Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2007 o 18:08, Sonic1575 napisał:

> Czy to jakaś niespodzianka?

W ostatniej edycji nie byłeś. Niespodzianka. ;]


Oj bo kiedy edycja się zaczynac miała to byłem na Trzech Koronach :P Ale wcześniej się zgłosiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję mafii zwycięstwa... i niczego więcej, bo nie śledziłem edycji, toteż nie wiem jak zagrała :) No, skoro formalności mamy już za sobą, to :

MG: Boogie

1. Kukowsky
2. mtobi
3. LifaR
4. Spider
5. Lampek
6. Scorp2005
7. Phelela
8. dawidos160
9. Gloody
10. Dar
11. Sonic1575
12. Darnok
13. Bumber
14. Fiarot
15.Kalkulator12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj, mój błąd

MG: Boogie

1. Kukowsky
2. mtobi
3. LifaR
4. Spider
5. Lampek
6. Scorp2005
7. Phelela
8. dawidos160
9. Gloody
10. Dar
11. Sonic1575
12. Darnok
13. Bumber
14. Fiarot
15.Kalkulator12
16. Daniel Dazzy

Mogliscie poprawic ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 20:45, Daniel DazZy napisał:

> Mogliscie poprawic ! :P

Nie wiedzieliśmy czy w końcu się wpisujesz.
Ma ktoś kontakt z Boogiem? Zacząłbym dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 20:53, Sonic1575 napisał:

Ma ktoś kontakt z Boogiem? Zacząłbym dzisiaj.

A po co zaczynać dzisiaj? :/ Trzeba spokojnie wszystko przygotować, napisać posta, rozesłać role itd. Z resztą żeby rozpocząć edycję musi się zebrać odpowiedni skład, a takiego póki co nie ma. Czekaj cierpliwie do jutra i tyle. Jakoś nikt inny tak bardzo nie piszczy żeby już zaczynać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuk chyba nie podchodzisz do tego zbyt realistycznie - chcesz budować pakę w weekend majowy ? Dziw, że jest 16 osób i tak 2 muszą odpaść w przedbiegach. CO prawda dzisiaj niekoniecznie zaczynać ale chociaż fabułę by było fajnie poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile lista nie jest jeszcze zamknięta, panowie pozwolą...

MG: Boogie

1. Kukowsky
2. mtobi
3. LifaR
4. Spider
5. Lampek
6. Scorp2005
7. Phelela
8. dawidos160
9. Gloody
10. Dar
11. Sonic1575
12. Darnok
13. Bumber
14. Fiarot
15. Kalkulator12
16. Daniel Dazzy
17. Dadix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, że zaczynamy jutro. Dziś nawet nie mam zbytnio czasu. Fabuła bedzie luźna, nie jest wymagana znajoność żadnego filmu, ksiażki, gry w końcu każdy w cyrku kiedyś był :D Nie wymagam gry mocno fabularnej, choć przynajmniej z początku by było miło pożartowac :), wszelkie szczegóły w poście rozpoczynajacym. Lista będzie otwarta do jutra do 15, ok. 16 post rozpoczynający. Wieczorem pierwszy mord w sumie standardzik :) Poprosze też o potwierdzenie udziału w grze na mail boogie-ustka[at]o2.pl i podanie swojego GG, no chyba że ktoś ma moje GG to problem z głowy :) Role roześlę po uprzednim rozlosowaniu i tylko do graczy "funkcyjnych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kogo moje oczy widzą :D ? Kopę lat ;) . Witaj ponownie w temacie! Fajnie, że znowu znalazłeś czas na grę. A ponadto zmieniłeś avatar ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałes ? To takie proste ! Codziennie wybieramy do mordu jednego polityka, a potem staramy się go zabic... ostatnio do premiera wysłaliśmy trzy kule, coby się bał trochę, ale w zabiciu go przeszkodzili nam jacyś niemili panowie w czarnych okularach :/. To chłopaki- Dzisiaj Roman G. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 22:45, Daniel DazZy napisał:

To chłopaki- Dzisiaj Roman G. ?

Zastanawiałem się jeszcze nad Andrzejem L., ale za mundurki wybrałem Romana.
To co, przysyłamy temu drewniakowi 3 kołki?

------------------------------------------------------------------

Boogie---> Rozumiem że można będzie być Klaunem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko. Kto uwierzy ten uwierzy, a kto nie ten nie, proste. Edycji nie śledziłem w ogóle bo nie mam teraz czasu, estem zajęty innymi rzeczami w tym przygotowaniem do matury. Wczoraj wchodzę do wątku patrzę "o będzie finał". Patrzę kto został. Widzę Upiora. Moja pierwsza myśl: "Upiór został, do tego od razu oddał głos i to taki pewny, nie zdziwię się jeśli to on będzie w mafii. Co więcej jestem prawie przekonany, że tak jest...". Dokładnie tak myślałem wczoraj. Teraz już wiem, że się nie myliłem. Pewne rzeczy dzieją się schematycznie, ale jeszcze nie wszyscy są to w stanie zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seba, wierzę Ci, bo już poznałem ''szczęście'' upiordliwego do roli mafii. Chyba w połowie swoich edycji był po ''ciemnej stronie mocy'' ;) . Także nie dziwię Ci się, że tak pomyślałeś.

Przy okazji - powodzenia na maturze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mam problemy z wysłaniem maila do Boogiego, jak wyślę, to mi list z opisem erroru się w skrzynce na g- mailu pojawia, więc potwierdzam tutaj, a moje GG jest w podpisie.

Sonic

Nie lepiej "postala" ? To go wykończy, muahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się