Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2008 o 17:14, loytartoreto napisał:

Hunter to w Tibii,


-_-'' Cos moze sugerujesz?;P No wlasnie o lowce mi chodzilo, to powiedz mi jaki masz nick w grze to sie moze jakos zgadamy jak juz wejde (za jakies 2-3 tygodnie^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 12:47, Mack..... napisał:

-_-'' Cos moze sugerujesz?

Po prostu chce żebyś unikał tego błędu w przyszłości ;P.

Dnia 13.07.2008 o 12:47, Mack..... napisał:

nick w grze

Wulfgar Master.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 14:10, loytartoreto napisał:

Po prostu chce żebyś unikał tego błędu w przyszłości ;P.

O to mozesz byc spokojny. Nieinteresuje siem Tibiom;)

Dnia 13.07.2008 o 14:10, loytartoreto napisał:

Wulfgar Master.

Ok, w takim razie do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę odebrać swoją nagrodę za typowania w Xunlai Tournament House, podchodzę do Kun Shao, on mówi mi, że muszę zarejestrować się u Tolkano. Idę do niego, biorę Register Your Account i wyświetla się coś o drabince turniejowej. o.0 Ja nie chcę brać udziału w żadnym turnieju tylko odebrać nagrodę. Wie ktoś jak to załatwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja po prostu wybrałem imię swojej głównej postaci (choć to nie ma pewnie żadnego znaczenia) u Tolkano i już, mogłem odebrać swoje punkty. nie brałem udziału w żadnym turnieju ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Nie żebym się chwalił, ale Factions przeszedłem całe na master kilkoma postaciami z henchmenami i 1 kumplem (z wyjątkiem Etneral Grove, wiadomo czemu), a w propie ciężko mi już na pustyni idzie ;D. Po prostu inny styl gry jest w różnych kampaniach i trzeba się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 20:45, Fagno napisał:

Nie żebym się chwalił, ale Factions przeszedłem całe na master kilkoma postaciami z henchmenami
i 1 kumplem (z wyjątkiem Etneral Grove, wiadomo czemu), a w propie ciężko mi już na pustyni
idzie ;D. Po prostu inny styl gry jest w różnych kampaniach i trzeba się przyzwyczaić.


Pewnie tak. Ale zasadniczo Faction jest sporo trudniejsze od Propa - misje bardziej dynamiczne i zwykle na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 00:18, Zwyczajny Nick napisał:

mam 10 000 punktów uznania u kurzników. Jak zdobyź tytuł "przyjaciel kurzników" czy jakoś
tak?

Żeby "wbijać" pkt. do tytułu musisz wpłacać pkt kurzicków do tego który je zbiera, (taki gość któremu wpłacasz pkt na gildie", 5000 pktów kurzicków które oddasz, to 10000 pkt, które zbliżają cię do tytułu :).

Rada ode mnie : Najlepiej wpłacaj pkt na korzyść gildii, bardziej się opłaca :), dość że wpłacasz od razu 5000 pkt. to jeszcze gildia na tym korzysta, reszta jest "bezcenna", bursztyny są tanie, zwoje też :). Pozdrawiam i miłego titlowania.

[tego gościa któremu wpłacasz znajdziesz na każdej arenie, Bitw Sojuszu (ab)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 00:44, Zwyczajny Nick napisał:

a ile trzeba mieć na tytół? O i gildi nie mam.. No i lajt :D


Chyba tytuł...
tutaj masz tabelkę ile trzeba na dany tytuł Kurzicka http://guildwars.wikia.com/wiki/Allegiance_rank

Mariusz123---> powiedz jeszcze w jakiej kampanii jesteś... ale naj naj to obsidian to zrobienia w Fissure of Woe w każdej kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje build dla ele (mam wszystkie kampanie) na PvXwiki szukałem ale nei znalazłem nic co by było dla mnie odpowiednie potrzebuje build na ab w którym będę sie leczyć a zarazem zadawał doży atak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 08:48, Lukas1992 napisał:

potrzebuje build dla ele (mam wszystkie kampanie) na PvXwiki szukałem ale nei znalazłem
nic co by było dla mnie odpowiednie potrzebuje build na ab w którym będę sie leczyć a
zarazem zadawał doży atak


Ja elkiem na AB gram głównie takim buildem E/D:
Immolate, Rodgor''t Invocation, Liquid Flame, Searing Heat, Fire Storm, Mistic Regeneration, Fire Attunement, Elemental Attunement.
Fire Magic 12+3+1, Energy Storage 10+1, Earth Prayers 8.
DMG spory no i AoE, leczenie też masz w postaci MR choć niektórzy biorą Healing Breeze zamiast MR.
Jak się w teamie ma monka, dwóch takich elków i jeszcze np. jakiegoś warka to wtedy team potrafi sporo na AB zdziałać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Pamiętaj, że ele nie jest od leczenia się. Napisz jeszcze z jakiej szkoły magii chcesz. Ja często chodzę water ele

water magic 12+2+1
energy storage 12+1

1. Ice Spikes
2. Maelstrom
3. Deep Freeze
4. Shatterstone
5. Glyph of Lesser Energy
6. Water Attunement
7. Armor of Mist
8. Aura of Restoration

Fajny build, można capować punkty, wybijać pojedynczych wrogów, snare''ować melee, przeszkadzać casterom itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować