Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2008 o 12:26, Budo napisał:

/.../

Posiadacze Factions mają Dragon Festival, Cantha nie obchodzi Halloween...


Czyli że nie mam nawet szans na droopa tych fajnych itemków i takie tam??!!
Błe, nie bawię się tak...
Kiedy jest następny festiwal smoka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zacząć zabawę z Guild Wars. Przeczytałem wszystkie FAQ i mam pytanko: Jak szybko się expi? Bo nie za bardzo lubię takich "wolnych" MMO. Warto kupować? Naprawdę zaczynać od "jedynki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 14:04, zajacisko napisał:

Mam zamiar zacząć zabawę z Guild Wars. Przeczytałem wszystkie FAQ i mam pytanko: Jak
szybko się expi? Bo nie za bardzo lubię takich "wolnych" MMO. Warto kupować? Naprawdę
zaczynać od "jedynki"?


Poczytaj to:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=31026

I to tu masz od czego najlepiej zacząć:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=41524&pid=1

A lvl jest max 20 raczej o tym nie wiedziałeś. Wprawiony gracz lvl 20 potrafi wbić w jeden dzień wiedząc gdzie co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 14:08, kacper422 napisał:

A lvl jest max 20 raczej o tym nie wiedziałeś. Wprawiony gracz lvl 20 potrafi wbić w
jeden dzień wiedząc gdzie co i jak...

Dlaczego tak mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 14:04, zajacisko napisał:

Przeczytałem wszystkie FAQ i mam pytanko: Jak szybko się expi? Bo nie za bardzo lubię takich "wolnych" MMO.

Zależy co rozumiesz przez szybko. Nie ma tu grindu, jest dużo zadań, więc na exp się nie zwraca uwagi. Max lvl można szybko osiągnąć, chociaż jest to zależne od części (najszybciej w Fc, ale jest to chyba najgorszy wybór dla nowego gracza, najwolniej w Prophie).

Dnia 25.10.2008 o 14:04, zajacisko napisał:

Warto kupować?

Myślisz, że ktoś tu Ci odpowie ''nie''? :P

Dnia 25.10.2008 o 14:04, zajacisko napisał:

Naprawdę zaczynać od "jedynki"?

Jedynki w sensie Prophecies? Tak. Ma najbardziej rozbudowany tutorial (co prawda powoli się wbija wyższelvle, ale to nie problem). Ew. Nightfall. Tyle, że później Proph Ci się nie spodoba. ;-)

EDIT:

Dnia 25.10.2008 o 14:04, zajacisko napisał:

Dlaczego tak mało?

Dla balansu. Wygrywa ten, kto potrafi dobrać umiejętności i uzbrojenie, nie ten, który farmi 24h na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo tak chciał Anet. To gra w której liczy się umiejętność wykorzystania kilku skilli a nie gra w stylu kto ma większy lvl ten mocniej bije.

Edit: Wiem zabrzmiało kretyńsko, chodziło mi o to iż tutaj większe znaczenie ma tutaj taktyka niż lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 14:10, Adham napisał:

> Przeczytałem wszystkie FAQ i mam pytanko: Jak szybko się expi? Bo nie za bardzo
lubię takich "wolnych" MMO.
Zależy co rozumiesz przez szybko. Nie ma tu grindu, jest dużo zadań, więc na exp się
nie zwraca uwagi. Max lvl można szybko osiągnąć, chociaż jest to zależne od części (najszybciej
w Fc, ale jest to chyba najgorszy wybór dla nowego gracza, najwolniej w Prophie).

> Warto kupować?
Myślisz, że ktoś tu Ci odpowie ''nie''? :P

> Naprawdę zaczynać od "jedynki"?
Jedynki w sensie Prophecies? Tak. Ma najbardziej rozbudowany tutorial (co prawda powoli
się wbija wyższelvle, ale to nie problem). Ew. Nightfall. Tyle, że później Proph Ci się
nie spodoba. ;-)


I tak powiem. Że po lvl-u 20 to Gra się dopiero Zaczyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 14:14, zajacisko napisał:

Oki, to kupuję. Polecacie jaką gildię? Czy żyć bez niej?


Bez gildii to raczej ciężko i nudno isę robi. Ewentualnie można bez gildii jak sie ma jakichś znajomych w grze. Zawsze (prawie) robienie misji czy questowanie z żywymi graczami jest przyjemniejsze.


Jak tam eventowe farmienie idzie? Wszyscy na raptorach a w innych farm spotach pustki i super dropy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 15:38, HumanGhost napisał:

Jak tam eventowe farmienie idzie? Wszyscy na raptorach a w innych farm spotach pustki
i super dropy. :D

A jaka to okazja że w GW jest Event?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez KrzychoCJ
> BTW z ToT Bagów wypada Mad King''s Slicer. Skin Crystalline Sworda, perf.
A jednak coś czytam, że to fake. I dobrze, dziwne byłoby gdyby do gry naprawdę wrzucili perf Crystalline Sworda wypadającego z torebek. ; p


@Human
A farmienie idzie powoli, na razie tylko 100 ToT bagów, coś słabo dropią te raptory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 15:38, HumanGhost napisał:

Jak tam eventowe farmienie idzie? Wszyscy na raptorach a w innych farm spotach pustki
i super dropy. :D


To podaj inne farm spoty. Najlepiej, żeby były dla asska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Necrem też się wcale źle nie gra :> W każdym bądź razie - na 3 rozegrane na szybko mecze, zginałem raptem raz. Sygnety i klątwy rozwiązują problemy obrażeń i leczenia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować