsyłać role, a potem wpadnę tylko na moment wrzucić regulamin i post rozpoczynający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 14:11, Kukowsky napisał:

/.../

Dzięki, ale... Trochę głupio tak być wsadzanym za kogoś. A z tego co wiem, to Liqid chciał zagrać... Mniejsza o to. W każdym razie dziękuję za wpisanie mnie na listę. :)
A tak zauważam, że coś dużo tych graczy. Z reguły oscylowało w okolicach trzynastki, a teraz... Czyżbyś chciał sobie wydłużyć edycję? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 14:09, Bumber napisał:

Szkoda, że wcześniej tego nie zauważyłem, ale jak człowiek dopisuje się do listy, to jest pewien,
ze już go nikt nie uprzedzi. A tu przychodzi taki Budo i wpisuje siebie, wykreslając ostatniego.
Skandal! ;P

No właśnie jak się dopisywałem to ktoś też się dopisał i go przeskoczyłem ale od razu to skrygowałem następnym postem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 14:14, Bumber napisał:

A tak zauważam, że coś dużo tych graczy. Z reguły oscylowało w okolicach trzynastki, a teraz...
Czyżbyś chciał sobie wydłużyć edycję? ;)

Gadasz... W ostatniej mojej edycji również było 15 graczy. Jedynie w mojej pierwszej edycji gdzie to były problemy ze składem grało 12. Ciężko jest mi robić ostre cięcia, a nie chce mieć znowu zbyt dużego grona osób. Liqid nie odezwał się do mnie, a nie mam jego numeru gg przez co nie mogę zacząć rozsyłania ról, które chciałbym już zacząć wysyłać.

Automat losujący gotowy... opuszczamy blokady... losujemy! Przypominam role wysyłam tylko mafii i kataniemu. :) Reszta to mieszkańcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro zaczynamy wieczorem, to może jeszcze rzucę temat do delikatnego spamiku ]:->

Dostaliście coś na Mikołajki? :D Mi koleżanka kieliszki ufundowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 14:45, Ninger napisał:

Dostaliście coś na Mikołajki? :D Mi koleżanka kieliszki ufundowała ;)

Fajnie masz bo ja na raziem mam czyste konto jeśli chodzi o prezenty , mam jednak nadzieję że po powrocie z pracy choć jakieś skarpetki dostanę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Role już właśnie zostały rozesłane. Tak jak mówiłem wysyłałem je tylko mafii i kataniemu, więc jak nic nie dostałeś to jesteś mieszkańcem. :) Osoby, które role dostały są zmuszone do napisania mi potwierdzenia, że rola doszła.

To tyle... Lada moment wrzucę regulamin żeby było można w razie czego wprowadzić ewentualne poprawki i wieczorem zaczynamy. Do 19:00 możecie spokojnie spamować, jednak od tej godziny ma być tu cisza, bo w każdej chwili będzie mógł pojawić się post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

REGULAMIN

Graczy jest 15, mafiozów 2, katani jeden. Trzymamy się pierwotnego kanonu gry tzn. po pierwszym zabójstwie miasto debatuje nad swoimi podejrzeniami, by o zmroku dokonać samosądu. W nocy, gdy wszyscy śpią, katani kogoś sprawdza, a jednocześnie mafia ponownie zabija. Osoba sprawdzona przez kataniego jest pod ochroną względem mafii. Katani dostaje informację o sprawdzanej osobie równo z zabójstem, więc jeśli zginie, to ze swej wiedzy pożytku miał nie będzie...

Katani może sprawdzić siebie i tym samym zagwarantować sobie immunitet. Może tak uczynić DWUKROTNIE podczas gry.

Głosujemy zaznaczając swój głos na forum wyraźnie zaznaczonym offtopem. Nie ma żadnego potwierdzania swoich głosów na gg czy maila. Głos można zmieniać dowolną ilość razy i liczy się tylko ostatni oddany głos.

Jeżeli ktoś nie zagłosuje dwukrotnie to stwierdzę, że po prostu olewa grę, a co za tym idzie innych graczy oraz (co niedopuszczalne) mnie i skreślę z listy. Dopuszczam wyjątek od tej reguły, ale tylko w szczególnych warunkach.

W postach fabularnych nie ma żadnych podpowiedzi i proszę to przyjąć za pewnik.

Jesteśmy Polakami i staramy się pisać jak Polacy. Przestrzegamy zasady interpunkcji i ortografii. Jeśli mamy z tym problemy staramy się przed dodaniem dobrze przyjrzeć się temu co nam się napisało.

W przypadku gdy nazwa naszej postaci w edycji różni się od naszego nicka z forum zalecane jest umieszczenie nazwy swojej postaci w podpisie. Ma to na celu ułatwienie gry innym.

Godzinowy plan głosowania:

Na głosy czekam do godziny 22.00
Mafia i katani mają czas na działanie do godziny 22.15
Post z wynikami linczu i mordu postaram się umieścić do 23.00

Kontakt z szlachetnym mistrzem gry: kukowsky@gmail.com lub gg 7795355 i ewentualnie AQQ 4312961


MAFIJNE FAQ

1. „Ilu jest graczy jaki jest podział ról”
- Graczy jest 15 mafiosów 2, katani jeden.
2.”Kto i kiedy wkracza do akcji?”
- Mafia zabija po raz pierwszy 07.12.2006. Pierwszy lincz odbywa się dnia następnego tj 08.12.2006. Katani właśnie wtedy po raz pierwszy może kogoś sprawdzić.
3. „W jakich godzinach głosujemy i kiedy spodziewać się wyników?”
- Wszystko podane wyżej :)
4. „Co się dzieje w przypadku, gdy w głosowaniu będzie remis?”
- Remis jest po prostu odbierany jako niezdecydowanie graczy, więc nie ginie nikt.
5. „Czy brak głosowania będzie karany?”
- Tak. Ostrzeżeniem, a następnie wyrzuceniem z gry przez MG i klapsem w tyłek.
6. „Jak głosujemy?”
- Odpowiedź wyżej.
7. „Jak skontaktować się z Mistrzem Gry?”
- mailem lub przez gg (podane wyżej). Żadnych offtopów na forum! Jestem tylko narratorem.
8. „Czy mogę pogadać z innymi graczami o Mafii inaczej niż przez forum?”
- Nie, takie rozmowy powszechnie uważane są za kodziarstwo (cheeting :P), a kodziarze smażą się w piekle… i są usuwani z listy graczy. Na temat gry piszemy na forum tylko i wyłącznie.
9. „Czy po śmierci mogę komentować grę z ''zaświatów''?”
- Nie. Każdy kto nie bierze już czynnego udziału w grze zobowiązany jest do zaniechania pisania w FM. Każdy kto się nie zastosuje najprawdopodobniej spotka się z wielkim gniewem z nieba ;)
10. „Nie gram w tej edycji, ale chciałbym zapytać o coś na forum.
- Nie rób tego! Przeczytaj ptk 9. FAQ!
11. Jeżeli pojawią się posty offtopicowe, to należy je ignorować. Zostaną usunięte przez życzliwych moderatorów ;)
12. Nie podoba mi się ten MG. Jest chamski, brzydki, surowy i w ogóle śmierdzi mu z oka! Gdzie mogę zgłosić coś w jego sprawie?
- Wszelkie pretensje proszę zapisać na karteczce, a następnie wytrzeć sobie nią... nos i wyrzucić.


/Regulamin i FAQ autorstwa Bloody''ego z moimi poprawkami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

< Patrzy na post Kuka, bierze tasak i chce sobie odciąć głowę>
No, dzięki Kuk. Fajna heca :/ . Nie miałem czasu wejść na forum, bo przyszedłem z domu, nieco odpoczynku i znów do szkoły i dopiero teraz od wczoraj mogłem wejść na forum. Nie mam do Ciebie żalu, ale wystarczyło looknąć do jednego z moich archiwalnych postów, tam byś znalazł, teraz nie miałem gdyż teraz akurat postanowiłem sobie odświeżyć podpis, więc tamten wyczyściłem. Dobra, ale to już mój problem, kolejna edycja z głowy, życzę miłej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 15:34, skyler napisał:

Powodzenia graczom :)

Więc ja w imieniu swoim podziękuję. :)
A co się z Tobą dzieje? W FM bez Ciebie jakoś smutniej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<robi się czerwony na twarzy> No ale dlaczego jedyna osoba która odpadłą to akurat jestem ja?? Chyba Kukowski mnie nie lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 16:35, Kalkulator12 napisał:

No ale dlaczego jedyna osoba która odpadłą to akurat jestem ja??

Ja też odpadłem [ i co z tego, że nie w ten sam sposób, ale też nie zagram], więc nie rozpaczaj tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się