Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

>/.../

No więc tak Walgierzu drogi. Mam Prophecies i Factions, lecz w tej drugiej rusze z misjami dopiero jak skończe pierwszą. Teraz mam 1 misja w Południowych Dreszczogórach.
Elita jak widzisz jeszcze nie posiadam. :P Gdzie mogę złapac jakiegoś dobrego?
Czyli od nowa: jakie skille powyrzucac i na ich miejsce jakie wpakowac?
Czy atrybuty do siły i mieczy rozłozyc po równo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zrobiłem sobie aska do farmu na UW, bo przecież jak nie masz W/me, ele albo aska to w ogóle nie wchodź do ToA (niby mam main monka ale monk potrzebny tylko 1 i trudniej znaleźć team niż na DoA). Miałem być perma ale kolega z gildii podrzucił fajny build na solo chaos plains i fajnie ecto dropi xD Tylko mam jeden ały problem z behemotami...Jak pewnie wiecie shadow form nie działa na trapy i jedynym (?) sposobem jest przejście skillem runnowym aska (dash chyba). Tylko że mnie jakoś te 3 sekundy nie wystarczają bo albo czerń powali albo w trapa wejdę bez tej postawy. Oglądałem również jak niemiec farmił askiem HM na chaos plainsach tylko że zamiast standardowego dasha miał flame djin haste. Niestety dał skipa przy przebieganiu przez behemoty ale następna scena była już w chaos plains więc musiał to jakoś przejść. Pytam się bo 1k nie chcę marnować na testy. Czy flame djin haste też omija trapy?

Ech...takie proste pytanie a tyle opisu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 12:21, kavior15 napisał:

No więc tak Walgierzu drogi. Mam Prophecies i Factions, lecz w tej drugiej rusze z misjami dopiero jak skończe pierwszą. Teraz mam 1 misja w Południowych Dreszczogórach.

Czyli powinieneś mieć już 200 ap, co daje możliwość wpakowania po 12 w siłę i miecze i jeszcze 3 punkty na taktykę zostaną.

Dnia 01.07.2008 o 12:21, kavior15 napisał:

Elita jak widzisz jeszcze nie posiadam. :P Gdzie mogę złapac jakiegoś dobrego?

Najszybciej to http://wiki.guildwars.com/wiki/Quivering_Blade
Ale musisz kawałek przejść po Faction - nie za dużo. W połączeniu ze skille, necro http://wiki.guildwars.com/wiki/Plague_Touch daje fajny efekt.

Dnia 01.07.2008 o 12:21, kavior15 napisał:

Czyli od nowa: jakie skille powyrzucac i na ich miejsce jakie wpakowac?
1."For Great Justice!"
2.Sever Artery
3.Gash
4.Silverwing Slash
5.Final Thrust
6.Thrill of Victory
7.Death''s Charge
8.Healing Signet


1,2,3 ok
do tego elit, skill od necro (powyżej linki), Lion''s Comfort, Tiger Stance (do nabycia w Kaineng), Res signet.

To tylko propozycja, nie mówię, że to jedyna słuszna droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 13:27, LuQeMaStEr napisał:

Nie lepiej może Hundred Blades ? Da się go złapać niezbyt daleko od Wajjun. Chyba w Sunjiang District.


Szybciej można złapać lepszego Dragon Slasha, ale przecież pisał, że nie rusza fabuły Faction.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Mam 170 ap :/
To w końcu mam wybrac jako drugą profesję monka czy necro?
Może inaczej, co Ty byś wybrał? ;D
A co do Quivering_Blade to już szukałem tego bossa lecz niestety nie mogłem znaleźc, czy może jest on w jakiejś misji? Bo jeśli w quescie to go chyba zabiłem wcześniej i nie wziąłem elita. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 14:04, kavior15 napisał:

/ciach/

W takim razie na sam początek zacznij od zrobienia questów na pozostałe 30AP. Później zastanawiaj się nad tym jakiego buildu używać. Ja sam grałem "czystym" wojem i jakoś mi to na złe nie wychodziło, a Ty... graj takim buildem jaki Ci najbardziej odpowiada. To co dobre dla jednego nie musi Ci odpowiadać, prawda? Poza tym skoro w GW nie można spier... postaci rozdając źle atrybuty to eksperymentuj z różnymi ułożeniami skilli i atrybutów, a efekt, który Cię zadowoli sprawi Ci na pewno większą frajdę niż skopiowanie czyjegoś buildu i granie nim. ;)

http://guildwars.wikia.com/wiki/Quivering_Blade - wszystko jak na tacy: boss nie występuje tylko wtedy, gdy masz aktywny quest Seek out Brother Tosai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Che kupi podstawkę, ale nie wiem czy ta gra( podstawka + dodatki) jest aż tak dobra. Po pierwsze grafika, czy jest dobra. Po drugie czy zawsze musze chodzić z jakimiś "grupami", tzn. czy to chodzi o to że z kumplem umawiasz się na 16.30 i gracie czy każdy włącza kiewdy chce i po chwili znajduje sobie grupę. Po tzecie czy ta gra polega na sławnym expieniu a la tibia czy przedstawia jakąś fajną historię( ciekawe zadania)?


Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Grafika jest na prawdę ładna, niekiedy przystaje aby popodziwiac widoki.
Większośc questów możesz wykonac sam z najemnikami, grę włączasz kiedy tylko masz ochotę i na dystrykcie amerykańskim w każdej niemal lokacji znajdziesz osoby chętne do rozpoczęcia misji. GW posiada ciekawą fabułę i wcale nie musisz expic bo większośc punktów doświadczenie otrzymujesz za wykonane zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 12:31, Don Zorro napisał:

Mam pytanie: Che kupi podstawkę, ale nie wiem czy ta gra( podstawka + dodatki) jest aż
tak dobra.

każdy w tym wątku powie Ci, że tak - jest dobra.

Dnia 02.07.2008 o 12:31, Don Zorro napisał:

Po pierwsze grafika, czy jest dobra.

grafika jest wyśmienita, czasami łapię się na tym, że zamiast walczyć z potworami staję w miejscu i oglądam widoki... biorąc pod uwagę niskie wymagania sprzętowe, grafika jest na bardzo wysokim poziomie.

Dnia 02.07.2008 o 12:31, Don Zorro napisał:

Po drugie czy zawsze musze chodzić z
jakimiś "grupami", tzn. czy to chodzi o to że z kumplem umawiasz się na 16.30 i gracie
czy każdy włącza kiewdy chce i po chwili znajduje sobie grupę.

możesz grać solo (z najemnikami sterowanymi przez komputer) lub z żywymi graczami. ze znalezieniem ludzi do gry zwykle nie ma problemu, choć niektóre obszary są bardziej zaludnione od innych. dobrze być członkiem jakiejś gildii, która pomoże w razie problemów.

Dnia 02.07.2008 o 12:31, Don Zorro napisał:

Po tzecie czy ta gra polega
na sławnym expieniu a la tibia czy przedstawia jakąś fajną historię( ciekawe zadania)?

żadnego expienia nie ma. dobicie do maksymalnego, 20 poziomu zajmuje doświadczonemu graczowi kilka-kilkanaście godzin bezstresowej powolnej gry. żółtodzioby dobijają do 20 po kilku dniach i mają już spokój z wbijaniem leveli.

Dnia 02.07.2008 o 12:31, Don Zorro napisał:


Proszę o odpowiedź



edit.
nie ma klikaniny, atakuje się automatycznie, wystarczy namierzyć cel. wszystko można robić klawiaturą, mnie na przykład mysz służy jedynie do obracania kamery i aktywowania umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 12:44, Don Zorro napisał:

A i jeszcze jedno: Jak się walczy, bo nie chce klikaniny "myszoł"?

Układem skilli. Klikasz na daną umiejętność ułożoną w pasku i widzisz efekty. Można też atakować bronią poprzez nakierowanie na przeciwnika i kliknięcie spacji (skrót). Ogólnie walka jest ciekawa a GW nigdy się nie nudzi ;) Mnóstwo skilli i kombinacji ich ułożenia w harmonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 12:47, Farmer Widomo napisał:

> A i jeszcze jedno: Jak się walczy, bo nie chce klikaniny "myszoł"?
Układem skilli. Klikasz na daną umiejętność ułożoną w pasku i widzisz efekty. Można też
atakować bronią poprzez nakierowanie na przeciwnika i kliknięcie spacji (skrót). Ogólnie
walka jest ciekawa a GW nigdy się nie nudzi ;) Mnóstwo skilli i kombinacji ich ułożenia
w harmonii.


No chodz o to że "świetlna machanina" z gry cabal nie przypadła mi do gustu...zobacze filmy na youtubie i może wkrótce kupię

Dzieki wam za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy druga klasa postaci jest koniecznie potrzebna?
I pozwólcie, że jeszcze raz spytam - jaką klasę postaci polecacie dla Zabójcy - tylko tym razem proszę się nie popisywać i pisać po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 15:11, balduran2 napisał:

I pozwólcie, że jeszcze raz spytam - jaką klasę postaci polecacie dla Zabójcy - tylko
tym razem proszę się nie popisywać i pisać po polsku?


Jak jeszcze nie możesz się zdecydować to weź byle, którą. Później będziesz mógł ją zmienić na dowolną inną profesje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 15:11, balduran2 napisał:

Czy druga klasa postaci jest koniecznie potrzebna?


A spróbuj skończyć kampanię BEZ profesji dodatkowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 17:15, Wiksac17 napisał:

A spróbuj skończyć kampanię BEZ profesji dodatkowej...

Chyba nie zrozumiałeś pytania tak jak trzeba było je zrozumieć -.-'']

@balduran
Tak jak ktos wcześniej wspomniał. Do Zabójcy można dodać Łowcę aby móc potem zrobić build Critical Barrager, czy Zabójca strzelający krytycznymi ciosami z łuku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 15:11, balduran2 napisał:

Czy druga klasa postaci jest koniecznie potrzebna?
I pozwólcie, że jeszcze raz spytam - jaką klasę postaci polecacie dla Zabójcy - tylko
tym razem proszę się nie popisywać i pisać po polsku?

Tutaj raczej nikt się nie popisuje, jak będziesz grał w tą grę trochę dłużej to szybko odkryjesz że korzystanie z angielskich nazw jest dużo bardziej wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować