Zaloguj się, aby obserwować  
lukaszqwerty

Risen 2 - Temat ogólny [M]

1251 postów w tym temacie

Gra właśnie do mnie dotarła. Niestey pudełka są nieźle potrzaskane. Sprawdziłem tylko stan płytek (na szczęscie nie są porysowane) i olałem sprawę, bo za bardzo chcę jutro zagrać. Gdyby nie to, to nie przyjąłbym przesyłki. Nie jest to jednak (chyba) wina Muve.pl, bo opakowanie kurierskie wyło zgniecione z jednego rogu. No cóż... Dwie przesyłki wcześniejsze docierały bez zarzutu i szkoda, że ta pechowa musiła paść na Risen 2.

Ale nic to, ważne, że płytki są całe, mapa i poadnik też.

Zobaczę po pracy jak przebiegnie instalacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tych wszystkich, którzy się martwią, że nie mają kodów na DLC w pudełkach z grą. Na forum muve.pl moderator napisał: "koledzy z muve.pl dzisiaj wysyłają WSZYSTKIM osobom, które kupiły Risena 2 na PC kody DLC na maila :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem? Osoby, które zamówiły zwykłą edycję na Muve.pl dostaną grę dzisiaj, natomiast na edycją kolekcjonerską trzeba czekać przynajmniej do jutra?

Trochę dziwny zabieg biorąc pod uwagę długi weekend majowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 11:04, Saineic napisał:

Czy ja dobrze rozumiem? Osoby, które zamówiły zwykłą edycję na Muve.pl dostaną grę dzisiaj

Ale i tak zagramy dopiero jutro (Steam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 11:07, Abi_Dalzim napisał:

Ale i tak zagramy dopiero jutro (Steam).


Bardziej chodziło mi o kwestie logistyczne. Z doświadczenia wiem jak kurierzy lubią zawodzić w okresach przedświątecznych. Obawiam się, że jak jutro kurier nie zdąży to gra może dotrzeć dopiero po 4.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 09:17, Abi_Dalzim napisał:

Gra właśnie do mnie dotarła.


Szypko Dostałeś, u mnie " przesyłka wychodząca z sortowni " o 7 rano, ciekawe czy dziś dojdzie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 11:07, Abi_Dalzim napisał:

> Czy ja dobrze rozumiem? Osoby, które zamówiły zwykłą edycję na Muve.pl dostaną
grę dzisiaj
Ale i tak zagramy dopiero jutro (Steam).

Nóż mi się w kieszeni otwiera. Grę mam, ale serwery steam są zabyt zajęte, żeby zająć się moją sprawą. Od godziny próbuję zainstalować grę i ciągle to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 12:26, KrzysztofMarek napisał:

Nóż mi się w kieszeni otwiera. Grę mam, ale serwery steam są zabyt zajęte, żeby zająć się moją sprawą. Od godziny próbuję zainstalować grę i ciągle to samo.

Ja też tak mam ale imo to niewielka różnica skoro i tak Steam nie pozwoli odpalić gry nawet jak już się ją zainstaluje. Najważniejsze żeby udało się wbić przed zdjęciem blokady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 11:23, Saineic napisał:

> Ale i tak zagramy dopiero jutro (Steam).

Bardziej chodziło mi o kwestie logistyczne. Z doświadczenia wiem jak kurierzy lubią zawodzić
w okresach przedświątecznych. Obawiam się, że jak jutro kurier nie zdąży to gra może
dotrzeć dopiero po 4.05.

A poza tym Edycja kolekcjonerska jak dla mnie powinna dojść wcześniej od zwykłej a nie odwrotnie ;/... Z gram.pl mam nadzieje dojdzie cała beczka i rum w niej zawarty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 09:17, Abi_Dalzim napisał:

Gra właśnie do mnie dotarła. Niestey pudełka są nieźle potrzaskane. Sprawdziłem tylko
stan płytek (na szczęscie nie są porysowane) i olałem sprawę, bo za bardzo chcę jutro
zagrać. Gdyby nie to, to nie przyjąłbym przesyłki. Nie jest to jednak (chyba) wina Muve.pl,
bo opakowanie kurierskie wyło zgniecione z jednego rogu. No cóż... Dwie przesyłki wcześniejsze
docierały bez zarzutu i szkoda, że ta pechowa musiła paść na Risen 2.

Ale nic to, ważne, że płytki są całe, mapa i poadnik też.

Zobaczę po pracy jak przebiegnie instalacja...


Do mnie gra też już dotarła. W moim przypadku nie było żadnych "niespodzianek". Paczka przyjechała do mnie w stanie idealnym - nic nie jest uszkodzone. Brawo Cenega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też już dotarła, wydanie bardzo zbliżone do wydania Skyrima ( wielkość pudełka, souindtrack i mapa na podobnym materiale ), szkoda tylko że poradnik jest czarni biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rzecz do której mozna się przyczepić ( poza czarno białym poradnikiem ) ro pudełko:
jest zrobione na styk przez co zawartość ledwo się mieści ( już wyjąłem zeń mapę z pudełka z grą ) - parę wyjęć całej zawartości ( gra, soundtrack i poradnik ) i może się rozlecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie kurier już o 7 rano dzwonił, ale odebrać mogłem dopiero o 13. Jak na razie serwery steam są zbyt zajęte, aby zająć się moją sprawą -_- więc nici z instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś sprawdzić jakie są osiągnięcia na Steamie? Szukałem, znalazłem info, że są, ale nigdzie nie widze odnośnika do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 14:35, Ecko09 napisał:

Można gdzieś sprawdzić jakie są osiągnięcia na Steamie? Szukałem, znalazłem info, że
są, ale nigdzie nie widze odnośnika do nich.


Zazwyczaj osiągnięcia do zdobycia są pokazane na stronie danej gry. Może zostaną pokazane po premierze gry czyli jutro ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak prezentuje się ta beczka z EK? Jaka wielkość, wykonanie i ogólna jakość. Byłbym wniebowzięty gdyby ktoś dodał jakieś zdjęcia tego elementu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować