Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2007 o 14:20, El Cascador napisał:

> No wszystko swietnie , tylko kto powiedział , że zycie może rozwinąć się tylko tam gdzie
jest
> tlen i woda?

Znasz jakiś organizm na Ziemi, który nie potrzebuje tlenu do życia?

tak znam np bakterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 18:10, Zgodo napisał:

Mogły to być kamienie narzutowe pozostawione po lodowcach!


I w takiej formie sie uformowały? W okrąg? O to chodzi? Co do tych kamieni to były przeprowadzane badania skad dokładnie one pochodzą.

Dnia 14.07.2007 o 18:10, Zgodo napisał:

Jeśli chodzi o cywilizacje średniowieczną
to nie zapominajmy, że to głównie była cywilizacja pochodzenia romańskiego, w której zanikały
naleciałości celtyckie!


Więc? mi chodzi o to, że jakiś król nakazał swemu uczonemu przebadanie co to jest ten stonehage. On zaś stwierdził, że to włąśnei jkiś ołtarz, czy miejsce kultu. Jednak nie to jest ważne, tylko skąd się wzieły tam te kamienie. No i jest wiele podobnych kamiennych budowli na świecei.

Dnia 14.07.2007 o 18:10, Zgodo napisał:

Nie zapominajmy też że stare kulty miały miejsca "święte" w których odbywały się obrzedy religijne,
wznoszono świątynie oraz ołtarze...


No, ok, lae nie rozumiesz pytania. Skąd sie tam wzeły te kamienie?

Dnia 14.07.2007 o 18:10, Zgodo napisał:

Normalnie może i nie ale w starożytnym Egipcie przy budowach takich "monumentów" pracowało
setki tysięcy robotników, z których tysiące gineło od morderczej pracy!


Wszystko moze i dobrze. Jednak do budowy takiej piramidy nie wystarczyły setki tysiecy ludzi. Gdyby wtedy zaczęto ja budowac jaikie 5000 lat temu to po dziś y ją wykańczano. W ksiazce, którą podałem autor dokładnie wylicza taki czas budowy jednej piramidy. A przeciez były też inne sprawy, nie tyylko budowa piramidy...

Dnia 14.07.2007 o 18:10, Zgodo napisał:

To samo można powiedzieć
np. o wielkim murze z którego można zbudować kilka piramid Cheopsa!


Co innego budowa na pustyni, gdzie dosłownie niiema niczego, poza pisakiem. Gdzie trzeba sprowadzać drzewo i kamienie niewiadomo jak daleko od miejsca budowy. A co innego teren gurzysto, równinniy gdize raczje nie ma aż tak wielkich problemów z surowcem.

Dnia 14.07.2007 o 18:10, Zgodo napisał:

Z resztą piramidy w Gizie
nie były pierwszymi!


Nie twierdzę, że były pierwsze. Ale ta Ceopsa jest tak jakby idealna, wzorem dla wszystkich innych w Egipcie i niemożliwa do odtworzenia.

Dnia 14.07.2007 o 18:10, Zgodo napisał:

Co do tych właściwości piramidy, to może starożytni posługiwali się metodami
których my nie znamy...


Np. pomoc kosmitów, albo wynalazki kosmitów. Już tyle uczonych różnych epok próbowało odtworzyc proces budowy piramid, a jakoś nik do końca tego nie potrafi. Tak samo jak Egipcjanie zaczynaja od zera, ale mają już za sobą doswiadczenie pokoleń i aktualna wiedze.

Dnia 14.07.2007 o 18:10, Zgodo napisał:

Ogromna część wiedzy starożytnych spłoneła w bibliotece w Aleksandrii!

Dnia 14.07.2007 o 18:10, Zgodo napisał:

Racja! Nikt nie zapisał powstania Stonehage bo tamtejsze ludy nie znały pisma ale to nie zanaczy
odrazu że mamy zacząć w bajki, które ktoś kiedyś zaczoł szerzyć! Poprostu ktoś kiedyś rzucił
że Stonhage zbudowali alieni a reszta zaczeła to powtarzać. A nikt już do tego nie podchodzi
jak do budynku wzniesionego ludzką ręką! Wiele tajemnic z naszej ludzkiej historii jeszcze
nie znalazło rozwiązania co wcale nie oznacza że działali tu obcy!:P


Co wcale nie oznacza, że mamy negować działanie obcych! Wątpie by ludy celtyckei nie znały jakiejś prostej nawet formy isma. Dziwne tez, że za czasów starożytnych żaden Egipcjani tak naprawdę ie wiedizał skąd się wzieła piramida Cheopsa, a przeceiż oni już mieli pismo! Mówisz ktoś rzucił... Jezeli ktoś rzuci tekst w stylu ziema jest okrągła, a reszta zacznie w to wierzyc i powtarzać, bo jerst to zgodne z ich przekonaniami ot to też juz jest fałsz i powtarzanie kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 18:24, Zgodo napisał:

Nie zapominajmy, że ewolucja to proces bardzo długooooooooooo trawały a i u pszczułek występują
pewne różnice ale głównie w hierarchii.


Co ma hierarchai pszczoł do tematu "innowacji uli"?

Dnia 14.07.2007 o 18:24, Zgodo napisał:

Pozatym po co zmieniać coś co się dobrze sprawdza?


Wychodząc z takei załorzenia to powinniśmy ciagle siedizeć na drzewie.

Dnia 14.07.2007 o 18:24, Zgodo napisał:

Natura nie podejmuje pochopnych działań!


Nieraz rodziłą pomyłki.

Dnia 14.07.2007 o 18:24, Zgodo napisał:

Życie wyszło z morza i rozpowszchniło się po całym lądzie! Tej wersji nie zarzecz nawet kościół!


Kośiół to jedno, nauka to co innego. Jeżeli wyszło z wody w jednym miejcu to dlaczego nie mogło by wyjść w kilku?

Dnia 14.07.2007 o 18:24, Zgodo napisał:

Jakby życie powstawało w kilku miejscach następowały by dramatyczne różnice jeśli chodzi o
istoty zamieszkujące ziemie!


A tak nie jest?!

Dnia 14.07.2007 o 18:24, Zgodo napisał:

Mogło tak być... ale wielki kataklizm, który zabił dinozaury sprawił
że pozostała nieliczna grupka istot od których wewoluowała cała dzisiejsz fauna!


Co znów nie znaczy, że miała ta grupka być tylko jedna i powstać tylko w jednym miejscu na ziemi.

Dnia 14.07.2007 o 18:24, Zgodo napisał:

Ssami rozpoczeły
swoje życie od małych gryzoni i (wiem że trudno w to uwierzyć) ludzie też od nich się wywodzą...


Tak mówi teoria ewolucji.

P.S. Czy zawsze jak z kimś rozmawiasz to krzyczysz na niego? Co zdanie to sie kończy na "!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 17:52, Luke Shadow napisał:

PS.Ceteris Paribusa nikt w temacie o Bogu nie nazwał heretykiem (chyba, że ja to przeczyłem)
- co prawda otrzymał słowa krytyki, ale nie za swoje poglądy, ale dlatego, że wszystkim starał
się wmawiać, że Bóg nie istnieje, a TO WSZYSTKO OBCY i każdy kto wierzy w coś innego jest zamknięty,
ślepy i nie wiadomo co jeszcze.


Niechodzi o nazywanie mnie heretykiem bezpośrednio. Tylko o takie twierdzenie, że przecież ja Wam tam herezje prawie. To co jest podkreślone to chodzi o to, że to byly moje poglądy, ale widzę, że Ty takze nie potrafisz czytać i wyciągasz sobie takie wnioski jak sam chesz. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 19:00, El Cascador napisał:

Kamienie transportowano z kamieniołomu, oddalonego o wiele kilometrów od Stonehage, najpierw
rzeką (mieli dosyć proste łodzie), potem lądem. Nie wiem, czy to jest hipoteza i czy zostało
już to udowodnione. Wiem o tym z filmu dokumentalnego.


Tylko teoria. Widziałeś zapewne te głazy. Już sam fakt postawienia ich pionowo byl problemem. A o piramidach też było sporo dokumentów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież może byc wiele wyjaśnień jak powstały takie miejsca, niekoniecznie trzeba mieszać w to kosmitów.
Znasz historie posągów z wyspy wielkanocnej? "naukowcy" głowili się jak oni mogli je postawić. Znów zaczęto mówić o pomocy kosmitow. A jeden facet (nie pamiętam jak się nazywał) poszedł do wodza wioski spytał o posągii. Wtedy wódz zebrał mieszkańców i postawił mu posąg. Poza tym prawdy o piramidzie raczej się nie dowiemy bonaukowcom nie wolno wchodzić głębiej bo rząd chyba zabrania.
A co do kosmitów to nie ich na ziemi. Może gdzieś daleko we wszechświecie ale nie na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 13:52, Fanagir napisał:

Przecież może byc wiele wyjaśnień jak powstały takie miejsca, niekoniecznie trzeba mieszać
w to kosmitów.
Znasz historie posągów z wyspy wielkanocnej? "naukowcy" głowili się jak oni mogli je postawić.
Znów zaczęto mówić o pomocy kosmitow. A jeden facet (nie pamiętam jak się nazywał) poszedł
do wodza wioski spytał o posągii. Wtedy wódz zebrał mieszkańców i postawił mu posąg. Poza tym
prawdy o piramidzie raczej się nie dowiemy bonaukowcom nie wolno wchodzić głębiej bo rząd chyba
zabrania.

Ostatnio polska grupa zwana Projektem heops po przeprowadzeniu badania georadarowego otrzymała pozwolenie na kopanie obok WP i zaczynaja jesienią (podobno), problem w tym, że ta grup to brdziej przypomina jakichś sekciarzy i ćpunów niż badaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też o nich słyszałem. Podobno szukają jakichś powiązań z piramidami i "Proroctwem Oriona" Słyszał ktoś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 14:29, Zgodo napisał:

Też o nich słyszałem. Podobno szukają jakichś powiązań z piramidami i "Proroctwem Oriona" Słyszał
ktoś o tym?

Udzielam się jako obserwator i "arbiter" na ich forum. I z tego co widzę, to nieźle jest to zakręcone. Bywa, żę pewne informacje pochodzące z przekazów są wręcz intrygujące, ale niektórzy ludzie się tam udzieljący to niestety osoby, którym losów Ziemii bym nie powierzył z całą stanowczością. Jest sporo sprzeczności i niedomówień. Ale ostatnio zaciekawiło mnie pewne zjawisko. Jakieś dwa tygodnie temu nad Kanałem Lamanche piloci brytyjskich linii lotniczych widzieli obiekty latajace (dużo obiektów), które wnioskując z opisów pilotów po porównaniu z pierwszym przekazem pani Lucyny wydają się być identyczne z tym co było podczas jej pierwszej sesji channelingowej w 2001 roku.
Zatem na prawdę jest w tym coś pociągającego, ale mam wobec nich sporo obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do tego podchodzę bardzo sceptycznie... Według tego całego "Proroctwa Oriona" koniec świata nastąpi w 2012 roku ( nie będzie wstydu za EURO 2012! :D). Główną przyczyną końca świata będzie inwersja pola magnetycznego ziemi! Wszystko fajnie gdyby coś takiego nie miało już miejsca! Z badań skał wulkanicznych w Afryce ( jeżeli dobrze pamiętam) wynika że takie zjawisko miało miejsce już kilkaset razy! Średnio co 75tys. lat jakoś nasza kochana planetka się od tego nie rozpadła w drobny mak a życie toczy się dalej. Rzeczywiście naukowcy badakący tą sprawę twierdzą że ta inwersja ma nastąpić prawdopodobnie w tym lub przyszłym stuleciu bo ostatnia inwersja się trochę opóźniła i miała miejsce jakieś 105tys. lat temu... Prawdopodobnie nie będzie to miało jakiegoś katastroficznego charakteru, podobno tylko pole magnetyczne ziemi nieco osłabnie na jakieś 10 lat przez co dotrze do nas trochę więcej promieniowania kosmiczneg. A teraz kto chce żyć na południowym biegunie magnetycznym? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 15:04, Zgodo napisał:

Ja do tego podchodzę bardzo sceptycznie... Według tego całego "Proroctwa Oriona" koniec świata

Nie koniec świata tylko koniecobecnego świata

Dnia 15.07.2007 o 15:04, Zgodo napisał:

nastąpi w 2012 roku ( nie będzie wstydu za EURO 2012! :D).

Wstyd nie ucieknie, bo to ma nastpić pod koniec grudnia (podczas przesilenia)

Dnia 15.07.2007 o 15:04, Zgodo napisał:

Główną przyczyną końca świata będzie
inwersja pola magnetycznego ziemi! Wszystko fajnie gdyby coś takiego nie miało już miejsca!
Z badań skał wulkanicznych w Afryce ( jeżeli dobrze pamiętam) wynika że takie zjawisko miało
miejsce już kilkaset razy! Średnio co 75tys. lat jakoś nasza kochana planetka się od tego nie
rozpadła w drobny mak a życie toczy się dalej. Rzeczywiście naukowcy badakący tą sprawę twierdzą
że ta inwersja ma nastąpić prawdopodobnie w tym lub przyszłym stuleciu bo ostatnia inwersja
się trochę opóźniła i miała miejsce jakieś 105tys. lat temu... Prawdopodobnie nie będzie to
miało jakiegoś katastroficznego charakteru, podobno tylko pole magnetyczne ziemi nieco osłabnie
na jakieś 10 lat przez co dotrze do nas trochę więcej promieniowania kosmiczneg. A teraz kto
chce żyć na południowym biegunie magnetycznym? :P

Jednak naukowcy pomijaj jedno. Sypnie się cała komunikacja satelitarna, komputery będą padały jak muchy, samoloty będą się sypać z nieba strumieniami itd. I to właśnie będzie katastrofą. Bo nie wiem czy wiesz, ale promieniowanie jonizujące jest silnie szkodliwe dla elektroniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 15:15, hans olo napisał:

Jednak naukowcy pomijaj jedno. Sypnie się cała komunikacja satelitarna, komputery będą padały
jak muchy, samoloty będą się sypać z nieba strumieniami itd. I to właśnie będzie katastrofą.
Bo nie wiem czy wiesz, ale promieniowanie jonizujące jest silnie szkodliwe dla elektroniki.


Nie tylko dla elektroniki... Długotrwała ekspozycja na działanie tego czynika może wywołać różne choróbska (nowotwory, itp.). Ale sobie będziemy mogli poglądać zorzę polarną w Polsce! :P (trochę marne to pocieszenie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 15:25, Zgodo napisał:

Nie tylko dla elektroniki... Długotrwała ekspozycja na działanie tego czynika może wywołać
różne choróbska (nowotwory, itp.). Ale sobie będziemy mogli poglądać zorzę polarną w Polsce!
:P (trochę marne to pocieszenie...)

Z tym to jest jeszczeinna historia. Wg astronomów, którzyprzez lata obserwowali Wenus, Ziemia będzie w stanie przechwycić większość promieniowania poprzez atmosferę zanim będzie w stanie w bardziej znaczący sposób zagrozić życiu ludzi. Dlatego dotychczasowe przebiegunowania nie doprowadziły wg nich do sterylizacji planety. Natomiastkomputery są na to dużo bardziejczułe, a zwlaszcza tew górze czyli na pokładach samolotów i satelit. Dlatego większość uważa, że przebiegunowanie akurat w roku 2012 jest takie ważne, ponieważ weszliśmy na stopień rozwoju, który pod jego wpływem może się zachwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2007 o 13:41, Ceteris Paribus napisał:

Niechodzi o nazywanie mnie heretykiem bezpośrednio. Tylko o takie twierdzenie, że przecież
ja Wam tam herezje prawie.

Eh, znowu niewierzący z syndromem oblężonej twierdzy...

Dnia 15.07.2007 o 13:41, Ceteris Paribus napisał:

To co jest podkreślone to chodzi o to, że to byly moje poglądy,
ale widzę, że Ty takze nie potrafisz czytać i wyciągasz sobie takie wnioski jak sam chesz.
Trudno.

Najpierw próbowałeś mi wmówić, że religia jest mi wpajana od dziecka jako jedyna prawdziwa i jestem katolikiem. Gdy ja napisałem, że nie jestem katolikiem, a nawet mój tata (ten, który wg ciebie wpaja mi religie od dziecka jako jedyny słuszny światopogląd) polecił mi książki Danikena (które dla ciebie są jak biblia, oczywiście sam do tego się nie przyznajesz) zacząłeś pisać o "religijnym syfie" czyli wpojonych zasadach, nawet jeśli ten "religijny syf" z "wpojonymi zasadami" wspólnego nic nie miał. Przy okazji zacząłeś negować eksperymenty Millera, które nie są zgodne z twoim tokiem myślenia, mimo że wcześniej sam pisałeś, że wierzącym wystarczy wiedza, że Bóg stworzył świat, co oczywiście jest kompletną bzdurą. To jest ta twoja logika...
A jeszcze na koniec jedna z twoich wypowiedzi:
"Nie bronie nikomu mieć swoich teorii, tylko proponuję odrzucenie tego religijnego syfu na
którym sięwszyscy podtrzymują, czy jakis eksperymentów Millera."
Czyli teorie, których "nie bronisz nikomu mieć" nie mogą mieć nic wspólnego z religijnym syfem i naukowymi eksperymentami, które są sprzeczne z twoimi teoriami. Hehe...
Ale to nie temat na takie rozważania, EoT.

Żeby nie było offtopu:
Jeśli chodzi o piramidy to mnie najbardziej interesuje co zobaczył w środku Napoleon i ile on mają lat. Wg niektórych naukowców mogą mieć ponad 10 000 lat! (właśnie wtedy układ ciał niebieskich odpowiadał jakiemuś tam ich kalendarzowi). No i oczywiście kto je zbudował, bo chyba nikt nie wierzy, że to Cheops?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 13:52, Fanagir napisał:

Przecież może byc wiele wyjaśnień jak powstały takie miejsca, niekoniecznie trzeba mieszać
w to kosmitów.


Więc, kogo, albo co?

Dnia 15.07.2007 o 13:52, Fanagir napisał:

Znasz historie posągów z wyspy wielkanocnej? "naukowcy" głowili się jak oni mogli je postawić.
Znów zaczęto mówić o pomocy kosmitow. A jeden facet (nie pamiętam jak się nazywał) poszedł
do wodza wioski spytał o posągii. Wtedy wódz zebrał mieszkańców i postawił mu posąg.


Tak sięskłada, że bardzo dobrze znam tą historię. Niewiem skąd masz ten przykład, ale: skały, z których są zrobione te głowy ie da się obrobić miejscowymi narzędziami - po prostu niszczyły się. Dlatego taki posąg bez poblemu mogli zrobić w innej skale, lbo z zastosowaniem nowszych narzędzi. Natomiast ja czytałem, że podobnie jak z piramidami, mieszkańcy wyspy nie znaja historii tych głów. Wszystkie przekazy zostały zniszczoen przez katolików , księży.

Dnia 15.07.2007 o 13:52, Fanagir napisał:

Poza tym
prawdy o piramidzie raczej się nie dowiemy bonaukowcom nie wolno wchodzić głębiej bo rząd chyba
zabrania.


Oni tam nie muszą wchodzić, by je badać. Niewiem czy rząd zabrania czegokolwiek, tego jak choćby budowa własnej piramidy - pruba rekonstrucki starych piramid.

Dnia 15.07.2007 o 13:52, Fanagir napisał:

A co do kosmitów to nie ich na ziemi. Może gdzieś daleko we wszechświecie ale nie na ziemi.


Nierozum eiim tego, nie ,było ich na ziemi? Bo to, że nie ma to jestem pewien na 90%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No brawa dla tego pana! Nszuakł się po postach, no po prostu chylę czoła, chociaż oczywiście wszystkiego nie doczytał.

Dnia 15.07.2007 o 15:58, Luke Shadow napisał:

Najpierw próbowałeś mi wmówić, że religia jest mi wpajana od dziecka jako jedyna prawdziwa
i jestem katolikiem.


A nie jest tak?

Dnia 15.07.2007 o 15:58, Luke Shadow napisał:

Gdy ja napisałem, że nie jestem katolikiem, a nawet mój tata (ten, który
wg ciebie wpaja mi religie od dziecka jako jedyny słuszny światopogląd) polecił mi książki
Danikena


(które dla ciebie są jak biblia, oczywiście sam do tego się nie przyznajesz)

chciałbyś, uwir\erz :)

Dnia 15.07.2007 o 15:58, Luke Shadow napisał:

zacząłeś
pisać o "religijnym syfie" czyli wpojonych zasadach,


bo to jest syf

nawet jeśli ten "religijny syf" z "wpojonymi

Dnia 15.07.2007 o 15:58, Luke Shadow napisał:

zasadami" wspólnego nic nie miał. Przy okazji zacząłeś negować eksperymenty Millera,
które nie są zgodne z twoim tokiem myślenia,


Bo wogołe nie znam go dokłądnie, a to co Ty tam sobie gdzieś podaleś to łatwo mozna znegowac. A co to jest ten miller? Już nie raz obalano podobne teorie.

Dnia 15.07.2007 o 15:58, Luke Shadow napisał:

mimo że wcześniej sam pisałeś, że wierzącym wystarczy
wiedza, że Bóg stworzył świat, co oczywiście jest kompletną bzdurą. To jest ta twoja logika...


wiesz co, gdyby mnie to nie otaczało to bym tak nie mowił. Naprawdę nie mam w zwyczaju robić zamieszania, ale jak widze że tak jest to ie potrafię sie powstrzymać.

Dnia 15.07.2007 o 15:58, Luke Shadow napisał:

A jeszcze na koniec jedna z twoich wypowiedzi:
"Nie bronie nikomu mieć swoich teorii, tylko proponuję odrzucenie tego religijnego syfu na
którym sięwszyscy podtrzymują, czy jakis eksperymentów Millera."
Czyli teorie, których "nie bronisz nikomu mieć" nie mogą mieć nic wspólnego z religijnym syfem
i naukowymi eksperymentami, które są sprzeczne z twoimi teoriami. Hehe...


Że co? Wyciągasz absurdalne wnioski z mojej wypowiedzi. Jest to już propagowany z tgo co widze styl "mówienia" przez pewne grupy. Jednak tego nie zrozumiesz - Ciebie satysfakcjonuje religijny syf i "niepodważąlne" eksperymenty, czy teorie naukowców. Trudnoi, nie moja sprawa.

Dnia 15.07.2007 o 15:58, Luke Shadow napisał:

Ale to nie temat na takie rozważania, EoT.


Widzę, że boisz się podwarzania swych teorii, to dajesz słynne "EOT", narka. Może kiedys przejżysz na oczy. fFakt, byłeś blisko, ale się oddalasz...

Dnia 15.07.2007 o 15:58, Luke Shadow napisał:

Żeby nie było offtopu:
Jeśli chodzi o piramidy to mnie najbardziej interesuje co zobaczył w środku Napoleon i ile
on mają lat. Wg niektórych naukowców mogą mieć ponad 10 000 lat! (właśnie wtedy układ ciał
niebieskich odpowiadał jakiemuś tam ich kalendarzowi). No i oczywiście kto je zbudował, bo
chyba nikt nie wierzy, że to Cheops?


To nie Cheops, ten kto pierwszy wszedł do piramidy, zobaczył tajm imię/albo nazywał się cheops (dokąłdnei juznie pamiętam) i od tej pory sie tak nazywa ta piramida. Wcześneij coś o niej tez psiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2007 o 17:26, Ceteris Paribus napisał:

A nie jest tak?

Nie.

Dnia 15.07.2007 o 17:26, Ceteris Paribus napisał:

bo to jest syf

Nie większy niż twoje rozważania. :)

Dnia 15.07.2007 o 17:26, Ceteris Paribus napisał:

Bo wogołe nie znam go dokłądnie, a to co Ty tam sobie gdzieś podaleś to łatwo mozna znegowac.
A co to jest ten miller? Już nie raz obalano podobne teorie.

Hehe, tego na razie (o ile się w tej kwestii nic nie zmieniło) nie da się zanegować. I masz rację - takie teorie już obalano. Takie ja w książkach Danikena też...

Dnia 15.07.2007 o 17:26, Ceteris Paribus napisał:

wiesz co, gdyby mnie to nie otaczało to bym tak nie mowił. Naprawdę nie mam w zwyczaju robić
zamieszania, ale jak widze że tak jest to ie potrafię sie powstrzymać.

A sam piszesz, że religie to syf, eksperyment Millera to bzdura. Czyżby wystarczyłao ci przekonanie, że "przylecieli kosmici i już?"

Dnia 15.07.2007 o 17:26, Ceteris Paribus napisał:

Że co? Wyciągasz absurdalne wnioski z mojej wypowiedzi. Jest to już propagowany z tgo co widze
styl "mówienia" przez pewne grupy. Jednak tego nie zrozumiesz - Ciebie satysfakcjonuje religijny
syf i "niepodważąlne" eksperymenty, czy teorie naukowców. Trudnoi, nie moja sprawa.

Hahaha!
Wielokrotnie podkreślałem, że póki co ten eksperyment jest najbardziej wiarygodny, choć to może się jeszcze zmienić. Jak sam byś to powiedział - "jesteś zamknięty i ślepy".

Dnia 15.07.2007 o 17:26, Ceteris Paribus napisał:

Widzę, że boisz się podwarzania swych teorii, to dajesz słynne "EOT", narka. Może kiedys przejżysz
na oczy. fFakt, byłeś blisko, ale się oddalasz...

Nie boje się, tylko dyskusja z tobą nie ma sensu, bo cokolwiek napiszę, twierdzisz, że jest mi to wpajane od dziecka i tylko dlatego w wierzę.

Dnia 15.07.2007 o 17:26, Ceteris Paribus napisał:

To nie Cheops, ten kto pierwszy wszedł do piramidy, zobaczył tajm imię/albo nazywał się cheops
(dokąłdnei juznie pamiętam) i od tej pory sie tak nazywa ta piramida. Wcześneij coś o niej
tez psiałem.

Widzę, że po raz kolejny nie masz pojęcia o czym piszesz... Ta historia wygląda zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować