Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2013 o 20:54, meryphillia napisał:

Nie ma nad czym się zastanawiać.
Wklepując nicka do noobmeteram mam wystarczająco wiele informacji, by zorientować się
że większość pojazdów "tak sobie odblokowujesz" i jeździsz bez modułów i eksploatacyjnych...


Rowniez mogles zauwazyc ze nie mam za soba wielu bitew. Jak narazie koncentruje sie na odblokowywaniu coraz to wyzszych tierow, bdb zaloge i moduly mam w jednym ktory jest moim glownym czolgiem - w tym wypadku jest to Tiger 2, nie widze powodu do wrzucania tak drogich rzeczy w czolgi ktorymi nie mam zamiaru grac i sa mi potrzebne tylko po to zeby odblokowac nastepny tier, jak juz dojde do tego co chce, dopiero skupie sie na calkowitym maksowaniu pojedynczych czolgow, ale napewno nie bede wkladal takich rzeczy do tych przejsciowych.

Tymbardziej ze do nie dawna gralem bez premium, wiec pieniedzy nie mialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli popełniasz główny błąd wszystkich redbaronów w E-100 z 300EF i 3k bitew ginących jak makaki w pierwszej minucie gry lub stojących do samego końca na A1.

Dlatego jesteś tak słabym graczem, bo nie uczysz się grać tylko grindujesz do TX.

Posiadanie premium nie ma tutaj nic do rzeczy.
Ogarnięty gracz za pomocą KW-1 bez konta premium 500k zarobi w góra 25-28 bitwach.
Można nawet poczekać sobie na kolejna promocję i moduły czy eksploatacyjne kupić za połowę ceny i stac się przydatnym tym samym dla drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 21:00, diablolod napisał:

Tymbardziej ze do nie dawna gralem bez premium, wiec pieniedzy nie mialem

Na twoim miejscu poczekałbym na event ze zniżkami na wyposażenie, bo jeśli nie poczekasz to z 4 mln zrobią ci się "tylko" 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 21:11, Paoro napisał:

> Tymbardziej ze do nie dawna gralem bez premium, wiec pieniedzy nie mialem
Na twoim miejscu poczekałbym na event ze zniżkami na wyposażenie, bo jeśli nie poczekasz
to z 4 mln zrobią ci się "tylko" 2.


Wiem, dlatego narazie nic nie kupuje ; p
Zarobilo sie troche bo ze znajomym postanowilismy wbijac elitarne w nieskich tierach przez co moje drzewko wyglada tak.
Choc prawde mowiac ciagle kupuje jakies czolgi 5 - 6 tier. Jakos tak ostatnio dobrze mi idzie, ciagle jestem duzo do przodu na kazdej bitwie, to zarabiam.

@meryphillia
Po pierwsze, wybacz aczkolwiek nie sadze zebym byl zlym graczem. To co widzisz w statystykach to glownie moja gra rok temu, gdy Tygrysy strzelajac w tyl KW (wtedy jeszcze KW) mialy rykoszety. Po powrocie jakis miesiac temu zauwazylem znaczna poprawe niemieckich czolgow.
Wiem ze grajac KW itp duzo wiecej sie zarabia ale... jakos nie przemawiaja do mnie te czolgi, nie lubie nimi grac.

20130618211639

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 21:16, McFlash napisał:

Wszystko się zgadza z artami - zarobie na Hummelu, SU-8, S-51. Ale dzięki za info bo straciłbym na wyposażeniu z Grilla, które na nim mam, tego nie wiedziałem.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 21:19, diablolod napisał:

Po pierwsze, wybacz aczkolwiek nie sadze zebym byl zlym graczem.

Dobry troll, to z poprawą niemieckich czołgów też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 10:35, Adidas66 napisał:

> Po pierwsze, wybacz aczkolwiek nie sadze zebym byl zlym graczem.
Dobry troll, to z poprawą niemieckich czołgów też :)


Dziekuje <3 Aczkolwiek co do tematu niemieckich czolgow opinii nie zmieniam. Gdy dopiero francuskie czolgi wchodzily do gry, naprawde nie bylo rozowo. Jak niedawno zaczalem grac znowu to zauwazylem ze pozmieniano dziala w czolgach niemieckich, dla przykladu e-75 dostal dzialo z e-100, nie jestem w stanie stwierdzic jak ma sie sprawa z wczesniejszymi tierami, ale zakladam ze tez sie pozmienialo.

Oraz - w jaki sposob mialbym napisac "ostatnimi czasy mam o wiele lepsze wyniki" na forum, gdzie z zasady kazde takie stwierdzenie jest przyjmowane z politowaniem na twarzy... jestem na przegranej pozycji ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 11:58, diablolod napisał:

Oraz - w jaki sposob mialbym napisac "ostatnimi czasy mam o wiele lepsze wyniki" na forum,
gdzie z zasady kazde takie stwierdzenie jest przyjmowane z politowaniem na twarzy...
jestem na przegranej pozycji ; p

Taka jest kolej rzeczy, że gra się coraz lepiej :)
Ale jeszcze długa droga przed Tobą żeby dobić do statów merryego (które są mocno przeciętne), nie wspominając już o prawdziwych e-peniorach :)

Dnia 19.06.2013 o 11:58, diablolod napisał:

Jak niedawno zaczalem grac znowu to zauwazylem ze pozmieniano dziala w czolgach niemieckich

Możliwe, mając kontakt z grą na co dzień nawet nie zauważyłem, poza tym mówisz o tierach które mnie nie interere zbytnio, jakby dali buffa VK 4502 A albo Tigerowi II, na pewno bym wiedział :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 12:06, meryphillia napisał:

> /.../ dla przykladu e-75
> dostal dzialo z e-100 /.../

LOL


Wiesz ze to mozesz sprawdzic nawet w badaniach? Oczywiscie nie mowie o dziale ktore trzeba doekspic w e-100, ale o tym ktore ma sie na nim z wejscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dubla, edytowalem poprzedni ale za pozno, nie przyjelo juz.

Wiem ze moje staty sa gorsze, nie dziwi mnie to, mam za soba 1800 bitew.
Problem jest taki ze... dlaczego w jakikolwiek sposob mialo by mnie to obchodzic? Gram bo lubie, gram bo mam z kim, gram bo jest to przyjemne. Kiedys to byly glowne powody do zagrywania sie, teraz widze ze priorytety sie zmieniaja.
Wystarczylo ze wstawilem jeden post na forum i juz zostalem zaatakowany przez uber pro gracza i jego utopijne wizje jak to ja powinienem grac zeby byc CZRU graczem, w dodatku robi to w sposob ktory prawie ze zmusza mnie do zapytania o jego wiek : )
I don''t care, get over it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 12:26, diablolod napisał:

Wiem ze moje staty sa gorsze, nie dziwi mnie to, mam za soba 1800 bitew.
Problem jest taki ze... dlaczego w jakikolwiek sposob mialo by mnie to obchodzic? Gram
bo lubie, gram bo mam z kim, gram bo jest to przyjemne. Kiedys to byly glowne powody
do zagrywania sie, teraz widze ze priorytety sie zmieniaja.

Wiesz tylko cała dyskusja zaczęła się od tego że sam upośledzasz siebie i drużynę nie używając modułów a tym bardziej eksploatacyjnych. Jeden strzał w gąski i już jesteś jak na tacy dla TD i Arty. Dostaniesz w działo, przez czas naprawy jesteś kompletnie bezużyteczny. Teraz mówisz że jeździsz na V i VI tierach aby odblokować wyższe tiery, tylko tam już potrzeba te 50-60k expa na VII i zamontowanie sprzętu potencjalnie zwiększa twoje szanse aby robić lepsze wyniki. Na razie nie masz wielu bitew ale jeśli nie zmienisz takich podstaw to i tak skończysz jak pomidory mające 5k bitew i na najlepszych pojazdach po 39%. Ja też gram bardziej dla funu ale widzę że moje statystyki spokojnie coraz bardziej rosną i jeszcze z 1-2k bitew będę mógł uważać się za dobrego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie LOL, bo 12,8 cm KwK 44 L/55 jest na E-75 od samego początku...

Nie wiem co ma mój wiek do Twojego podejścia do gry...
Tacy ludzie jak Ty, byli bezpośrednim powodem mojej decyzji o usunięciu gry na jakiś czas, bo zwyczajnie miałem dość "grających dla zabawy" nieporadnych graczy, którzy psują innym drużynową grę, w której istotnym czynnikiem ku zwycięstwu jest wspólna praca całej drużyny.

Nie wiem też, gdzie w moim pierwszym poście do Ciebie był jakiś "atak".
Po prostu załamałem ręce na widok pojazdu bez modułów i eksploatacyjnych, a takie "granie" jest jednoznaczne z osłabianiem swoich szans na wygraną.

Nie chodzi tu nawet o bycie "PRO", a o zwyczajną chęć wygranej, a nie dumne wożenie się "dla zabawy" tylko po to by wygrywać jedną na pięć bitew.
Według wszelakich kalkulatorów określających efektywność gracza jestem "przeciętny"...
Szkoda tylko że mimo wszystko razem z resztą podobnych mi "przeciętnych" stanowimy raptem 10% wszystkich graczy, przed nami jest 5% "nie przeciętnych", a za nami cały ocean (85%) irytujących "dla zabawy".

I niestety doskonale zdaję sobie sprawę że gracze Twojego pokroju "I don''t care, get over it" dlatego nie spodziewam się tez po Tobie wspaniałych wyników, gdy już dogrindujesz do tego TX (o ile wcześniej nie znudzi się Tobie dostawanie ciągłego łomotu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 0.8.6 i nowym systemie celowania mój troll sport kw1-s jest snajperm :)
To teraz germańce mają totalnie przesrane. Ze 122 wchodzą takie hita na dystansie że jest w szoku. Samym patchem także jestem zszokowany lekko , np. dynamic camera z auto aim-em :( w trybie snajperskim.
Nie wiem co to ma być ale - odpycha mnie to to, dochodzą teraz takie absurdy, że jadę do przodu wale w tanka bez skupienia i wchodzi nie zawsze ale znacznie częściej.
Mam nadzieje że w tej grze nie będzie się już tylko liczył alpha dmg bo podziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wpadłem na pomysł ze znajomymi, aby zagrać w WoTa. Wcześniej grałem w WoW to konto miałem więc problemu nie miałem. Zainstalowałem na innym komputerze, bo wcześniej miałem chyba słabszy na WoWa, i mam w sumie same problemy z tym WoTem.

Na początek problemy z launcherem - najpierw nie chciał się wziąć i zaktualizować do końca i się wieszał. Potem jak ściągnąłem go jeszcze raz i zaktualizował się. Jak zacząłem grać to może zagrałem dwie gry i przy trzeciej po jakiejś 3 minucie dostałem freeza. Gdy teraz mam ściągnąć aktualizację to znowu powtarza się sytuacja z aktualizacjami. Nie wiem totalnie dlaczego to może się tak dziać :/

Jeżeli chodzi o samą grę to podczas gry wszystko chodziło mi jak należy. Pingi miałem koło 50-70, może z 25 FPSów. Wszystko na minimalnych i chodziło całkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować