Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Najgorsze jest w GW, ze trzeba duzo sciagac :P Wlasnie "przenosze" sie do GH i pobieram nastepne pliki. Gra sie fajnie, mam ustawione srednie detale i nie przycina. Bybloby super, gdyby nie lagi w godzinach szczytu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 11:10, Luke Shadow napisał:

Bybloby super, gdyby nie lagi w godzinach szczytu :(


Wszystko zalezy od łącza. Ja już dawno lagów nie miałem. Ostatnio tuż po premierze Nightfall. Ale jak sie rozłożyło w czasie to juz jest w porzadku.

P.S. Czy Wy też macie wrażenie, że recenzja w CDA zostala napisana na podstawie wrażenia z nooblandii? Na screenach widać tylko obrazki z Istanu. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 10:30, Grethort napisał:

Hmmm... 1 grudnia a tu nadal ani slychu o polskiej łatce... panowie z CDPrjektu. Co wy na to?
<_<


Bożę Święty , dajcie że wkońcu spokój z tą polska łatką. Tylko słysze wkółko o polskiej łatce. Będzie to się dowiesz , ni będzie to masz pecha i sie nie dowiesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz szedł spać/do pracy/do szkoły to zmodyfikuj sobie troszkę skrót do gw.
W elemencie docelowym powinno to wyglądać tak:
"D:\Gry\Guild Wars\Gw.exe" -image

D:\Gry\Guild Wars\Gw.exe będzie inne w zależności gdzie masz zainstalowana grę. Dopisujesz więc tylko -image
Jak uruchomisz taki skrót, gra ściagnie wszystkie pliki jakie tylko są i już nigdy nie zobaczysz ściągania (chyba, że po updacie). To trwać może nawet cała noc :)
Ja mam dwa skróty, jeden zwykły i drugi z -image
Uruchamiam go po każdej łatce, mam spokój jesli chodzi o ściąganie.
Jakie masz łącze, że masz lagi? :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie, bo jak gadałem z jakimś rycerzem, to mi sie jakaś misja zaczeła i jestem w jakimś old ascalon na innej mapie. Czy ta mapa na której zacząłem gre to była wstępna czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Te łądne krajobrazy to był taki tutorial. Teraz zaczyna Ci się prawdziwa jazda, wiec przygotuj się na częstsze zejścia. ;-)
Powodzenia!
Aha, do tutoriala nie da rady wrócić. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 11:23, Selv napisał:

Uruchamiam go po każdej łatce, mam spokój jesli chodzi o ściąganie.


A ja to uruchamiam i mi nigdy nic nie ściąga , nie wiem czemu w morde :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może gdzieś masz literówke czy coś?
Jeśli gra z tego skrótu odpala się normalnie to znaczy, że parametr -image nie został napisany poprawnie.
Innymi słowy, jesli ten parametr jest dopisany prawidłowo, po uruchomieniu skrótu pojawi się "łączenie z AN", ewentualnie dociągniecie plików jesli bedą jakieś i się gra wyłancza.
Jak jest u Ciebie?
Gra się odpala do ekranu logowania z tym parametrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tosz -->> Nie ma zadnych opłat prócz kosztu zakupu pudełka z grą.

kecal -->> dodaj najpierw klucz a podstawki a potem na ekranie logowania będziesz miał "add nem key". Klikasz tam i dodajesz kolejne klucze to tego samego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2006 o 13:23, HumanGhost napisał:

kecal -->> dodaj najpierw klucz a podstawki a potem na ekranie logowania będziesz miał
"add nem key". Klikasz tam i dodajesz kolejne klucze to tego samego konta.


Chodzi mi co instalujesz najnowsze co masz, a potem dodajesz klucze do wszystkich?
Czy instalujesz wszystko po kolei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 13:26, kecal napisał:


> kecal -->> dodaj najpierw klucz a podstawki a potem na ekranie logowania będziesz
miał
> "add nem key". Klikasz tam i dodajesz kolejne klucze to tego samego konta.

Chodzi mi co instalujesz najnowsze co masz, a potem dodajesz klucze do wszystkich?
Czy instalujesz wszystko po kolei?


Z płyt nic nie musisz instalować. Możesz i przyśpiesza to trochę możliwość gry, ale nie musisz.
Najprosciej by bylo zainstalowac wszystko co masz, a potem stworzyc konto dowolnym kluczem. Nastepnie dodac dwa pozostale klucze i cieszyć się grą (chociaż i tak wiele rzeczy się dociągnie z internetu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 13:25, Selv napisał:

Kurcze, PL dopiero 8 :(
Narzeczona się zasmuci bo wkręciłem jej, że PL będzie 1szego :\
Damn :/


Selv - Skąd wziąłeś tą datę?
Przejrzałem stronki i jakoś nie natrafiłem na nią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym rozpocząć swoją przygodę z Guild Wars, jednak nie wiem od czego zacząć. Podobno dodatki nie wymagają podstawy, więc jaką część mam kupić? Pierwszą, drugą czy trzecią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 13:33, Latniak napisał:

Z płyt nic nie musisz instalować. Możesz i przyśpiesza to trochę możliwość gry, ale nie musisz.
Najprosciej by bylo zainstalowac wszystko co masz, a potem stworzyc konto dowolnym kluczem.
Nastepnie dodac dwa pozostale klucze i cieszyć się grą (chociaż i tak wiele rzeczy się dociągnie
z internetu)

Heh, ostatnio po ściągnęciu samego klienta i rozpoczęciu misji w Canthcie pojawiło mi sie info o ściąganiu kilku tysięcy plików. Gdy sie wszystkie załadowały w misji juz nie było żadnych graczy:) Ściągały się ok 30min. Dlatego zdecydowanie polecam instalowanie wszystkich rozdziałów przed rozpoczęciem gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować