Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Mam poważny problem, nie potrawie przejsc jednego questa, jest to pierwsza tarcza na pustyni, gdzie trzeba przenosic 3 kryształy do jakiegos ducha. Nawet próbowałem ta misje robic z zywimy graczami, ale nie da rady. Ma ktos moze jaka dobra taktyke do tej misji, bo jestem w martwym punkcie. Prosze o pomoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 10:21, Nadrill napisał:

> Tak mnie naszło czy lokacje z menu startowego są gdzieś dostępne w grze? Obecna z GW:EN,
poprzednia
> z NF i jeszcze wcześniejsze z Factions i Prophecies? Pierwszych dwóch nawet nie widziałem,

> więc jakby ktoś miał zdjątko, to chętnie rzuciłbym okiem.

http://gw.gamewikis.org/wiki/Character_selection_screen

Proszę cię bardzo.



Naj naj jest to z Faction, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam Nf ale nie mam jeszcze dostępu do Vabbi gdzie najłatwiej zdobyć dużo forsy (wyfarmić) tak z 20 tysięcy (moja postać ma 20 lvl)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 10:51, HumanGhost napisał:

Pomocne byłoby odkrycie jaka to profesja. ;D

Derwisz/ Elementalista (Ale z Elementalisty to tylko nazwe a sama postać to praktycznie tylko derwisz nastawiony na walkę kosą.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 10:41, Buhahahahaha napisał:

Ja tam za pierwszym razem zrobiłem Raisu na mastera.... ale nie mogę zrobić na mastera Eternal
Grove :/

Gdy dawno temu szedłem wojaczką w Raisu(z rok temu)też bez problemu zrobiłem Raisu na mastera.Spróbuj teraz sie wyrobić.Eternal Gorve jest niesamowicie łatwy!Bierzesz prrzynajmniej jednego żywego gracza i chociaż jeden z Was ma MM herosa w ekipie.Dzielice sie na 2 ekipy i w każddej musi być mnich.Na początku gdy idą grupki luxonów to walisz najpierw po żółwiach a potem dobijasz eskorte.Gddy atakują afflicted to po 4 osoby bronią każddej bramy.Pamiętaj,że jak pogadasz z Jaggernautem to będzie szedł za Tobą i pomagał w walce.Prościzna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 10:43, Buhahahahaha napisał:

> > Tak mnie naszło czy lokacje z menu startowego są gdzieś dostępne w grze? Obecna z
GW:EN,
> poprzednia
> > z NF i jeszcze wcześniejsze z Factions i Prophecies? Pierwszych dwóch nawet nie widziałem,

>
> > więc jakby ktoś miał zdjątko, to chętnie rzuciłbym okiem.
>
> http://gw.gamewikis.org/wiki/Character_selection_screen
>
> Proszę cię bardzo.


Naj naj jest to z Faction, czyż nie?


Nie. Przez długi okres czasu posiadałem słabiutkiego kompa, i wszystko wyglądało beznadziejnie. Dopiero póxniej miałem nowego i shadery ukazały mi piękną wodę. Jednak szybko wyszedł Nightfall... i jego ekran mi się podoba najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 11:10, Outlander-pro napisał:

No, moja paczuszka jest już w drodze do mnie :D
Heh, trzeba poczekać jeszcze te 2 dni, 21h,43 min, 6 sek


Czyżby po Sneek Peak Weekendzie udzielił Ci się tryb "no-life Mode On"? :f

Choć ja podobnie czekam na piątek :P Wiadomo już, czy od rana będzie aktywne GW:EN, czy też dopiero od wieczora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czyżby po Sneek Peak Weekendzie udzielił Ci się tryb "no-life Mode On"? :f
Po moim "no-lifie" w weekend zdecydowałem, że poczekam z kupnem GW:EN <po co ja kupowałem Factions!?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem uprzedzić kolejne posty z informacjami, że ktoś ma GWEN, albo jeszcze czeka. Prawdę mówiąc niekoniecznie to wszystkich interesuje, więc nie róbmy spamu w tym wątku plz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gram wojownikiem/elementalistą w kampanii Prophecies i srasznie ciężko zdobyć mi więcej kasy lub złote itemy, o zielonych już nie wspominając (żadnego jeszcze nie miałem). Czy jest jakiś sprawdzony sposób jak w miarę szybko można się wzbogacić i miejsce, gdzie wypada wiele przedmiotów dla woja? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 11:29, bartek_kawa napisał:

>Czyżby po Sneek Peak Weekendzie udzielił Ci się tryb "no-life Mode On"? :f
Po moim "no-lifie" w weekend zdecydowałem, że poczekam z kupnem GW:EN <po co ja kupowałem
Factions!?>


Zawsze Factions można na później odłożyć :P No chyba,że funduszy brak, wtedy to już inaczej wygląda i też sie pytam: po co kupowałeś te Factions?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować