Zaloguj się, aby obserwować  
SHADOW-XIII

EVE Online

930 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2012 o 08:37, HumanGhost napisał:

Hehehe cwaniaki. Sie przygotowali za wczasu. ;]


Mnie rozłożyła na łopatki reakcja gości z CCP na informację co Goonsi planują.

W skrócie: "To będzie k***a piękne!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 17:08, HumanGhost napisał:

No fakt, to było niezłe. Ale czemu się dziwić. Najlepsza reklama jaką można sobie wyobrazić.
I to za darmo! :D


Z wielkim banerem o "aferze" wczoraj przez chwilę na pierwszej stronie gazeta.pl włącznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 18:54, zerohunter napisał:

Znaczy rozwalili cały system, czy tylko statki graczy?


Nie da sie rozwalić ssystemu jako takiego. W sov null space (to nie owa Jita) można sojusze moga przejmować systemy i stacje w nich na własność. Moga je sobie nawzajem odbierać. Ale niszczyć sie ich nie da. Owszem niektóre struktury w nich tak. Ale nie wszystkie. stacje niestety tez nie.
Akcja w Jita polega na strzelaniu do statków innych graczy.

Dnia 29.04.2012 o 18:54, zerohunter napisał:

Chyba sobie ściągnę triala ze Steama, ile waży, i co ważniejsze jakie są ceny abonamentu?:D


Kilka gb. Nie pamietałem to sprawdziłem. Cos sie chyba pozmieniało, bo ongiś był to jeden duzy plik do ściągnięcia. Teraz są trzy, przy czym dwa po ponad 2gb.
Można też sciągnać instalatora online. Ale to zadna różnica, bo ten instalator wszystkie te pliki i tak bedzie musiał dociągnąć przy instalacji.
Abonament: 15 ojro. Mozna też przedłuzac grę za walute w grze. Ale to po cenach, na które gracza zazwyczaj stać dopiero po kilku miesiącach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 18:54, zerohunter napisał:

Znaczy rozwalili cały system, czy tylko statki graczy?

Statki graczy, w szczególności te handlowe(w EVE wszystkie towary, przedmioty trzeba przenosić statkiem, nie ma tutaj takiej natychmiastowej galaktycznej poczty, co w sekundę wysyła tobie przedmiot na drugi koniec galaktyki), które napędzają gospodarkę gry, gdyż Jita (nazwa systemu, w którym jest ta akcja) stanowi stolicę handlu w EVE. W niektórych killmailach (takie adnotacje dotyczące zniszczenia statków) transportowców można zobaczyć przedmioty warte dziesiątki tysięcy dolarów. :)

Dnia 29.04.2012 o 18:54, zerohunter napisał:

Chyba sobie ściągnę triala ze Steama, ile waży, i co ważniejsze jakie są ceny abonamentu?:D

Bezpiecznie jakieś 15GB(trzeba mieć, co jakiś czas wychodzi duży update do gry, którego ściągnięcie i rozpakowanie może trochę zabrać). 15€, ale da się nawet znacznie taniej albo płacąc walutą w grze, czyli jakieś 0,5 miliarda ISK, co w sumie idzie zarobić na różne sposoby. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 20:03, zerohunter napisał:

Ale żeby mieć darmową grę, to się pewnie trzeba skupić na samym farmieniu?


Nie trzeba. Są sposoby by takie pieniądze spokojnie zarabiać nie poświęcając im większości czasu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 13:23, Fumiko napisał:

Mnie rozłożyła na łopatki reakcja gości z CCP na informację co Goonsi planują.

W skrócie: "To będzie k***a piękne!" :D


Nic dziwnego. EVE to MMO doskonałe, które dosłownie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 10:48, MacFlay napisał:

Mam pytanie, czy 14 dniowy trial może zostać przedłużony PLEXem [...]


Może, nie ma z tym problemów. Swoją drogą jeśli ktoś chce 21 trial niech pisze, znajdzie się ktoś kto pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem w końcu wypróbować EVE. Ściągnąłem ze strony plik z instalatorem, ściągnęło się niecałe 5 giga i tyle. Grę mogę włączyć bez problem, za pierwszym razem dociągnęło jeszcze kilka mega, czy to przypadkiem nie za mało? I druga sprawa, już kiedyś stworzyłem konto z trialem, ale grałem tylko niecałą godzinę, a później jakoś nie było już okazji. Czy mogę na tym samym koncie stworzyć swojego rodzaju subkonto z drugim trialem, czy muszę zakładać nowe? Tak czy inaczej, byłbym zainteresowany 21-dniowym trialem, jeżeli ktoś ma ochotę się podzielić, to z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 17:57, LelandGaunt napisał:

Postanowiłem w końcu wypróbować EVE. Ściągnąłem ze strony plik z instalatorem, ściągnęło
się niecałe 5 giga i tyle. Grę mogę włączyć bez problem, za pierwszym razem dociągnęło
jeszcze kilka mega, czy to przypadkiem nie za mało?


Jeżeli gra działa to jest OK:)

Dnia 30.04.2012 o 17:57, LelandGaunt napisał:

I druga sprawa, już kiedyś stworzyłem
konto z trialem, ale grałem tylko niecałą godzinę, a później jakoś nie było już okazji.
Czy mogę na tym samym koncie stworzyć swojego rodzaju subkonto z drugim trialem, czy
muszę zakładać nowe?


Nowe. Staremu minął termin przydatności, że tak powiem. Owszem zadziała, ale tylko jak opłacisz konto (plex lub cash). Triala na tym koncie juz nie powtórzysz.

Dnia 30.04.2012 o 17:57, LelandGaunt napisał:

Tak czy inaczej, byłbym zainteresowany 21-dniowym trialem, jeżeli
ktoś ma ochotę się podzielić, to z góry dziękuję.


Potrzebny mail Twój do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy bez EVE za mną - patrząc na to co się dzieje nie odczuwam zbytniej tęsknoty ;)

Akcja w Jita może i interesująca, ale bądźmy szczerzy - kto znający to community i mechanikę gry wątpił, ze takie cos sie wydarzy? Było pewne, że predzej czy później taka sytuacja będzie miała miejsce. Od czasu pierwszych pirackich eventów wiedziało o tym CCP - i trochę czasu zajęło im rozgryzienie tego jak na to reagować (choćby devowie z godmode eliminujący gate-camp graczy). Wprowadzenie takich mechanizmów jak CONCORD, działa na bramach, podziału na security rating systemów, wreszcie największe utrudnienie czyli niemożnośc korzystania z cyno w high secu - to wszystko zabezpiecza świat EVE przed tym co kiedyś pewnie i tak nastąpi czyli próbą zaatakowania high secu, przez siedzących w 0.0. Na razie jesteśmy od tego bardzo daleko i carebear''y w Motsu lub Penirgman mogą spac spokojnie z włączonym macro, ale chyba uczyniono w ich stronę kolejny krok. No i jest to świetny przykład na to, co należy rozumieć jako wywieranie wpływu na świat gry przez gracza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostało więc nic innego jak założenie nowego maila, trudno. Jokermmomail@gmail.com - wielkie dzięki i czekam na zaproszenie. Niewykluczone, że zdecyduję się na zakup pełnej gry, więc możesz spodziewać się jakichś bonusów pewnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 13:23, Dux napisał:

Zaproszenie poszło. Daj znać, jakby listonosz nawalił :P


Doszło szybko i bez problemów. Pograłem już trochę, dorobiłem się już czterech statków nawet, zobaczymy jak to dalej będzie. I mam jedno pytanie dotyczące tworzenia postaci: czy wybór szkoły i przodków ma jakiś wpływ na grę? Jakimś cudem przeklikałem ten wybór, a nie chciałbym, żeby się potem okazało, że coś przez to straciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 23:40, LelandGaunt napisał:

Doszło szybko i bez problemów. Pograłem już trochę, dorobiłem się już czterech statków
nawet, zobaczymy jak to dalej będzie. I mam jedno pytanie dotyczące tworzenia postaci:
czy wybór szkoły i przodków ma jakiś wpływ na grę? Jakimś cudem przeklikałem ten wybór,
a nie chciałbym, żeby się potem okazało, że coś przez to straciłem.


Nie. kiedys ponoć tak było. Ale skończyło sie na przełomie wiosny i lata 2009. Odtąd rasy sa tylko swego rodzaju ozdoba. Wszyscy mogą wszystkim latać (oczywiście o ile wyucza sie danej umiejętnosci) i nikt nie ma przewagi w tym czy tamtym (jako postać nie mylic ze statkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem, żeby sprawdzić co to jest to EVE Online.

Jakby ktoś mógł dać triala 21 dniowego byłoby fajnie: piotrbov(małpka)gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 23:15, Piotrbov napisał:

Tak sobie pomyślałem, żeby sprawdzić co to jest to EVE Online.

Jakby ktoś mógł dać triala 21 dniowego byłoby fajnie: piotrbov(małpka)gmail.com


Poszło zaproszenie, jakbyś miał jakieś pytania na początek możesz łapać mnie w grze. Mój nick to - Kaptyn Ded

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować