Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Zwiewanie w trudnych momentach kiedy np.większośćgryzie glebe jest raczej wskazana.Po co bez sensu ginąć i od nowa misje robić?

Azarathel->nie mylisz sie,ale też nie masz całkiem racji.Np.moją wojaczką nieczęsto gine dzięki temu,że mam sprint.
Rangerka też nie zbiera batów,bo ma Dodge i Whirling Defence.Rytka ma dobre leczenie itd.Nawet jeśli jesteś doświadczony to możesz łatwo zginąć,grając z rusherami.Apropos przeżycia-kiedyś szedłem z henchami w GWF.Byłem jako mm.Napadło moją ekipe z 13 Jade Brotherhood leszczy.6 henchów gryzło trawe,ale i tak wygrałem bitwe,bo miałem dużo minionów,które zastąpiły straconych :>

Qrczak->zdawało mi sie,że już są ostateczne wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 20:02, qrczak90 napisał:

Taa? To spróbuj zrobić Savior of the Kurzicks mając mniej niż 25k (słownie: dwadzieścia
pięć tysięcy
) śmierci :P

Hmmm, Myślisz? Może i masz rację. Ale i tak będę się starał zejść poniżej tej liczby. :)

Dnia 01.04.2007 o 20:02, qrczak90 napisał:

Czasami unikniesz frustracji, jeśli po prostu zginiesz, wskrzesisz się przy kapliczce i od nowa...

No cóż. Ale ja się dobrze bawię jak przeżyję i jeszcze dokopię. :)

Dnia 01.04.2007 o 20:02, qrczak90 napisał:

Samych questów w pre wystarcza chyba max na 15 level, więc jeśli ktoś chce zrobić
Defender of Ascalon to MUSI robić death levelling.

No, to nie jest akurat zbyt dobre. Naprawdę nie ma w pre nigdzie takich ciężkich stworków, żeby uzupełnić braki XP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 21:03, Cafel napisał:

-Czy moja drużyna (zarówno bohaterowie jak i inni gracze) może się składać z więcej niż 4 osób?


Tutaj moi przedmówcy nie wzięli pod uwagę misji elitarnych, w których to są drużyny 12 osobowe, tak samo jak w AB, gdzie są 3 teamy po 4 osoby.

Dnia 01.04.2007 o 21:03, Cafel napisał:

-Jak mogę się przenosić między dwoma kontynentami (posiadam dodatki nightfall i factions)


Powiedz, w którym kierunku podróż Cię dokładnie interesuje, bo dużo pisania jest we wszystkie strony :P

@Jarzy
No i jeszcze mnie w błąd wprowadzałeś :P Tak mi się właśnie coś zdawało, że źle pisałeś, bo jakiś czas po Twoim poście sobie oglądałem na żywo mecz EW-iPod (ćwierćfinał) :P Finał jest zaplanowany na 19UTC - nie mam pojęcia co to za strefa czasowa xD Ale wyniki będą lada chwila. Tutaj stronki:
http://www.guildwars.com/competitive/funseason/celestialtournament.php
http://gw.gamewikis.org/wiki/Celestial_Tournament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie podkładasz się mobom żeby one zdobywały wyższe lvl''e.Potem jak som wystarczająco silne(np.20lvl)to po kolei je zabijasz.Jak masz 20 lvl to sie nie opłaca chyba zabijanie mobków na 2...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 22:30, DEViANCE napisał:

Na razie eF 1:1 EW. Czekam na trzecią walkę :D Za chwilę na Obsie będzie.


No i mamy zwycięzcę Xunlai Celestial Tournament. Panie i panowie: HAIL TO TEAM EVERFROST :) Zaraz sprawdzę, ile miksturek wygrałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i eF wygralo 3 walką. Mają gold cape, a EW musi się zadowolić silver ;] Pewnie dużo osób ogladało walkę, toteż nawet nie muszę jej opisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa, stawiałem w Xunlai na finał EW vs. iQ. To by było starcie tytanów, niestety okazało się, że eF zmiotło wszystkich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech to!Ja ich stawaiłem na 6miejscu :/ Ciekawe ile flaszek wyląduje w mojej kieszeni?Szczerze powiedziawszy to o TE pierwszy raz słysze.
Już niedłuygo będe w domciu a wtedy ponabijam sobie baltazary na Zaishen i Zaishen Elite i odblokuje skille mesmerskie :D Może za wiele baltazaró nie zbiore,ale chociaż unikne frustracji z przegrywanych ciągle walk w normalnych trybach PvP :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za eF i EW mam 6pkt, bo tych pierwszych stawiałem na drugim miejscu, a EW na trzecim (czyli 2*3pkt). Co do innych, to nie wiem, na pewno za iPodów dostanę 2pkt, i za coś jeszcze na pewno, więc 10pkt (3 syropki) mam w kieszeni :)
Co do mesmera, to chciałbym sobie zrobić, ale slotów brakuje :( Trzeba będzie poczekać na GWEN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 22:05, Olamagato napisał:

No, to nie jest akurat zbyt dobre. Naprawdę nie ma w pre nigdzie takich ciężkich stworków,
żeby uzupełnić braki XP?


Mówimy o pre, tam charry bossy mają bodajże 10 poziom. Jak chcesz zdobyć 20 w pre (tytuł Defender of Ascalon) to musisz użyć death levelingu. Ale to metoda dla wariatów. Co do śmierci0 jak nie robisz survivora to powinno Ci to wisieć i powiewać, liczba śmierci w zasadzie nie świadczy o niczym- ani o tym że jesteś dobry, ani o tym że słaby, ani o tym co robisz, gdzie grasz ani o niczym innym, wiec to czysto teoretyczne rozważania, ale dla mnie im wyższa /deaths tym większy respekt dla gracza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ile ustawić kwotę startową aukcji na guru za złotego stormbowa o takich statach jak poniżej?
Wiem, że daleko mu do perfecta, ale może chociaż kilka k się zarobi :)

20070402003020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 00:30, walgierz napisał:

Na ile ustawić kwotę startową aukcji na guru za złotego stormbowa o takich statach jak poniżej?
Wiem, że daleko mu do perfecta, ale może chociaż kilka k się zarobi :)


O.o kilka k? sorry ale tego storm bowa do mercha bym dal... a jesli juz chcesz naprawde sprzedac to cena wywoławcza 2k... choc i tak pewnie i to za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 00:30, walgierz napisał:

Na ile ustawić kwotę startową aukcji na guru za złotego stormbowa o takich statach jak poniżej?
Wiem, że daleko mu do perfecta, ale może chociaż kilka k się zarobi :)

Nie sprzedasz go,bo to szjas totalny jest!Lepiej do mercha go daj.Łuk bez bonusa do obrażeń inie ma siły przebicia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam kilka pytan: 1. jak ktos pisze zeby zobaczyc ile cos koszuje na guru to mam zobaczyc na aukcjach?
2. jak cos wystawic na tej aukcji? 3. jesli juz wystawie przedmiot i ktos go wylicytuje to co potem robic (gdy aukcja zakonczy sie poodzeniem) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 11:45, Tovaries napisał:

mam kilka pytan: 1. jak ktos pisze zeby zobaczyc ile cos koszuje na guru to mam zobaczyc na
aukcjach?

Na cenniku gwguru (trade forum --> price check), potem na ich aukcjach. Pamiętaj, że na aukcjach masz lepsze spojrzenie, jako, żen iektóre cenniki są nieaktualizowane (Kuunavang szacowana na 90k, rofl).

Dnia 02.04.2007 o 11:45, Tovaries napisał:

2. jak cos wystawic na tej aukcji?

Rejestracja (dowolna nazwa i email) i będziesz mógł przedmioty wystawiać, jak tylko się zalogujesz.

Dnia 02.04.2007 o 11:45, Tovaries napisał:

3. jesli juz wystawie przedmiot i ktos go wylicytuje to
co potem robic (gdy aukcja zakonczy sie poodzeniem) ?

Dostaniesz mail z IGN tego gościa, albo wpisujesz go do friendsów i czekasz, aż się pojawi, albo wysyłasz mu mail i umawiasz się na określoną godziną (pamiętaj o zmianach czasowych). Potem jest jeszcze opcja Leave Feedback w opcjach kontrolnych panelu, jak udało Ci się z nim spotkać i sprzedać przedmiot za cenę, jaką wylicytował dajesz mu +1, a on tobie też. Jak Cię unika i nie odpowiada na mail dajesz mu -1 (rzadko się zdarza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto z was był kiedyś w GODS? Bo nam każą teraz oddwać 5k dziennie frakcji...i trohcę ciężko nam to idzie ,ale naszczęście Cvalonu jeszcze nie straciliśmy(Nasz sojusz ma Cavalon).
PS. Dziś zacząłem na AB Monkiem, całkiem NIE najgorzej. jakieś rady dla Monka Ab (Healer too ma być) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5k dziennie to ciężko? Przecież to minimum w tych "poważniejszych" aliansach.

Byłem swego czasu w jednej z gildii sojuszu Braveheart World Xi, niestety atmosfera tam panująca (i nie chodzi o tłuczenie factionów) zdecydowanie odrzuciła mnie od tego typu maszynek do nabijania punktów. Teraz jestem wolnym strzelcem w jednoosobowej gildii i świetnie mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować