Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2007 o 19:41, graczomaniak napisał:

Da się jeszcze farmic Rotscale? Kiedyś chyba można było. Zna ktos build na niego?:)



Niby da się, poszukaj na wiki pod hasłem rotscale a będa też buildy na niego. Ale ten jego łuk chyba nie jest zbyt drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie radoche sprawia zawsze robienie misji Raisu Palace,bo zawsze mam do tej misji klucze zdobyte u Quartermasterów za questy :D Kiedyś znalazłem łuk z 20/20sunder string,którą opchnąłem na guru za 40k :D

Reven->rozumiem.Tez tego nie lubie.Nie wiem czemu gildia sie uciszyła :/ Jeśli gildia padnie to znowu będe bezdomny :/ W sumie mam tam kilku znajomych,wiec nie potrzeba mi tłumów.W końcu najłatwiej jest narzekać na pustki i nic nie robić z tym.Ja jako oficer zamierzam troche rozruszać cały ten sojusz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A idź, Ty zawsze musisz mnie zgasić :P. U mnie nie było :D.
Bleh, nie bede sie bawił moim monkiem w to, wykonbinuje co innego, wszak tego bone dragona jeszcze nigdy na oczy nei widziałem.:)

qrczak --> Ma sie kumpli, ma sie metody zmuszania, znajdzie sie coś. Jak narazie to sie tam wybiorę w celu zwiedzenia, zrobienia zdjęć i na kolacje z noclegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 22:15, qrczak90 napisał:

No czyli lepiej Ci kupić za te 10k bo w życiu nie znajdziesz 2 monków do czegoś takiego :p
Chyba że z hero (haha...).


No dziwne te buldy, ale w sumie do zrobienia... gorzej z umiejętnościami, bo walka z 5 smokami, w tym 1 na 30 poziomie to średnia zabawa ;]
No i kawał drogi sie idzie, w sumie farm średnio opłacalny, bardziej jak totem- dla entuzjastów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 22:26, graczomaniak napisał:

A idź, Ty zawsze musisz mnie zgasić :P. U mnie nie było :D.
Bleh, nie bede sie bawił moim monkiem w to, wykonbinuje co innego, wszak tego bone dragona
jeszcze nigdy na oczy nei widziałem.:)


Ja widziałem raz jak popylałem po trailblazera- ale przez przypadek sie na niego nadziałem :P
Wcześniej myślałem że on jest w factions ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale do totemów nie potrzeba 3 osób; poza tym można tam przy pomyślnych wiatrach dobiec w 5min a samo zabijanie tych drzewek szybko idzie ;) I same totemy często wypadają, ja już z drugiego potworka miałem. Dalej nie farmiłem bo to dla siebie potrzebowałem...

Ja idę już spać panowie (i damy?), nie piszcie za dużo bo jak dzisiaj wszedłem po ledwo 15-godzinnej nieobecności miałem chyba z 5 stron nieprzeczytanych xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ttem jest bardzo fajnym farmem, jak się wie co zabijać.:) Biegam do The Falls od czasu do czasu i zawsze jakieś axe wypadnie.:)
Tak jak mowie. Farma tego smoka, to bardziej wycieczka krajoznawcza niż przyjemność farmu.:)

A co do farmu, to musze Wam powiedzieć, że ostatnio farmie z dwoma kumplami w UW, R trapper uw farm.:) Dropp może i najlepszy nie jest (ecto nei leci :P), ale za to jak fajnie te "byki" na pułapkach leżą :D. Aż miło patrzeć, jak im życie schodzi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 22:33, Budo napisał:

Mowa o totem axe of course ;]


Of course my to wiemy :D. Przecież jesteśmy pr0...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 22:34, graczomaniak napisał:

Of course my to wiemy :D. Przecież jesteśmy pr0...


;]
Qrczak wyjechał z 3 osobami, to sie zaczałem zastanawiać czy o ten sam totem chodzi ;]
Btw samemu tam nie można wszystkiego robić niestety ze 4 behemoty odpadają zawsze i wind riderów tez sie nie da, a one dropią forgotten fan (niby crap, ale zawsze green) ;]
Muszę kiedyś spróbować we dwóch z kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież jesteśmy pr0...
(ironia-on) Hmmm... Nad tym stwierdzeniem bym się zastanowił XD (ironia- off) Wierzę XD, bo pomagacie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 21:17, qrczak90 napisał:

reven -> oj to chyba się przeniosę do VILE bo mam tam 4 znajomych (Anglików) ze starej gildii,
powiedzieli, że się wstawią za mną jakby co :) Z tym że tam potrzeba robić 10k dziennie a nie
wiem czy mi się będzie chciało...


10k dziennie to nie jest dużo, około 30 min roboty max, ja dzisiaj wyfarmiłem 20k. :)

@Jarzy Nie wiem czy cokolwiek zdołasz zrobić, sojusz sie sypie z tego co wiem, a TsH już się rozpadło tak słyszałem więc chyba nie jest kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 22:38, Łeber napisał:

Przecież jesteśmy pr0...
(ironia-on) Hmmm... Nad tym stwierdzeniem bym się zastanowił XD (ironia- off) Wierzę XD, bo
pomagacie XD


Nie wierzysz w Nasze zdolności?

Reven --> To te 100k co masz dla mnie, za to, że sie tak długo znamy, to jutro mi dasz, tak?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie kiedyś bawiłem w farmienie Totem Axe''ów,ale mi nie wyszło.Biegłem rangerką i mnie pare razy zabili.Siekiera była warta wtedy 5k,więc dałem spokój :D Co do Rotscale''a to chyba nadal jest warty klikanaście kafli.

Reven->smutne,szczególnie,że PAin swego czasu mówił mi,że nie da tej gildii zginąć :/ Wcześniej też tak było,że gildia była lekko wymarła,więc zmieniliśmy strone na kurzicków,potem doszły 2 nowe gildie i było wesoło.Jeśli teraz sojusz i gildia pójdą na dno to przenosze sie spowrotem do jakiejś luxońskiej gildii,bo mimo wszystko wole towarzystwo luxonów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować