Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Factions to jest dla mnie za któtkie. Ogólnie to narazie tylko uznanie w bijam u Kurzickow :D. Ale teraz swą postacią gram w NF, a do FC pojde pozniej :D
Dzięki wszystkim za porady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Czy polecacie grę zabójcą i jeśli tak, to dla kogo? Bo mesmer jest ok, ale szukam czegoś bardziej żywego, a warrior to nie klasa dl a mnie, więc o assku pomyślałem...
Aha, czy w tej klasie są elementy skradania?
Z góry dzięki za rozbudowaną odpowiedź.

Miłej nocki.
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 23:20, Mr.M napisał:

Mam pytanie: Czy polecacie grę zabójcą i jeśli tak, to dla kogo? Bo mesmer jest ok, ale
szukam czegoś bardziej żywego, a warrior to nie klasa dl a mnie, więc o assku pomyślałem...
Aha, czy w tej klasie są elementy skradania?
Z góry dzięki za rozbudowaną odpowiedź.

Miłej nocki.
Mr.M


Ja tam polecam granie zabójcą, może on łazić z kosą i dzięki ok. 75% szansy na criticala w ataku może zadawać b. duże obrażenia (tak samo z łukiem+Barrage+keen arrow). Oczywiście może także robić comba sztyletami, aplikować sporo przypadłości (najwięcej przypadłości w jednym combie to: okulawienie, trucizna, głeboka rana i krwawienie, a jest jeszcze taki skill który zadaje spore obrażenia jeśli cel jest zatruty więc łatwo zadać sporo obrażeń w czasie jednego comba). Zabójca może również stać w pierwszej lini dzięki critical defence, który daje 75% szansy na zablokowanie ataku, jednak może być stale odnawialny (trza uważać na tych, którzy zadają obrażenia nie-fizyczne, bo zabójca chyba mam najsłabszy pancerz). Najgorzej jest jeżeli jakiś mes sie do ciebie przyczepi i zacznie ci usuwać energię i spami z empathy- wtedy to trzeba uciekać. Ogólnie polecam asska. Jakbyć tam potrzebował więcej wskazówek w graniu nim to napisz w grze do Aielm Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2008 o 23:20, Mr.M napisał:

Aha, czy w tej klasie są elementy skradania?


Elementy skradania ? Grałeś już wcześniej w GW ? Jeśli tak to wiesz chyba że jak wejdziesz w aggro to załatwia sprawę i skradać się nie da. Ew. zabójca ma takie skille że teleportuje się do przeciwnika by szybko się do niego dostać i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2008 o 13:27, Outlander-pro napisał:


Elementy skradania ? Grałeś już wcześniej w GW ?


Tak ;-P

Dnia 16.05.2008 o 13:27, Outlander-pro napisał:

Jeśli tak to wiesz chyba że jak wejdziesz
w aggro to załatwia sprawę i skradać się nie da.

A no racja, po prostu znajomy mi mówił takie cuda, a myślałem, że to bzdura, wolałem spytać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2008 o 23:32, Buhahahahaha napisał:


Ja tam polecam granie zabójcą


Ok, dzięki, spróbuję...
A jaką drugą klasę dla niego polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 14:27, Mr.M napisał:

/ciach/

Zależy jaką rolę ma spełniać Twój Assassin. Normalne PvE: Ranger lub Derwisz. Farm: stanowczo Ele.
BTW: nie dało się zadać tego pytania we wcześniejszym poście? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 19:46, walgierz napisał:

> Zapytam jeszcze raz: Skąd mogę ściągnąć triala GW?

Nie ma czegoś takiego. Są tylko klucze trialowe, ale nigdzie ich nie znajdziesz. Co najwyżej
ktoś, kto dostał taki klucz przy zakupie może Ci go odstąpić.


Mogę umieścić listę kluczy trialowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 14:30, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Zależy jaką rolę ma spełniać Twój Assassin. Normalne PvE: Ranger lub Derwisz. Farm: stanowczo
Ele.


To biorę R. , bo w Fc grać będę tylko :)

Dnia 16.05.2008 o 14:30, Pajonk78 napisał:

BTW: nie dało się zadać tego pytania we wcześniejszym poście? ;>


Dało się, ale wpadłem na nie już po upłynięciu czasu na edycję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 23:32, Buhahahahaha napisał:

(najwięcej przypadłości
w jednym combie to: okulawienie, trucizna, głeboka rana i krwawienie,

Najwięcej w jednym kombie aska jest: cripple, bleeding, deep wound, disease, poison i weakness :)

Dnia 15.05.2008 o 23:32, Buhahahahaha napisał:

jeszcze taki skill który zadaje spore obrażenia jeśli cel jest zatruty więc łatwo zadać sporo
obrażeń w czasie jednego comba).

??? Nic nie kojarze...

Dnia 15.05.2008 o 23:32, Buhahahahaha napisał:

(trza uważać na tych, którzy zadają obrażenia nie-fizyczne, bo zabójca chyba mam najsłabszy
pancerz).

Ma 70, czyli średni, a nie 60 czyli ''miękki'' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 15:08, lukasz11111 napisał:

Mogę umieścić listę kluczy trialowych?


Myślę, że nie ma sensu. Jak ktoś o taki klucz poprosi, to po prostu mu przekażesz jak masz. Namiary na siebie podałeś na GSie. Nie ma co zaśmiecać wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś lista przedmiotów , które mogą wypaść ze skrzyni , którą uzyskamy za gemstony? Jak jest , proszę o link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 16:46, Budep napisał:

Jest gdzieś lista przedmiotów , które mogą wypaść ze skrzyni , którą uzyskamy za gemstony?
Jak jest , proszę o link :)

h t t p : / / guildwars . wi ki a.c om /w iki /Co ff er_o f_Whi spers (usuń spacje)
Budep powiedz czy liczba określająca twój wiek przekreśla twoje szanse na używanie google i wiki? ;P 15s szukania -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 16:50, wip_01 napisał:

> Jest gdzieś lista przedmiotów , które mogą wypaść ze skrzyni , którą uzyskamy za
gemstony?
> Jak jest , proszę o link :)
h t t p : / / guildwars . wi ki a.c om /w iki /Co ff er_o f_Whi spers (usuń spacje)
Budep powiedz czy liczba określająca twój wiek przekreśla twoje szanse na używanie google
i wiki? ;P 15s szukania -.-


Ostatnio coraz częściej uzywam wiki , po prostu nie wiedziałem jak się dokładnie nazywa ta skrzynia -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 17:32, The Assassin napisał:

pytanie dnia: ile kasy może wejść do skrzyni ? ( storage )



"The maximum amount that can be deposited is 1000k (i.e. 1 million ). A character's inventory can hold a maximum of 100k"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 17:02, Budep napisał:

Ostatnio coraz częściej uzywam wiki , po prostu nie wiedziałem jak się dokładnie nazywa
ta skrzynia -.-

To można wpisać "gemstone" i wyczytać, że służą do zdobywania coffer of whispers :p

@The Assassin

http://wiki.guildwars.com/wiki/Storage <<< tu pisze, że 1000k w skrzyni a 100k na postaci. Wiki nie gryzie... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 16:43, Matir007 napisał:

Najwięcej w jednym kombie aska jest: cripple, bleeding, deep wound, disease, poison i
weakness :)

może coś przeoczyłem ale które skille powodują osłabienie i chorobę? Chodzi ci o to? http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:A/N_Deadly_Virulence ? Jeśli tak to Virulence jest necro :P A mi chodziło o czystego asska

Dnia 16.05.2008 o 16:43, Matir007 napisał:

> jeszcze taki skill który zadaje spore obrażenia jeśli cel jest zatruty więc łatwo
zadać sporo
> obrażeń w czasie jednego comba).
??? Nic nie kojarze...

http://guildwars.wikia.com/wiki/Signet_of_Toxic_Shock

Dnia 16.05.2008 o 16:43, Matir007 napisał:

> (trza uważać na tych, którzy zadają obrażenia nie-fizyczne, bo zabójca chyba mam
najsłabszy
> pancerz).
Ma 70, czyli średni, a nie 60 czyli ''miękki'' :P

Zapomniałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 Pancerze:
Pancerz Płomiennika ( 20 )
Pancerz Biesa Pustyni ( 21 )

Co z nimi zrobić?

I jak/gdzie mam zdobyc lepszy pancerz. Mam cały czas ten który dostajemy na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 19:16, lukasz11111 napisał:

Mam 2 Pancerze:
Pancerz Płomiennika ( 20 )
Pancerz Biesa Pustyni ( 21 )

Dnia 16.05.2008 o 19:16, lukasz11111 napisał:


Co z nimi zrobić?

I jak/gdzie mam zdobyc lepszy pancerz. Mam cały czas ten który dostajemy na początku.


Są to Pancerze , które dropnęły ci od moobów , po prostu je się sprzedaje u kupca. Są one nic nie warte , chyba że dropnął ci gold (napis zbroji na żółto ) , albo fiolet (zbroja na fioletowo) , to możesz zidetyfikować (zestawem do indetyfikacji) i jak będzie jakaś porządna runka ,wyciągnac ją (zestaw do odzysku surowców) i sprzedać innym , bądź u handlarza runami. Ta , ta skomplikowane to , ale w praktyce łatwe :P

Lepszy pancerz kupisz u NPC która ma w nicku [zbroje]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować