Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2007 o 15:37, Pajonk78 napisał:

> I czy da rade warriorem?
>
Da radę. ;)


<Heh każdymi profesjami da się farmić w UW i Fow. I jeżeli ktoś powie, że nie to napewno nigdy nie farmił tam solo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 16:00, Demet napisał:

<Heh każdymi profesjami da się farmić w UW i Fow. I jeżeli ktoś powie, że nie to napewno nigdy nie farmił tam solo.


Pokaż mi build Assasina do farmu solo UW. Albo build Mesmera na UW czy FoW. Wybacz, ale jednak nie każdą klasą da sie tam farmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 16:14, Piotrek K. napisał:

Nie mow hop zanim nie przeskoczysz ;). Prosze. Build Me/Mo IW na UW ;)


Chyba jednak powiem te "hop". Spójrz na datę publikacji tego buildu i zastanów się ile nerfów było po drodze. Cos mi sie zdaje, ze to już tak dobrze nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 12:21, HumanGhost napisał:

Bzdura totalna. Trzy osobowe party w UW to poniekąd standard. Drop ecto, jak i całej reszty
jest czysto losowy i zależy tez od szczęcia w równej mierze co od ilości osób w party. Co z
tego, że będą 2 osoby zamiast trzech skoro będą mieć pecha i nic nie wypadnie, gdy party trzy
osobowemu może wypaść kilka ecto na jeden wypad. Jedna osoba w party więcej to tak naprawdę
praktycznie żadne mniejsze prawdopodobieństwo dropu ectosa.
W pojedynkę? Trapperem? To jednak takie spokojne nie jest w UW. Trzeba mieć ostrą wprawę a
i wtedy nie zawsze wychodzi.


Human farmie w UW często, spędziłem tam z 150+ godzin różnymi postaciami i 3 osobowe teamy to rzadkość, może nie tyle co rzadkość ale 3 osobowe teamy to trapper party, których jest coraz mniej bo bardziej opłaca się zrobić Famine a do tego większy zysk. Poza tym drop jak mówisz jest czysto losowy ale zmniejszając członków drużyny zwiększa się szansa dropu w przeciwnym razie jest na odwrót, zresztą jak sam widzisz ludzie starają się tworzyć buildy/party aby jak najmniej osób zawierały. Dlatego solo farmy są dużo bardziej opłacalne jak W/Me czy Magnetic UW farmer, buildy są trudne, ale zysk na prawdę spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, moze tak trafiałes. Ja jak robie trapper party to jest zawsze trzech trapperów. Wszystko szybko, łatwo i przyjemnie. Robiłem też UW w dwóch trapperów. Jakos nie widziałem róznicy w dropie. Dwóch a trzech to raczej żadna różnica.
Natomiast nie ma co się spierać odnośnie solo farmu, bo ten zawsze i wszędzie jest najbardziej opłacalny. Oczywiście jeśli wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja farmiłem w team''ie trapperów i jak teraz farmie we dówch, to co do liczby ectosów które spadały to chyba nie ma dużej róźnicy, oczywiście jak jesteśmy we dwóch, to większy zarobek... ale liczba ectosów które dropiły to raczej podobna była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 16:21, HumanGhost napisał:

Chyba jednak powiem te "hop". Spójrz na datę publikacji tego buildu i zastanów się ile nerfów
było po drodze. Cos mi sie zdaje, ze to już tak dobrze nie działa.


Ten build jak najbardziej ma wciąż prawo działać, jedyny problem to jak wyskoczą 2 nighty, ale to sie nie zdarza tak często, a mes mimo wszystko ma szanse to przeżyć.
Osobiście niedawno farmiłem Mo/Me Illusionary Weap ( http://gw.gamewikis.org/wiki/Build:Mo/Me_Illusionary_UW_solo ) i te buildy są prawie identyczne. Mi się on nie podoba ponieważ wolno zabija (a ten jeszcze wolniej, bo ma sworda, a nie kose), i wolę 135 niż 55. Ale build działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 17:01, m4teU5z napisał:

Jak ja farmiłem w team''ie trapperów i jak teraz farmie we dówch, to co do liczby ectosów które
spadały to chyba nie ma dużej róźnicy, oczywiście jak jesteśmy we dwóch, to większy zarobek...
ale liczba ectosów które dropiły to raczej podobna była...

Trapperami nie opłaca sie farmić.Kiedyś poszedłem w 3osobowej ekipie i ledwo wyrobiiliśmy za wstęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 18:19, Jarzy napisał:



Na początku jak pierwszy raz grałem trapperem no to najpierw grałem w teame 3/3 no i też z lootem nie było za ciekawie, teraz czasem chodze w duo no i wychodzi prawie zawsze jedno ecto dla każdego a czasem 3 ecto spadną to trzecie na pół...bo oczywiście 50/50 :P. Jednak nie spotkałem się żeby wypadło więcej niż 3 ectosy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować