Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2008 o 14:42, Kukowsky napisał:

/.../ a monk na drugiej profesji przyda się
dla wielokrotnego resa. :)


Nie tylko dla resa. Pamiętam jak zaczynałem przygodę z GW, to na poboczną profesję brałem zawsze monka. Pewnie dlatego, że miałem poczucie bezpieczeństwa z healing breeze i orison of healing. Moim zdaniem, mając monka na jako poboczną profesję jest łatwiej się oswoić z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 10:54, HumanGhost napisał:

Jak idzie gra Paragonem? :-)


Wpadłem na pomysł przerobienia mojego woja na włócznika i zabrałem parowi dzide, po czym zrobiłem ją customized dla wara :P Dopóki się chłopak nowej nie doczeka to będę stał w miejscu, ale gra się fajnie. Zrobiłem dzisiaj blacktide den, także jeszcze na wyspie jestem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 13:51, Jaki Ganh1 napisał:

Wiesz, wyglądem to i troszkę kretyńska jest :) Wpadka :) Aha, a jak to się craftuje?
I gdzie kurcze mogę zdobyć dodatkowe miejsce w EQ? Bo niestety, mało tego miejsca jest.
I podobno jest jakiś gość, coś a''la magazyn, że można u niego itemki zostawiać? Ta Krytańska
wystarczy?


Dodatkowe miejsce na EQ? Możesz kupić u kupca sakwę i dwie torby. Również jeszcze zwiększyć ich miejsce runami powiększenia (nie pamietam czy taka dokladna nazwa :P) A''la magazyn to jest stroage. Aby aktywować ten schowek musisz pogadać z agentem xunlai (?) i dać mu 50 szt. złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz, wyglądem to i troszkę kretyńska jest :) Wpadka :) Aha, a jak to się craftuje?
> I gdzie kurcze mogę zdobyć dodatkowe miejsce w EQ? Bo niestety, mało tego miejsca jest.
> I podobno jest jakiś gość, coś a''la magazyn, że można u niego itemki zostawiać? Ta Krytańska
> wystarczy?

Dodatkowe miejsce na EQ? Możesz kupić u kupca sakwę i dwie torby. Również jeszcze zwiększyć ich miejsce runami powiększenia (nie pamietam czy taka dokladna nazwa :P) A''la magazyn to jest stroage. Aby aktywować ten schowek musisz pogadać z agentem xunlai (?) i dać mi 50 szt. złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 15:12, Farmer Widomo napisał:

Warek z włócznią na PvE? :)

Ursana nie widziałeś;p?
>To chyba coś nowego - jak możesz pochwal się buildem.
Ja też chętnie zobaczę bo jak dotąd to widziałem tylko dervy i parasy z włócznią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 15:02, Budo napisał:

Wpadłem na pomysł przerobienia mojego woja na włócznika i zabrałem parowi dzide, po czym zrobiłem ją customized dla wara :P


Albo mi czytasz w myslach, albo mi się na konto wpakowałeś. XD Mój Warek tez niekiedy z dzidą biega. Aczkolwiek głównie w trakcie wszelakich farmów, choć nie tylko.
Ja się chyba wezmę za robienie dungeonów Paragonem. Nie chce mi się robić fabuł po raz n-ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 15:26, Farmer Widomo napisał:

Eee tam - jak Budo sobie zrobił Wara z włócznią tylko jako High-Set Energy to du..pupa. Myślałem że jakiś dmg dealer :(


Ee najlepszy dmg dealer to właśnie Paragon. Oczywiście mówię tu o broni, wyłączamy elema. Zanim Warek czy Derw by dobiegli do wroga to Paragon juz by go miał na widelcu, znaczy na włóczni. :)
Poza tym nie ma to jak oglądanie kuśtykajacego Warka. Wzrusza mnie taki widok. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 10:54, HumanGhost napisał:

Aczkolwiek, jeśli się zaczyna przygodę z GW to warto od Nightfall zacząć właśnie.


Myślę, że nowi nie zrobią sobie dobrych herosów ze względu na ograniczoną ilość skilli i brak elitek. Dla newbie lepiej chodzić z henchami, niż z herosami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gdzie mogę znaleźć większą ilość Aloesowca Siewnego? Bo jest na polach, niedaleko Ashford, ale nie zawsze, a jak jest to tylko jeden, i nie zawsze dropi Nienaturalne Nasiono :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 18:24, Jaki Ganh1 napisał:

Mam pytanie. Gdzie mogę znaleźć większą ilość Aloesowca Siewnego? Bo jest na polach,
niedaleko Ashford, ale nie zawsze, a jak jest to tylko jeden, i nie zawsze dropi Nienaturalne
Nasiono :/


Nic w GW nie dropi zawsze, i myślę że w innych mmo , też ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat z wiki:
"Unnatural seeds are best farmed in pre-searing near Barradin Estate. "

Czyli możesz to pofarmić w Green Hills County, niedaleko wyjścia z Barradin Estate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do grających necro MM - czy fokus 20/+1 na build z FG jest konieczny? Bo myślałem bardziej na staffem, a nie zestawem wand+offhand - co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 19:25, Mr.M napisał:

pytam się jeszcze raz- to jest konieczne?

To zrób sobie Destroyer Staff z modami takimi jak w Ghial''s.
Ergo: nie jest konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2008 o 19:34, Krejt napisał:

To zrób sobie Destroyer Staff z modami takimi jak w Ghial''s.
Ergo: nie jest konieczne.


To miałbym prośbę, wiem że na poziomie newbe, ale jak mówiłem - mało się tym interesowałem, wiec...
Jak uprościć nazwy wszystkich części, które muszę kupić do destro staffa tak, żeby miał on takie staty jak kostur podany przez Ciebie? Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować