Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Tak na prawdę to wnerwiają mnie problemy techniczne z WoW, w moim przypadku akurat problemy z patch''owaniem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie mam Factions, więc sie nie wypowiem, a na Evencie grałem Rt (nie badzo go rozumiałem, ale podobał mi sie :P). Mogę tylko powiedzieć, że na pvp A jest klasą bardzo mało wytrzymałą, potrafi zrobić trochę zamieszania, ale trzeba dwóch monków, żeby go utrzymać przy życiu. Z jednym monkiem A nie ma długiego życia, co już wiele razy sprawdziłem. Ale faktem jest, że dobry A potrafi nieźle namieszać- ostatnio grałem z takim- rozdawał krwawienie, przerywał skille, a monki cały czas go leczyły, był naprawdę wnerwiający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 04:40, Gosu napisał:

Postanowilem zagrac sobie Assasinem i musze stwierdzic ze ta postac jest nie dopracowana wrecz
smieszna...mam 20 lv i moby na tym samym poziomie zabijaja mnie 2 strzalami (...)


Ponieważ to nie jest postać "tankująca", ani tym bardziej szarżująca na wroga, kiedy ludzie zrozumieją, że tak może tylko wojownik? Assasin zaczyna walkę, gdy reszta drużyny już zaggrowała mobki. I to też nie jest ciągłe walenie wrogów, ot dobiegnięcie/teleportacja do wrogiego monka/mesa/ele, wbicie mu combo, zakończenie całości zwykłymi atakami i teleportacje z powrotem do drużyny, tam co najwyżej można pomagać teamowi bronić się. A po odnowieniu skilli następny "trudno dostępny" wróg. Zresztą zależy to też od armoru, ja nie mam najlepszego, ale na razie mam 55armor + 15 while attackng = 70 armor przy wyprowadzaniu comba i walce, a jeżeli dobrze pamiętam to może on mieć 70ar + 15 in attack co daje armor 85 w czasie ataku, niewiele mniejszy od Warka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Nie jestem obeznany w grach mmorpg, ale zamierzam kupić gw:f. To będzie moja pierwsza gra tego typu. Jednak chciałbym najpierw dowiedzieć się kilku rzeczy. Czy te dwie nowe profesje będą jedynymi dostępnymi w dodatku, czy będą też te z wersji podstawowej. I to samo jeśli chodzi o te 50 nowych map, nowe umiejętności i potwory.
I jeszcze jedno pytanie jakie trzeba mieć łącze, aby w miarę dało się grać i aby nie psuło to przyjemności związanej z grą. Czy względem innych gier wymagane łącze jest wygórowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 15:50, miszehu napisał:

Czy te dwie nowe profesje będą
jedynymi dostępnymi w dodatku, czy będą też te z wersji podstawowej. I to samo jeśli chodzi
o te 50 nowych map, nowe umiejętności i potwory.


Bedziesz miał tylko Rytualiste i Assasina, cały kontynent Cantha bez profesji i kontynentu ze zwykłego GW.

Dnia 11.05.2006 o 15:50, miszehu napisał:

I jeszcze jedno pytanie jakie trzeba mieć łącze, aby w miarę dało się grać i aby nie psuło
to przyjemności związanej z grą. Czy względem innych gier wymagane łącze jest wygórowane?


Wystarczy łącze 55kb/s :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zakupisz GW:F to będziesz miał tylko kampanie z Faction.
Tak Nowe i stre profesje są dostępne w GW:F
JA mam neostrade 512 i mi to śmiga, że hej myśle, że takie podstawowe minimum to 128 kb/s :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 15:57, graczomaniak napisał:

Stare profesje są dostępne w Factions?! Hmmm.czyżby mi sie pomyliło??:)

A bo ja wiem wziołem sobie ładnego monka zrobiłem :P i jest do wyboru Monk z Tyri lub z Canthi i zupełnie inaczej Ci bohaterowie wyglądają z tej kampani Factions :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mając samo Guild Wars Factions ma się dostęp do wszystkich 8 klas (Monk, Warrior, Necromance, Elementalist, Mesmer, Ranger, Ritualist i Assassin). Za to skille będziesz miał chyba tylko niektóre ze zwykłego GW + wszystkie z Factions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 16:09, graczomaniak napisał:

Taaak. Teraz wiem, że w Factions sa stare profesje.:)

Nawet gratis Monk ma nowszej klasy skile które lepiej leczą kolegów na GvG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim :)
W sumie to zastanawiam się, czy nie kupić czasami podstawki, ale tak się już napaliłem na EK Factions, że chyba nie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 22:32, Arkadiusz napisał:

> Wiecie moze gdzie po polsku jest baza qestuf do Fa Imapki do Fa bo na www.guildwars.pl
jeszcze
> niema:(

http://guildwiki.org [angielski, work in progres ale juz duzo jest]


O qrcze nie wiedzialem ze jest guildwars wikpideia:) thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że trzecia część Guild Wars będzie zrobiona na styl północnej Afryki :)
W sumie będą już trzy kotynenty różniące się kulturowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 08:52, Budo napisał:

dobry A potrafi
nieźle namieszać- ostatnio grałem z takim- rozdawał krwawienie, przerywał skille, a monki cały
czas go leczyły, był naprawdę wnerwiający.


A jak się jeszcze wykorzysta niektóre skille mesa, tkaie jak epidemic np (roznosi wszystkie stany z jednego wroga na pobliskich) to naprawdę może zrobić niezle zamieszanie (chociaż wtredy ratuje martyr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 14:38, DragonLord napisał:

> Postanowilem zagrac sobie Assasinem i musze stwierdzic ze ta postac jest nie dopracowana
wrecz
> smieszna...mam 20 lv i moby na tym samym poziomie zabijaja mnie 2 strzalami (...)

Ponieważ to nie jest postać "tankująca", ani tym bardziej szarżująca na wroga, kiedy ludzie
zrozumieją, że tak może tylko wojownik?

]
Ty nie ucz ojca dzieci robic :) bo ja doskonale o tym wiem i czekam az druzyna zacznie walke szukam jakiegos pojedynczego przeciwnika na tylach lub dobijam kogos ale nie zmienia to faktu ze assasin powinien miec wieksza wytrzymalosc.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2006 o 19:17, Gosu napisał:

Ty nie ucz ojca dzieci robic :) bo ja doskonale o tym wiem i czekam az druzyna zacznie walke
szukam jakiegos pojedynczego przeciwnika na tylach lub dobijam kogos ale nie zmienia to faktu
ze assasin powinien miec wieksza wytrzymalosc.


Szkoda, że niektórzy tak właśnie grają.. a potem sie dziwią, co ten ass taki beznadziejny, przecież uderzył gościa sztyletem, a ten go zabił ;]
Można wiedzieć, jakie są zbroje assasina i ile ma hp i many?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to też nie jest ciągłe walenie wrogów, ot dobiegnięcie/teleportacja do wrogiego monka/mesa/ele,

Dnia 11.05.2006 o 14:38, DragonLord napisał:

wbicie mu combo, zakończenie całości zwykłymi atakami i teleportacje z powrotem do drużyny,
tam co najwyżej można pomagać teamowi bronić się.


Teleportacja do druzyny ? jakim skilem? bo chyba go pominalem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2006 o 19:19, Budo napisał:

Szkoda, że niektórzy tak właśnie grają.. a potem sie dziwią, co ten ass taki beznadziejny,
przecież uderzył gościa sztyletem, a ten go zabił ;]
Można wiedzieć, jakie są zbroje assasina i ile ma hp i many?


Ja mam slaba zbroje niepamietam jaka...wiem ze mam 500 hp i 28 many na 20 lv...ale poznije to sie zmieni jak wpakuje pewne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować