Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Akurat minipety do HoMa już mam, zostały bronie i armory, a strzelam że tą tarczę nie tak łatwo znaleźć. :D Ale dzięki za ofertę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rozważam zagranie paraskiem. Zawsze chciałem nim pograć, ale zawsze tak jakoś kasowałem postać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 19:19, Sigu napisał:

Ostatnio rozważam zagranie paraskiem. Zawsze chciałem nim pograć, ale zawsze tak jakoś
kasowałem postać :P

Jak chcesz req 9 commands to łap mnie przez gg, za ''friko''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 21:43, IlMOD napisał:

Czy ktoś wie ile tak mniej więcej czeka się na odpowiedź od NCsoftu?

To zależy... Ostatnio, gdy prosiłem ich o odzyskanie passów do konta ncsoft, dostałem odpowiedź od nich już wieczorem tego samego dnia, co wysłałem maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 22:47, Varo napisał:

> Czy ktoś wie ile tak mniej więcej czeka się na odpowiedź od NCsoftu?
To zależy... Ostatnio, gdy prosiłem ich o odzyskanie passów do konta ncsoft, dostałem
odpowiedź od nich już wieczorem tego samego dnia, co wysłałem maila.


No właśnie w tej samej sprawie pisałem. Z tym, że miesiąc temu mnie zignorowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 21:43, IlMOD napisał:

Czy ktoś wie ile tak mniej więcej czeka się na odpowiedź od NCsoftu?


Też czekałem jeden dzień z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 23:01, IlMOD napisał:

No właśnie w tej samej sprawie pisałem. Z tym, że miesiąc temu mnie zignorowali...

Kwestia na kogo trafi się.
Guild Wars nie posiada ustalonego podziału na zakres prac odpowiednich kontynentów. Tak więc jak jesteś z USA i piszesz do supportu, możesz trafić na przedstawiciela z Europy. W drugą stronę tak samo działa. Innymi słowem - bierzesz udział w ruletce.

Nie wiem jak wygląda sytuacja obecnie, jednak kiedyś działanie supportu wyglądało tak: NA>EU
W Ameryce twoją pracą zajmują się szybko i sprawnie, bez zbędnych pierdół.
Na Starym Kontynencie współpraca wygląda z goła inaczej - potrafią o robocie zapomnieć bądź skończyć ją po miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 22:13, miecio1996 napisał:

Witam jaka prędkość internetu minimalna jest potrzebna do tej gry aby chodzila wmiare
normalnie ??

Ja kiedyś płynnie grałem na 126kb/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimalna? Gra może chodzić na kablu 126 kb/s a ciąć się na 100 mb/s radiowce. Liczy się nie tyle prędkość co jakość połączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 22:13, miecio1996 napisał:

Witam jaka prędkość internetu minimalna jest potrzebna do tej gry aby chodzila wmiare
normalnie ??

U mnie gra w trybie PVE działała doskonale przy prędkości uwaga 32 kbits/s gdy dostawca internetu zablokował mi transfery za spóźnioną fakturę, ale pingi miałam mimo wszystko dobre tj.35- 60 ms . natomiast w PVP na arenach, albo gdziekolwiek tam gdzie było dużo innych graczy nie dało się grać.

Tak jak piszą inni 126 kilo powinno wystarczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam problemik. Brakuje mi dosłownie 0,1 do 100% mapy w Canthcie. TextMod pokazuje mi kilka miejsc, gdzie mam nieodkryte, lecz jak się tam dostać. Sztuczka z Eredon Terrace zrobiona.

20120421191452

20120421191531

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym obrazku w misji IS musisz dać się teleportować przez Shiro, czyli on powinien Cię z teleportować do zwykle niedostępnego miejsca na mapie i powinieneś dać radę wtedy tam z mapować, szczegółów już nie pamiętam jak to należy robić aby była na to większa szansa, ale chyba na wiki powinien być o tym artykuł. Obszar przy DT to chyba powinieneś radę z outposta przynajmniej jego część odkryć, jak to nie da rady to lepiej się poprzytulaj do ścian podczas misji Vizunah Square. Reszta na tym obrazku i na następnym to też po prostu potrzebne jest dokładniejsze przytulanie się do ścian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zapomniałem dodać, że u Shiro to już próbowałem i tam zostało, a przytulałem się mocno.
Co do DT to się nie ma, bo DT, bo jak sie wchodzi to ma się inną mapę i jego obszar nie jest zaliczany.
A w innych obszarach dokładnie się przytulałem.

No cóż spróbuje to Vizunah zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 19:33, Piotrbov napisał:

Właśnie zapomniałem dodać, że u Shiro to już próbowałem i tam zostało, a przytulałem
się mocno.


Szkoda, że wczesniej nie pokazałeś screenów. Ten fragment misji Shiro można zmapować bez przenoszenie przez niego, Wystarczy pobiegac ignorując go.
Koło Dragon Throat można zmapowac wychodząc na Shadow Passage i cofając się pod portal, ale powoli.

Ten drugi fragment (Boreas) można zmapować z outposta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,
nim wyjdzie GW2, wziąwszy pod uwagę wszystko co do tej pory przeczytałem na temat mechaniki gry, bardzo mi się podoba i chyba byłbym skłonny w nią zainwestować, ale najpierw chciałbym poznać historię z GW1 i tu pojawia się problem.
Bo zobaczyłem, że gra ma 3 dodatki, ale działające samodzielnie i... no właśnie, jak zacząć, żeby poznać historię w całości i chronologicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie problemu z chronologią. Jak napisałeś, trzy kampanie to oddzielne historie, akcja dzieje się na trzech kontynentach (bardzo, bardzo ogólnikowo: coś na kształt Europy, Azji i Afryki). Dopiero dodatek odrobinę nawiązuje do historii z pierwszej kampanii (Prophecies), ale przenieść się można do niego z każdej innej części.
I to do tego dodatku nawiązuje przede wszystkim GW2.
Kolejność jest więc praktycznie dowolna - możesz kupić GW Trilogy + dodatek, stworzyć postać i przejść ten ostatni, potem robiąc przebieżkę przez każdą kampanię. Polecam takie rozwiązanie - Prophecies jest proste, z EotN będziesz miał herosów (postacie sterowane przez AI z wymienialnymi skillami i ekwipunkiem), więc bez trudu sobie poradzisz.
Brać, nie zastanawiać się - za sto złotych dostajesz zabawy na setki godzin (jak się sprężysz, to wymaksujesz wszystko dla bonusów do GW2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować