Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2012 o 23:20, Darkstar181 napisał:

> powiadasz że czołgi prem zarabiają kasę prem?
Eee... a od kiedy to T1Cunningham jest czołgiem premium ? To jest pierwszy, darmowy czołg
do rozpoczęcia gry amerykanami.

Nie, napisałem że mam premium konto, bo bez niego nie było by możliwe abym wyciągnął
18tysiaków za bitwę na pierwszym tierze za 8 bydlaków ubitych. Raczej najwyżej 12k.

EDIT: tak w ogóle to pewien popularny sklep z kodami do gier (również mający tę samą
ofertę na popularnym serwisie aukcyjnym) sprzedaje 7 dni premium, plus 2000 złotka, czołg
tier 2 (IMHO do sprzedania, 150k srebra będzie za niego) za śmieszną cenę 24 zł. Najlepszy
deal w internecie, jeśli ktoś od czasu do czasu chce pograć na premium. Taniej już chyba
nie można.

Zwykły wot w pudełku, tyle. Sprzedają po prostu sam key.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2012 o 00:36, Skrzypiec napisał:

Zwykły wot w pudełku, tyle. Sprzedają po prostu sam key.

Może, ale 6 zl taniej. Swoją drogą normalnie jeszcze 2 miesiace temu pudełkowe wydania były znacznie uboższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 01:03, Darkstar181 napisał:


> Zwykły wot w pudełku, tyle. Sprzedają po prostu sam key.
>
Może, ale 6 zl taniej. Swoją drogą normalnie jeszcze 2 miesiace temu pudełkowe wydania
były znacznie uboższe.

Niekoniecznie. Ja za swojego dałem bodajże 26zł na gramie. Były uboższe bo to stare wersje były(czyt. 2011). Teraz są nowe wydania własnie z 2k golda, 7dni premium 50k kredek i t2 lt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 23:20, Darkstar181 napisał:

EDIT: tak w ogóle to pewien popularny sklep z kodami do gier (również mający tę samą
ofertę na popularnym serwisie aukcyjnym) sprzedaje 7 dni premium, plus 2000 złotka, czołg
tier 2 (IMHO do sprzedania, 150k srebra będzie za niego) za śmieszną cenę 24 zł. Najlepszy
deal w internecie, jeśli ktoś od czasu do czasu chce pograć na premium. Taniej już chyba
nie można.


To po prostuu kod z pudełkowej wersji gry.
Raz że nie wstukasz go więcej razy niz trzy, a dwa , że wspomnianego prem tanka nie warto sprzedawać za pierwszym razem, bowiem dzięki temu drugi kod da nam nie 2000, a 2750 golda (z racji że nie możemy mieć w garażu dwóch tych samych prem tanków, zostaje on zamnieniony na połowę wartości w złocie).

Tak czy siak, jak wspomniałem, to zabawa na krótką metę, bowiem nie można użyć więcej niż trzech takich kodów na jednym koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2012 o 13:35, meryphillia napisał:


A do odstersowywania się polecam T1Cunningham Of Doom full opcję z modułami i załogą
100%.


Ło żesz kurde, samym kamuflarzem pewnie budzisz strach wśród nowych :D


Ja wróciłem do M3Lee i o ile nienawidziłem go, gdy grałem nim będąc w drodze do np. T20, to teraz gra się wyśmienicie. Postrachem są tylko arty, którymi grają już doświadczeni gracze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, tej grze zdecydowanie brakuje informacji o uszkodzeniach zadawanych przeciwnikowi oraz o tym, które czołgi zniszczyłeś. Strzelam, trafiam, wydaję się, że zniszczyłem, ale jednak po spojrzeniu w panel drużyny po prawo okazuje się, że nie ja... Irytujące.

Powinno być coś a''la dymku uciekającego w górę od czołgu trafionego przeciwnika z informacją typu: "Zadane obrażenia: 48" lub "Przeciwnik zniszczony".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2012 o 10:03, meryphillia napisał:

Tak czy siak, jak wspomniałem, to zabawa na krótką metę, bowiem nie można użyć więcej
niż trzech takich kodów na jednym koncie.

Luz, to jeszcze ze dwa razy mogę użyć. Ale serio, taką pudełkową wersję można kupić tylko trzy razy ? Trochę dziwne, nigdzie nie jest wspomniane że jest limit na takie kody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ineteresowac się grą w którą się gra.
Informacja o kodach podawana była oficjalnie na forum.

Z starej wersji pudełkowej mozna użyć 10 kodów, z nowej tylko 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://wayofwar.org/showthread.php/40787-Severianowy-niezbędnik-modyfikacji

Pozycja 4. Over Target Markers 0.7.4
Stary mod dostosowany do obecnego patcha. Jego działanie widać dobrze tutaj (autoreklama) http://www.youtube.com/watch?v=1AklsWCi0ao

=======> meryphillia
Mówisz o tym syfie WG? Przecież to jest jawna kpina z OTM. Zadane w krótkim czasie obrażenia sumują się i nie wiadomo, za ile się walnęło. Nie mówię już nawet o oznaczeniu pożaru.

=======> Darkstar181
Tylko trzy razy, bo swego czasu jakaś niemiecka stronka dawała kody na meila po zarejestrowaniu się. Dziennie można było wpisać ich aż 10, więc kto wiedział, ten się rzucił na to. Znajomy wpisał ich 20 nim poszła blokada. Od tego czasu jest ogólny limit na takie kody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 12:47, meryphillia napisał:

Wystarczy ineteresowac się grą w którą się gra.

Bardzo śmieszne. Słuchaj, w grę gram już powyżej roku, ale dopiero od miesiąca zainteresowałem się płatnościami związanymi ze złotem w związku z tym że powoli dochodzę do 8 tieru. Jako że nigdy wcześniej nie słyszałem o takiej bzdurze jak limit kodów doładowujących, a na samym pudełku nie ma o tym informacji, myślę że miałem prawo nie wiedzieć o takiej rzeczy.

Dnia 30.08.2012 o 12:47, meryphillia napisał:

Informacja o kodach podawana była oficjalnie na forum.

Jak wyżej, taka informacja powinna być na pudełku, bądź instrukcji do niego dołączonej,ewentualnie w opisie sprzedaży kodu przez net, a nie na oficjalnym forum, na które raczej się codziennie nie zagląda, a już na pewno nie w celu sprawdzenia ofert kupna złota i premium, bo takowych to się raczej szuka w sklepach, a nie na forum z grą.

Dnia 30.08.2012 o 12:47, meryphillia napisał:

Z starej wersji pudełkowej mozna użyć 10 kodów, z nowej tylko 3.

No widzisz, ja starej wersji pudełkowej to nawet na oczy nie widziałem, bo do tego czasu grałem na darmowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 12:51, McFlash napisał:

=======> Darkstar181
Tylko trzy razy, bo swego czasu jakaś niemiecka stronka dawała kody na meila po zarejestrowaniu
się. Dziennie można było wpisać ich aż 10, więc kto wiedział, ten się rzucił na
to. Znajomy wpisał ich 20 nim poszła blokada. Od tego czasu jest ogólny limit na takie
kody.

No i wszystko jasne. Teraz wszyscy przez taki przekręt muszą płacić, dosłownie. Dzięki za wytłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie śmieszne...

Po prostu wchodze po kilka razy dziennie na oficjalną stronę i forum, by wiedzieć "co w trawie piszczy".
Zresztą chyba normalna kolej rzeczy.

To akurat że informacja nie jest podana na pudełku, to faktycznie chamskie zachowanie, ale kto mający dłuższy kontakt z WG, dziwiłby się akurat takim praktykom.

Natomiast to, ze ludzi guzik gra interesuje, widac zarówno po samych bitwach, jak i póxniejszych płaczach.
WG wielokrotnie informowało, że nie ponosi odpowiedzialności za złoto kupowane na seriwsach aukcyjnych i od kilku dni mam wielki płacz, że konta w grze są banowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 14:08, Paoro napisał:

jakie działo w praktyce jest najlepsze dla KW-2? rozumiem że 107-ka?

Opinie są podzielone, jednak z własnego doświadczenia jak i tego co ludzie powypisywali na forach powiedziałbym właśnie że 107.

Generalnie wybór dotyczy 107 i 152. Pierwsze działo ma znacznie większą penetrację, co oznacza że nawet oddalonych przeciwników może dosięgnąć. 152 natomiast może jednym strzałem zdjąć z blisko pojedynczy, ciężki czołg.
Tyle że zawsze jest jakieś ale. 152 musisz strzelać z bliska, nie ma mowy żebyś walił w cel oddalony o kilometr. Dwa, że ma spory czas przeładowywania. Bydle może zdjąć jeden czołg, ale jak za nim stał jeszcze jeden, bądź dwa, to ma przesrane. Sam jak grałem PzIV natknąłem się na KV2 ze 152. Rozwalił jadącego obok mnie niemieckiego VK. A ja rozwaliłem 5 strzałami jego, bo nie zdążył przeładować.

Sam gram KV2 i jadę tylko ze 107. Najbardziej uniwersalne działo dla niego i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens szkolić pojedynczą załogę dla kilku różnych, ale podobnych wozów? Mam 2 wozy artylerii 150mm i do nich jedną załogę bo sobie wykombinowałem, że wyszkolę ich do kilku wozów. Potem zorientowałem się, że na każdy wóz doświadczenie jest naliczane osobno, więc nie wiem czy ma to jakikolwiek sens. Czy można załogę nieodwracalnie utracić w czasie bitwy? Bo teraz wpadło mi, że jak stracę kogoś, to od razu dla kilku wozów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 14:08, Paoro napisał:

jakie działo w praktyce jest najlepsze dla KW-2? rozumiem że 107-ka?


Tylko i wyłączenie troll, czyli 152mm. Cokolwiek innego to kpina z tego czołgu. Jeszcze na V tierze istniała alternatywa w postaci 107, ale teraz dla tego działa jest T-150 na tym samym tierze.

========> Darkstar181
Ile to już razy słyszałem, że troll to tylko do close combat. Bzdura kompletna. Nawet dzisiaj waliłem do celów na dystansie 450-500 metrów i bez problemu trafiałem. To działo trzeba wyczuć, no i wymaga jednak pewnych umiejętności.
Przy okazji - 5 strzałów?! Że co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 16:26, Olamagato napisał:

Czy jest sens szkolić pojedynczą załogę dla kilku różnych, ale podobnych wozów? Mam 2
wozy artylerii 150mm i do nich jedną załogę bo sobie wykombinowałem, że wyszkolę ich
do kilku wozów. Potem zorientowałem się, że na każdy wóz doświadczenie jest naliczane
osobno, więc nie wiem czy ma to jakikolwiek sens. Czy można załogę nieodwracalnie utracić
w czasie bitwy? Bo teraz wpadło mi, że jak stracę kogoś, to od razu dla kilku wozów.


Nie ma sensu. Już przerzucenie załogi na inny pojazd tego samego typu daje kary do umiejętności i (jeśli dobrze pamiętam) exp nie jest zbierany przez załogantów. Lepiej jest trzymać osobne załogi, jeśli chce się te czołgi trzymać nieco dłużej niż wymaga grind.
Wyjątkiem są pojazdy premium. Np. załoga z T32 wrzucona na T34 nie będzie miała żadnych kar i będzie się normalnie rozwijać, ale już wrzucenie na tego golda ludzi z meda (dajmy M4 Sherman) będzie oznaczało problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 17:41, McFlash napisał:

Nie ma sensu. Już przerzucenie załogi na inny pojazd tego samego typu daje kary do umiejętności
i (jeśli dobrze pamiętam) exp nie jest zbierany przez załogantów.

Ok, ale weź pod uwagę, że gram w wersji always-free, więc 50% umiejętności załogi na starcie, to dla mnie coś zupełnie normalnego. A już 75% za 20k, to wypas.
Tak w ogóle, to gdybym dostawał załogę 100% (za real-siano), to sporo zabawy w jej podciąganiu by mi odpadło. Zakładam też, że wszyscy Ci, którzy mają malowane wozy nie poskąpili również na załogę, więc na starcie będą zawsze lepsi w reakcji i szybkostrzelności. No, ale trudno p2w jest jakie jest - mimo wszystko mogę się pobawić i w każdej chwili porzucić bez żalu.

>Lepiej jest trzymać osobne załogi, jeśli chce się te czołgi trzymać nieco dłużej niż wymaga grind.
Hmm, a ile wymaga grind?
Zauważyłem, że teoretycznie na każdym wozie można jakieś pieniądze zarabiać i przy regularnym tłuczeniu tylko jednego fraga ;) zwykle zyskuję ok. 4k tego srebrnego czegoś. Czy coś się zmienia po jakimś czasie?
Bo doszedłem dopiero do gratów III poziomu i biorę udział w bitwach gdzie wszyscy inni mają wozy IV-VI poziomu. Pewnie dlatego, że tłukę artylerię (ten dobieracz walk liczy chyba wszystko wg kalibrów głownego działa - o ile się nie mylę).

Dnia 31.08.2012 o 17:41, McFlash napisał:

Wyjątkiem są pojazdy premium. Np. załoga z T32 wrzucona na T34 nie będzie miała żadnych
kar i będzie się normalnie rozwijać, ale już wrzucenie na tego golda ludzi z meda (dajmy
M4 Sherman) będzie oznaczało problemy.

Miałem ostatnio coś trochę gorszego. Kończyłem samouczek i przy okazji natłukłem trochę grosza, więc podciągnąłem sobie dowódcę nowo kupionego sturma-coś-II do 75%, ale kiedy dostałem nagrodę i mogłem sobie dołożyć skilla, to po wybraniu 5% kamuflażu spadło mi jego doświadczenie do 64%. Jak to wytłumaczyć?
Trochę mnie to zdrażniło bo jakbym wiedział, to najpierw nawaliłbym ten kamuflaż, a potem podciągnął szkolenie za srebrną kasę do 75%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować