Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Licze żeby jak największa konkurencja się zrobiła dla WoTa może w końcu twórcy wezmą się za łatanie naprawianie gry a nie dodawanie bzdetów
Zarejestrowałem się na TankAce i czekać tylko do września

Przed chwilą stokowy KT vs 4x T9 5x arta T6+ i ciesz się tu grą w wot...
Jt porażka wszech czasów jedynie działo go ratuje tyle nic więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA MÓWIĘ O BŁĘDACH CO POTRAFIĄ WKURZYĆ OSTRO PO CAŁYM DNIU ZAPIERNICZANIA W ROBOCIE KOŁO DOMU W POLU ITP...

Ale jak ciebie to rajcuje albo z nich korzystasz nie moja sprawa
ALe prawdą jest że twórcy zlewają naprawianie tych błedów

Gra jest spoko ja nie odstawia cyrków 5 arty an team T6+
Albo czołg t5 vs 1-3 T10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 23:31, Kerigun napisał:

Co polecacie do Pantherki ?? Lepiej zostać przy 88/L56 czy może tą naprawdę długą 7,5
??

Długa 75 jest naprawdę świetna i pantera z nią bardzo dobrze sobie radzi na polu walki. Ten czołg jest dość wolny i mało zwrotny jak na czołg średni, więc 88 się nie nada, bo nią walczy się raczej na krótki dystans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 17:55, ts04 napisał:

> skąd wziąć ten kod na 1 day premium?
> Dobra i tak za późno, ale skąd miałem go wziać?

Jeszcze 2 dni, tutaj masz instrukcję: http://game.worldoftanks.eu/promo-code-activation

Powinieneś ją raczej zrozumieć...



Dzięki, ale odczytałem nieco wcześniej w newsie z 12.08. Już zarobiłem panterką na długą 88. Penetracja 200 daje niemal 100% szansę na przebicie od frontu większość czołgów tier 7-8 i niższe.

PS: Naprawdę zajefajny garaż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 10:22, Jackal-pl napisał:

WTF, kupiłem działo 10.5cm do jgpanther. Chyba zmienię na poprzednie, 1 nabój = 1025
:D

Norma, ale dalej drożej już nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 10:48, Hydro2 napisał:

> WTF, kupiłem działo 10.5cm do jgpanther. Chyba zmienię na poprzednie, 1 nabój =
1025
> :D
Norma, ale dalej drożej już nie będzie

Dopóki nie skończy mi się premka (6godizn) korzystam z tego działa, ale jak się skończy to przechodzę na to poprzednie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 12:58, Jackal-pl napisał:

Dopóki nie skończy mi się premka (6godizn) korzystam z tego działa, ale jak się skończy
to przechodzę na to poprzednie :P

Jeśli postarasz się, żeby każdy pocisk trafiał, działem 105 można naprawdę ładnie zarabiać (szczególnie, że naprawa jpantery nie kosztuje dużo), nawet bez premium. Co więcej, masz większe obrażenia, a to daje ci większe szanse na przeżycie w starciu z innymi czołgami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 13:35, Kubelo napisał:

> Dopóki nie skończy mi się premka (6godizn) korzystam z tego działa, ale jak się
skończy
> to przechodzę na to poprzednie :P
Jeśli postarasz się, żeby każdy pocisk trafiał, działem 105 można naprawdę ładnie zarabiać
(szczególnie, że naprawa jpantery nie kosztuje dużo), nawet bez premium. Co więcej, masz
większe obrażenia, a to daje ci większe szanse na przeżycie w starciu z innymi czołgami.

Ta, zarabiać jak nie dostaniesz choć jednym pociskiem, a i przy wygranej skończy się na 3k-1k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Defeat
Battle: Lakeville 21 sierpnia 2011 17:13:43
Vehicle: IS-3
Experience received: 1 006
Credits received: 47 599
Battle Achievements: Sniper


a teraz jak fajnie byłoby za wygraną + 1 walka dnia
Ale banda zjebów pojechała środkiem i po 2-4min zostało nas 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 17:40, Elkhwind napisał:

Ta, Jagdpanther z 105 bardzo mało zarabia. Ale za to śwetnie expi i sprawia więcej frajdy
ta armata.


To prawda, ale poprzednia też jest dobra!
Penetracja jest prawie taka sama (nawet 88 ma większą o 0.3cm), tylko ten dmg. 100dmg chyba nie jest warte 750 kredytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 18:09, Jackal-pl napisał:

To prawda, ale poprzednia też jest dobra!
Penetracja jest prawie taka sama (nawet 88 ma większą o 0.3cm), tylko ten dmg. 100dmg
chyba nie jest warte 750 kredytów.

Wielokrotnie, strzelając do wroga i będąc na skraju śmierci, przekonywałem się, że te ''100dmg'' uratowałoby mi dupsko właśnie w tamtej sytuacji.
Jeśli masz problemy z zarabianiem 105, to zarabiaj innymi czołgami. Skoro poszedłeś ścieżką niemieckich TD, to polecam StuGa jako farmera nr.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Teraz ma dwa podstawowe czołgi- KW oraz Hetzer. Mam dwa pytania:
1. Jakie działo jest najlepsze dla Hetzera i z jaką amunicją?
2. Po KW jaki czołg brać? Bo są niby dwie drogi- KV 3 i KV- 1S, czy coś takiego :) Który brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 21:22, Radekl2 napisał:

Witam. Teraz ma dwa podstawowe czołgi- KW oraz Hetzer. Mam dwa pytania:
1. Jakie działo jest najlepsze dla Hetzera i z jaką amunicją?
2. Po KW jaki czołg brać? Bo są niby dwie drogi- KV 3 i KV- 1S, czy coś takiego :) Który
brać?


Działo do hetzera te najlepsze, które i tak jest gorsze niż te najlepsze od mardera. Najlepsze czyli najdroższe.

A co do KW - 3 jest lepsza, ale znowuż trochę droższa.
PS: KW nie sprzedawaj. Jest za fajny ze 152 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hetzer, to tylko przejściówka do Stuga, równie dobrze tym chłamem można jeździć z podstawowym działem. :F

Co do dalszej drogi rozwoju po KW, to KW-3 jest chyba jasnym wyborem, o ile chcesz dalej iść w ciężkie. KW-1S to ślepa uliczka.
Przydatnym jest natomiast wyexpienie sobie na KW S-51, czyli "Nosorożca". Oczywiście o ile tylko umiesz i lubisz grać artylerią...

EDIT: No dobra widzę, ze KW-1S nie jest "ślepą uliczką", ale i tak przydatny jest tylko, jeśli chce się iść w medy ruskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 22:00, meryphillia napisał:

KW-1S to ślepa uliczka.

Khem. KW-1S to nie ślepa uliczka. Prowadzi z niego droga do IS''a i do KW-13, czyli linia do ciężkich i do średnich. Poza tym sam czołg KW-3 ustępuje jedynie w pancerzu i paru HP mniej. Ponadto jest znacznie zwinniejszy i szybszy.

I S-51 to nie Nosorożec, a Jednorożec ;]

EDIT: Widzę, że sam zauważyłeś że to nie ślepa uliczka, ale nadal utrzymuję się przy swojej opinii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować